Dysk zewnętrzny SSD T9

Oszczędność czasu, lepszy przepływ pracy
Dzięki interfejsowi USB 3.2 Gen 2×2 i wykorzystaniu protokołu NVMe, dysk T9 może przesłać plik o wielkości 2 GB w czasie ok. 1 sekundy, osiągając prędkość sekwencyjnego odczytu i zapisu do 2.000 MB/s. To kompaktowe urządzenie, które przyspiesza przepływ pracy i zwiększa produktywność pozwala zaoszczędzić czas na wczytywaniu danych i zrobić więcej.

Działa we wszystkich konfiguracjach technicznych

Bezproblemowa synchronizacja z dyskiem T9. Dysk T9 jest kompatybilny z telefonami i tabletami z systemem Windows, macOS, Android, konsolami do gier, kamerą 12K i nie tylko. Zawiera także kable z wtykami USB-C do USB-C i USB-C do USB-A, zapewniające płynną łączność.

Zawsze chłodny
Dynamiczna osłona termiczna firmy Samsung minimalizuje potencjał spadku wydajności wskutek przegrzania, więc dysk T9 utrzymuje duże prędkości transferu. Co więcej, został zaprojektowany zgodnie z międzynarodową normą bezpieczeństwa IEC 62368-1, co zapewnia dodatkową pewność i ochronę.

Ochrona danych bez obaw

Spokój ducha dzięki dyskowi T9. Zaprojektowany, by chronić dane przed wstrząsami nawet upadkowi z wysokości do 3 metrów i objęty dającą poczucie pewności 5-letnią ograniczoną gwarancją, dysk T9 pozwala użytkownikowi zabezpieczać swoje cenne zasoby z poczuciem spokoju. Dysk można również zabezpieczyć hasłem szyfrowanym w 256-bitowym standardzie AES.

Aplikacja Samsung Magician

Aplikacja Samsung Magician odblokowuje pełną moc dysku T9. To przyjazny dla użytkownika zestaw narzędzi optymalizacyjnych, które zapewniają najlepszą wydajność przenośnego dysku SSD. Ochrona cennych danych, monitorowanie stanu dysku i najnowsze aktualizacje oprogramowania sprzętowego.

Wprowadzanie innowacji w życie

Pamięci flash NAND firmy Samsung od dziesięcioleci zasilają przełomowe technologie, które zmieniły każdy aspekt naszego codziennego życia. Technologia pamięci flash NAND jest również obecna w naszych dyskach SSD dla konsumentów, tworząc miejsce na kolejny duży impuls innowacji.

Model

T9

Typ dysku

SSD

Typ napędu

Zewnętrzny

Pojemność dysku

2

Interfejs dysku

USB 3.1/USB 3.1 gen 2/USB 3.2 gen 2

Prędkość odczytu

2000

Prędkość zapisu

1950

Kolor

Czarny

Wysokość

60

Szerokość

88

Głębokość

14

Waga

122

Pozostałe parametry

Wytrzymałość: odporność na upadki z wysokości do 3 m; Oprogramowanie zarządzające: aplikacja Samsung Magician, aplikacja Samsung Portable SSD 1.0

Kod producenta

MU-PG2T0B/EU