Kiosk samoobsługowy z systemem Windows gotowy do natychmiastowego użycia
Przedstawiamy Kiosk Samsung z systemem Windows: kompaktowy, przyciągający wzrok, działający niezawodnie w każdej lokalizacji biznesowej. Dzięki wbudowanemu systemowi Windows 10 IoT Enterprise kiosk współpracuje z większą liczbą urządzeń i usług od innych dostawców, umożliwiając zintegrowanie operacji biznesowych.

Modułowa funkcjonalność do obsługi każdego rodzaju płatności
Więcej zadowolenia klienta dzięki intuicyjnemu systemowi płatności i zamówień typu wszystko w jednym, bez urządzeń peryferyjnych. Kiosk Samsung o modułowej konstrukcji udostępnia klientom różne opcje płatności (w tym kartą kredytową, kodem kreskowym, kodem QR i autoryzacją NFC). Jest też wyposażony w drukarkę.

Kompleksowe rozwiązanie o rozszerzonej kompatybilności
Kiosk Samsung z Windows to rozwiązanie typu wszystko w jednym, obywające się bez zewnętrznego komputera. System Windows 10 IoT Enterprise zapewnia wszechstronną łączność z różnymi urządzeniami i usługami, dzięki czemu nadaje się do szerokiej gamy zastosowań biznesowych.

Solidna, ale stabilna wydajność
Wyposażony w procesor Intel Core jedenastej generacji, Kiosk Samsung z Windows wyróżnia się dużą mocą obliczeniową, wszechstronnością, stabilnością i niezawodnością, wywierając bardzo pozytywne wrażenie na użytkownikach w każdym środowisku biznesowym.

Kompaktowa i nowoczesna konstrukcja
Kiosk Samsung składa się z jednego wyświetlacza, skrzynki przyłączeniowej oraz opcjonalnego cokołu. Konstrukcja ta umożliwia czyste i wygodne poprowadzenie kabli, a szaro-biały kolor i prosty cokół idealnie wtapiają kiosk w każde wnętrze o stylowym wyglądzie.

Wszechstronne rozwiązanie dla każdego scenariusza
By zwiększyć użyteczność nowego kiosku w każdym środowisku biznesowym, przewidziano trzy sposoby montażu w blacie, na cokole podłogowym i na ścianie. Okablowanie jest zamaskowane, a brak zewnętrznego komputera zaoszczędza miejsce.

Ekran zawsze sterylny
Dzięki powłoce przeciwdrobnoustrojowej, Kiosk Samsung hamuje rozwój mikroorganizmów, a więc chroni przed rozprzestrzenianiem się niektórych bakterii. Dzięki temu klienci mogą skupić się spokojnie na tym, co na ekranie.

Ochrona przed odpryskami
Samsung rozumie, że wypadki się zdarzają. By chronić uczniów i nauczycieli, ekran Kiosku Samsung jest pokryty autorską, unikatową folią chroniącą przed odpryskami się, dzięki czemu ekran trzyma się w całości w przypadku rozbicia.

Model

LH24KMCCBGCXEN

Przekątna ekranu

24"

Typ matrycy

Advanced PLS

Powierzchnia matrycy

Matowa

Ekran dotykowy

Tak

Technologia podświetlania

Diody LED

Plamka matrycy

0.2745

Rozdzielczość

1920 x 1080 (FHD 1080)

Czas reakcji

14

Jasność

250

Kontrast statyczny

1 000:1

Częstotliwość pozioma min.

56

Częstotliwość pozioma max.

84.5

Częstotliwość pionowa min.

48

Częstotliwość pionowa max.

75

Kąt widzenia poziomy

178

Kąt widzenia pionowy

178

Gniazda we/wy

1 x USB 2.0

Bluetooth

Nie

WiFi

Nie

Wbudowane głośniki

Nie

Wbudowany tuner TV

Nie

Kamera internetowa

Brak

Pivot

Nie

Regulacja wysokości

Nie

Certyfikaty

EMC

Pobór mocy

88

Klasa energetyczna

nie dotyczy

Kolor

Biały

Wysokość

334.4

Szerokość

547.9

Głębokość

48.8

Waga

4.3

Kod producenta

LH24KMCCBGCXEN