Microsoft 365 Business Basic EEA (bez usługi Teams)

Platforma Microsoft 365 to kompleksowy zestaw narzędzi, który podnosi efektywność pracy. Obejmuje różnorodne aplikacje zaprojektowane specjalnie dla klientów indywidualnych, firm i organizacji o różnej skali działania, pomagając im usprawnić procesy, zwiększyć produktywność oraz ułatwić współpracę. Bez względu na wielkość przedsiębiorstwa, od małych i średnich firm po korporacje, czy to pracownicy pierwszej linii, czy też instytucje edukacyjne i organizacje non-profit — platforma Microsoft 365 dostarcza rozwiązania dopasowane do każdego z nich.

Zawartość pakietu

Tylko aplikacje internetowe oraz mobilne

Word
Excel
PowerPoint
Outlook

Bezpieczne usługi w chmurze

Exchange
SharePoint
OneDrive

Funkcje pakietu

Poczta e-mail i kalendarze

Uzyskaj pocztę e-mail klasy biznesowej dzięki programowi Outlook ze skrzynką pocztową o rozmiarze 50 GB na użytkownika i wysyłaj załączniki o rozmiarze do 150 MB.

1 TB bezpiecznego magazynu w chmurze na użytkownika

Uzyskaj 1 TB magazynu w chmurze w usłudze OneDrive, aby edytować i udostępniać dokumenty, zdjęcia i inne pliki niezależnie od tego, gdzie przebywasz, i z dowolnego urządzenia.

Aplikacje platformy Microsoft 365 w Internecie

Korzystaj z zawsze aktualnych aplikacji Word, Excel, PowerPoint, OneNote i Outlook w Internecie. Jednocześnie współpracuj z innymi nad tym samym dokumentem w czasie rzeczywistym w Internecie, na urządzeniu przenośnym i na różnych urządzeniach — nie jest wymagana instalacja.

Witryny intranetowe i witryny zespołów

Zadbaj o pełen dostęp do informacji i zaangażowanie w organizacji. Zapewnij pracownikom dostęp do zawartości, wiedzy i procesów za pomocą witryn zespołów w usłudze SharePoint. Prezentuj informacje za pomocą eleganckich i łatwych w użyciu witryn.

Brakuje usługi Microsoft Teams?

Dobierz jako osobne rozwiązanie

Producent

Microsoft

Typ Licencji

Subskrypcja

Rodzaj Licencji

Elektroniczna ESD

Ilość stanowisk

1

Wersja Językowa

Polska

Może spodoba się również…