Dysk SSD Samsung 870 EVO
1TB SATA III 2.5″

Najczęściej wybierany dysk SSD na świecie to Dysk SSD Samsung 870 EVO 1TB

Najnowszy model najlepiej sprzedającej się na świecie serii dysków półprzewodnikowych – 870 EVO – jak jego poprzednicy oferuje pionierską technologię SSD firmy Samsung. Ponadto zapewnia poprawioną wydajność, niezawodność i kompatybilność, dzięki czemu zaspokoi potrzeby wszystkich odbiorców: od twórców treści przez profesjonalistów z branży IT po zwykłych użytkowników.

 

Niezwykle szybki dysk SSD 870 EVO SATA 2,5" zapewni wysoką wydajność i niezawodność przy codziennym użytkowaniu. Poznaj najnowszy model najlepiej sprzedającej się serii Samsung 870 EVO!

 

Niezrównana wydajność

870 EVO osiąga maksymalny limit interfejsu SATA, czyli prędkości sekwencyjne wynoszące 560/530 MB/s. Zwykli użytkownicy mogą teraz cieszyć się SSD o prawdziwie profesjonalnej wydajności. Dysk wzmocniono dodatkowo technologią Inteligent TurboWrite z dużym buforem, która zapewnia wyższe prędkości zapisu i wydajność przez długi czas.

 

Prędkości sekwencyjne na poziomie 560/530 MB/s zapewnią szybką i wydajną pracę dysku SSD SATA 870 EVO

 

Bardziej wszechstronna kompatybilność

870 EVO pomyślnie przeszedł testy na kompatybilność z najczęściej używanymi systemami i aplikacjami, w tym chipsetami, płytami głównymi, dyskami NAS i urządzeniami rejestrującymi wideo. Ten najnowszy dodatek do najlepiej sprzedającej się na świecie serii EVO zapewnia zatem wszechstronność kompatybilną z dowolnymi systemami i zadaniami.

 

Dysk półprzewodnikowy 870 EVO SATA 2,5" gwarantuje wszechstronność i kompatybilność z wieloma sprzętami i systemami. Pracuj wydajniej bez ograniczeń!

 

Bezproblemowe przejście na najnowszy model

Przejście na 870 EVO jest wyjątkowo łatwe – wystarczy, że użytkownik posiada komputer PC lub laptop obsługujący standardowe urządzenia SATA o wielkości 2,5”. By móc cieszyć się tym arcydziełem technologii SSD, wystarczy podłączyć je do wejścia SATA, a odświeżone oprogramowanie migracyjne zajmie się całą resztą.

 

Sprawdź jak proste jest przejście na dysk Samsung 870 EVO SATA - podłącz dysk do laptopa lub komputera, a wysokiej jakości oprogramowanie migracyjne zapewni bezpieczne przeniesienie danych

 

Oprogramowanie Samsung Magician

Spraw, że Twój dysk będzie działał niezawodnie. Nowe, udoskonalone oprogramowanie Samsung Magician 6 pozwoli Ci łatwo zarządzać SSD za sprawą bogatego zestawu przydatnych narzędzi. Dzięki temu pozostaniesz na bieżąco, jeśli chodzi o najnowsze uaktualnienia, będziesz też mógł monitorować stan dysku, a nawet zwiększyć jego wydajność.

 

Nowoczesne oprogramowanie Samsung Magician 6, w które wyposażono najnowszy dysk 870 EVO marki Samsung zadba o niezawodną pracę urządzenia

 

Pamięć flash nr 1 na świecie

Doświadcz nadzwyczajnej wydajności i niezawodności, którą gwarantuje wyłącznie marka zajmująca od 2003 r. pozycję światowego lidera w dziedzinie pamięci flash. Całe oprogramowanie układowe i wszystkie komponenty, w tym światowej sławy DRAM i NAND Samsung, produkowane są wewnętrznie, co przekłada się na całkowitą kontrolę nad jakością.

 

Poznaj nowy dysk 870 EVO SATA 2,5" marki Samung - światowego lidera w dziedzinie pamięci flash od 2003 roku!

 

Model Samsung 870 EVO
Typ dysku SSD
Format szerokości 2,5” (SFF)
Typ napędu Zewnętrzny
Pojemność dysku 1 TB
Interfejs dysku SATA III – 6 Gb/s
TBW 600 TB
Prędkość odczytu 560 MB/s
Prędkość zapisu 530 MB/s
Czas pracy pomiędzy awariami (MTBF) 1500000 h
Kolor Nie dotyczy
Wysokość 6.8 mm
Szerokość 69.9 mm
Głębokość 100 mm
Waga 44.8 g

 

Producent

Samsung

Rodzaj Dysku

SSD

Rozmiar dysku

1 TB

Format dysku

2.5"

Interfejs

SATA

Gwarancja

5 Lat