Lenovo ThinkPad L15 G4

Wydajność klasy biznesowej

Laptop Lenovo ThinkPad L15 Gen 4 inspiruje do produktywności. Zasilane przez Intel vPro® z procesorami Intel® Core™ 13. generacji z serii U, to 15,6-calowe urządzenie oferuje również niezwykłą grafikę. Ponadto, dzięki możliwości wyboru większej baterii, będziesz cieszyć się całodzienną mocą tego wydajnego partnera do pracy z dowolnego miejsca.

 

 

Zaprojektowany z myślą o Twoim dobrym samopoczuciu

Laptop ThinkPad L15 Gen 4 ułatwia pracę z dowolnego miejsca i przeprowadzanie wideokonferencji. Oprócz dużego TrackPada jest on wyposażony w kamerę internetową FHD RGB, głośniki Dolby Audio™ skierowane w stronę użytkownika oraz technologię tłumienia szumów Dolby Voice® AI. Posiada również funkcje cyfrowej równowagi z alertami postawy i przypomnieniami, aby odwrócić wzrok od ekranu i złagodzić zmęczenie oczu.

 

Lenovo ThinkPad L15 Gen 4 (15” AMD) laptop – front view, lid open with Video Enhancer in use on the display

 

Szeroki wybór opcji łączności

Gdziekolwiek musisz pracować, laptop ThinkPad L15 Gen 4 zapewni Ci wsparcie. Jego szereg portów obejmuje USB-C i HDMI, umożliwiając podłączenie do urządzeń i danych potrzebnych do wykonania zadania. Ponadto dostępna jest opcja łączności Wi-Fi 6E* i 4G LTE WWAN**, zapewniająca dostęp do Internetu z dowolnego miejsca.

*Działanie WiFi 6E wymaga systemu Windows 11 Pro oraz zależy od obsługi systemu operacyjnego, routerów / punktów dostępu / bramek obsługujących WiFi 6E, a także od regionalnych certyfikatów regulacyjnych oraz zasięgu.

**Opcjonalna dostępność WWAN zależy od regionu i musi zostać skonfigurowana w chwili zakupu, wymagany jest ponadto dostawca usług sieciowych.

 

 

Lenovo ThinkPad L15 Gen 4 (15” AMD) laptop – closeup left-front view, showing ports, lid open

 

 

Bezpieczeństwo w każdym zakresie

Jeśli chodzi o bezpieczeństwo, laptop ThinkPad L15 Gen 4 zapewnia je na najwyższym poziomie. Komponenty sprzętowe i programowe ThinkShield ze zintegrowanym modułem dTPM (Discrete Trusted Platform Module), dodatkowe zabezpieczenia systemu Windows 11, obsługa Microsoft 11 Secured-core PC i platforma Intel vPro® zapewniają ochronę pod każdym kątem. Co więcej, przycisk zasilania posiada opcjonalny czytnik linii papilarnych dla dodatkowej warstwy ochrony.

 

Lenovo ThinkPad L15 Gen 4 (15” AMD) laptop – front view, lid open with login screen

 

 

Niezawodność, której możesz zaufać

Korzystamy ze standardów MIL-STD 810H Departamentu Obrony Stanów Zjednoczonych, aby uzyskać idealną równowagę między wartością a trwałością naszych laptopów ThinkPad. Urządzenia są testowane pod kątem 12 standardów wojskowych i ponad 200 testów kontroli jakości, aby zapewnić ich działanie w ekstremalnych warunkach – od arktycznej dziczy po pustynne burze piaskowe. Testy te obejmują surowe zmienne środowiskowe, w tym testy temperatury, ciśnienia, kurzu, wilgotności i wibracji.

 

Lenovo ThinkPad L15 Gen 4 (15” AMD) laptop – rear-right view, lid mostly open

 

Wykonany w sposób zrównoważony

Każde urządzenie Lenovo jest produkowane przy użyciu niskotemperaturowego procesu lutowania w celu zmniejszenia emisji. Do 2025 roku zobowiązujemy się do pozyskiwania 90% energii elektrycznej z naszych globalnych inwestycji ze źródeł odnawialnych, co przełoży się na usunięcie miliona ton emisji gazów cieplarnianych z naszego łańcucha dostaw. Tymczasem ten laptop jest dostarczany w ekologicznym opakowaniu bez platiku, które w 90% składa się z materiałów pochodzących z recyklingu.

 

Lenovo ThinkPad L14 Gen 4 (14” AMD) laptop – right view, lid slightly open

 

Producent

Lenovo

Rodzina

ThinkPad

Seria

ThinkPad L

Rodzina Procesora

Intel® Core™ i3

Przekątna ekranu

15.6"

Rozdzielczość

Full HD (1920×1080)

Format obrazu

16:9

Pamięć RAM

8 GB

Pojemność Dysku

256 GB SSD

Grafika

Intel® UHD Graphics

Cechy

Czytnik Kart Pamięci, Czytnik Linii Papilarnych, Karta WWAN, Podświetlana Klawiatura, Smart Card Reader, Wejście RJ-45

Bateria

Li-Ion 57 Wh (4 cell)

System Operacyjny

Windows 11 Pro

Gwarancja

Onsite