Większa moc. Większy cwaniak.
Poznaj nowego Maca mini. Z czipem M2 zasuwa tak, że i Ty robisz więcej szybciej. Z czipem M2 Pro sięga nowego poziomu wydajności, bo to pierwszy czip do sprzętu profesjonalnego w Macu mini. A dzięki różnorodnym portom jest nadzwyczaj wszechstronny, więc zmienisz go w dowolną stację roboczą, fenomenalną bez względu na wybrany czip.

Mini umie.
Z macOS aplikacje, których używasz najczęściej takie jak pakiet Microsoft 365, Adobe Creative Cloud czy Zoom działają na Macu mini błyskawicznie. A tysiące apek zoptymalizowano pod kątem czipa M2 i M2 Pro.

Dizajn
Nieważne, czy wybierzesz M2 czy M2 Pro, wydajność i energooszczędność układu scalonego Apple pozwolą Macowi mini robić rzeczy wielkie, choć pozostał takim samym, kultowym prostopadłościanem o boku 19,7 cm.

Możliwości pamięci niezapomniane.
Pamięć zunifikowana potrafi więcej niż tradycyjna pamięć RAM. Pojedyncza pula pamięci o wysokiej przepustowości i minimalnym opóźnieniu pozwala układowi scalonemu Apple na efektywniejsze zarządzanie danymi. Dlatego wszystko działa szybko i płynnie. Maca mini możesz zamówić z 8 GB lub 24 GB pamięci, jeśli ma czip M2, i z 16 GB lub 32 GB, jeśli ma czip M2 Pro.

Prywatność i bezpieczeństwo
Czip M2 i system macOS Ventura sprawiają, że Mac mini ma znakomite funkcje ochrony prywatności i bezpieczeństwa, w tym wbudowane zabezpieczenia przed złośliwym oprogramowaniem i wirusami. Z kolei koprocesor Secure Enclave nowej generacji pilnuje całego systemu i Twoich danych.

Thunderbolt 4
Możesz przesyłać dane z szybkością do 40 Gb/s10. Ładować i zasilać urządzenia zewnętrzne. I rozbudować stanowisko pracy zewnętrznymi wyświetlaczami, które podłączone przez interfejs Thunderbolt 4 obsługują wideo o rozdzielczości do 6K przy 60 Hz. A złącze HDMI umożliwia przesyłanie wideo o rozdzielczości do 8K.

Wznieś mini na wyżyny.
Studio Display dodany do Maca mini tworzy z nim zestaw wybitny. Bo to 27calowy wyświetlacz Retina 5K, kamera 12 MP z funkcją Centrum uwagi i system sześciu głośników hifi. A żeby całość dopieścić, można dobrać bezprzewodowe akcesoria Magic, takie jak klawiatura Magic Keyboard z Touch ID.

Model

Mac mini

Rodzina procesora

Apple M2

Liczba rdzeni

8

Pozostałe informacje o procesorze

8-rdzeniowe CPU z 4 rdzeniami zapewniającymi wydajność i 4 rdzeniami energo­oszczędnymi

Intel vPro

Nie

Zainstalowana pamięć RAM

16

Typ dysku

SSD

Pojemność SSD

256

Format szerokości SSD

MacBook

Porty wideo

2 x Thunderbolt 4

Interfejs sieciowy

Wi-Fi 802.11a/b/g/n/ax

Napęd optyczny

Brak

Czytnik kart pamięci

Nie

Porty USB

2 x USB 3.0 Type-A

Pozostałe porty we/wy

1 x RJ-45

Moc zasilacza

150 W

Kolor

Srebrny

Obudowa

Mini PC

Wysokość

35.8

Szerokość

197

Głębokość

197

Waga

1.18

System operacyjny

Mac OS Sonoma

Akcesoria w zestawie

Przewód zasilający

Kod producenta

Z16K000CU