ThinkPad X13 G5

Profesjonalna wydajność

Kompaktowy laptop Lenovo ThinkPad X13 Gen 5 z procesorem Intel® Core ™ Ultra o przekątnej 13,3 cala zapewnia produktywność wspomaganą sztuczną inteligencją jak nigdy dotąd. Ciesz się zoptymalizowaną wydajnością dzięki przenoszeniu zadań do dedykowanych silników AI, w tym jednostki przetwarzania neuronowego o niskim poborze mocy (NPU), dzięki której możesz zrobić więcej bez podłączenia do prądu. Wybierz wersję Intel vPro ® Evo™ Edition, aby uzyskać wielowarstwowe bezpieczeństwo, profesjonalną wydajność, niezawodną stabilność i pełne zarządzanie IT.

Laptop Lenovo ThinkPad X13 Gen 5, otwarty o 180 stopni, ustawiony pod kątem, aby pokazać wyświetlacz i klawiaturę.

 

 

Zwiększ swoją współpracę online

Laptop ThinkPad X13 Gen 5 jest wyposażony w technologię Dolby Audio™ i Dolby® Voice , dzięki czemu możesz prowadzić spotkania jak profesjonalista. Bogaty i wciągający dźwięk ożywia każde otoczenie, szczególnie podczas połączeń konferencyjnych. Dzięki kamerze o rozdzielczości 5 MP i możliwości dodania kamery na podczerwień z pewnością będziesz wyglądać najlepiej i zostaniesz usłyszany. Te funkcje audio i wideo zostały zaprojektowane specjalnie w celu usprawnienia komunikacji wideo i współpracy.

Widok z przodu laptopa Lenovo ThinkPad X13 Gen 5, otwartego pod kątem 90 stopni, przedstawiający ekran i klawiaturę wzmacniacza wideo.

 

 

Zaprojektowane, aby wytrzymać

Używamy normy MIL-STD 810H Departamentu Obrony USA, aby zapewnić równowagę pomiędzy niezawodnością i trwałością laptopów ThinkPad. Spełnienie lub przekroczenie 12 standardów, 26 procedur i ponad 200 kontroli jakości gwarantuje, że te urządzenia działają w ekstremalnych warunkach, w tym w trudnych zmiennych, takich jak dzika arktyczna dzika przyroda, pustynne burze piaskowe, ekstremalne temperatury, ciśnienie, wilgotność, wibracje i nie tylko.

 

Widok z tyłu laptopa Lenovo ThinkPad X13 2 w 1 Gen 5, skierowany w lewo i pokazujący porty po prawej stronie.

Producent

Lenovo

Rodzina

ThinkPad

Seria

ThinkPad X

Rodzina Procesora

Intel Ultra 7

Przekątna ekranu

13.3"

Rozdzielczość

WUXGA (1920×1200)

Format obrazu

16:10

Pamięć RAM

Pojemność Dysku

512 GB SSD

Grafika

Intel® UHD Graphics

Bateria

7 Wh, Li-ion 54

System Operacyjny

Windows 11 Pro

Gwarancja

Onsite