Microsoft 365 Business Premium

Platforma Microsoft 365 Business Premium to połączenie najlepszych w swojej klasie aplikacji Microsoft 365 i zaawansowanych usług w chmurze z kompleksowymi zabezpieczeniami, które pomagają chronić firmę przed zaawansowanymi cyberzagrożeniami.

 

Dostępne aplikacje i usługi


Funkcje
Korzystaj z aplikacji Microsoft 365

Uzyskaj najnowsze funkcje i możliwości dzięki pełnym, zainstalowanym i zawsze aktualnym wersjom programów Outlook, Word, Excel i PowerPoint dla systemu Windows lub dla komputerów Mac, programu OneNote (funkcje są zróżnicowane) oraz programów Access i Publisher (tylko dla komputerów PC).

 

Korzystaj z 1 TB magazynu w chmurze dla każdego użytkownika

1 TB magazynu w chmurze usługi OneDrive pozwala edytować i udostępniać dokumenty, zdjęcia i inne pliki niezależnie od tego, gdzie się przebywa — z dowolnego urządzenia.

 

Uzyskaj pocztę e-mail i funkcje kalendarza

Korzystaj z poczty e-mail klasy korporacyjnej dzięki programowi Outlook ze skrzynką pocztową o rozmiarze 50 GB na użytkownika i wysyłaj załączniki o rozmiarze do 150 MB.

 

Usprawnij planowanie terminów z klientami i partnerami

Uprość planowanie terminów spotkań z klientami i zarządzanie nimi dzięki aplikacji Microsoft Bookings. Udostępnij klientom łatwą w nawigacji stronę internetową, na której mogą oni znajdować i rezerwować terminy przez całą dobę.

 

Ochrona przed cyberzagrożeniami

Aktywuj usługę Ochrona usługi Office 365 w usłudze Microsoft Defender, aby chronić firmę przed wirusami, spamem, niebezpiecznymi załącznikami, podejrzanymi linkami i atakami mającymi na celu wyłudzenie informacji.

 

Zarządzaj urządzeniami przenośnymi, tabletami i komputerami

Stosuj zasady zabezpieczeń, aby łatwiej chronić dane służbowe na urządzeniach należących do firmy i pracowników. Utrzymuj dane firmy w zatwierdzonych aplikacjach. Usuwaj dane biznesowe z utraconych lub skradzionych urządzeń za pomocą usługi Microsoft Intune.

 

Umożliwianie bezpiecznego dostępu zdalnego i chronienie tożsamości

Ułatw pracownikom bezpieczne uzyskiwanie dostępu do aplikacji biznesowych z dowolnego miejsca, w którym pracują, za pomocą dostępu warunkowego. Chroń przed utratą hasła lub kradzieżą za pomocą zaawansowanego uwierzytelniania wieloskładnikowego.

 

Ułatwianie chronienia danych biznesowych

Szyfruj poufne wiadomości e-mail i ogranicz kopiowanie i przekazywanie dalej tajnych informacji biznesowych dzięki usłudze Azure Information Protection. Zapewnij możliwość nieograniczonego archiwizowania w chmurze.

 

IconNowość! Uzyskaj zabezpieczenia punktów końcowych klasy korporacyjnej dzięki usłudze Microsoft Defender dla Firm

Uzyskaj ochronę przed atakami zaawansowanego oprogramowania wymuszającego okup na różnych urządzeniach — z systemami Windows, macOS, Android i iOS — dzięki nowej generacji oprogramowaniu antywirusowemu oraz wykrywaniu i reagowaniu w punktach końcowych.

Producent

Microsoft