Microsoft 365 Business Premium EEA (bez usługi Teams)

Platforma Microsoft 365 to kompleksowy zestaw narzędzi, który podnosi efektywność pracy. Obejmuje różnorodne aplikacje zaprojektowane specjalnie dla klientów indywidualnych, firm i organizacji o różnej skali działania, pomagając im usprawnić procesy, zwiększyć produktywność oraz ułatwić współpracę. Bez względu na wielkość przedsiębiorstwa, od małych i średnich firm po korporacje, czy to pracownicy pierwszej linii, czy też instytucje edukacyjne i organizacje non-profit — platforma Microsoft 365 dostarcza rozwiązania dopasowane do każdego z nich.

Zawartość pakietu

Aplikacje klasyczne, internetowe oraz mobilne i usługi w chmurze​

Word
Excel
PowerPoint
Outlook
Exchange
SharePoint
OneDrive
Clipchamp
Loop
Defender
Intune
Tożsamość Entra
Information Protection

Funkcje pakietu

Poczta e-mail i kalendarze

Uzyskaj pocztę e-mail klasy biznesowej dzięki programowi Outlook ze skrzynką pocztową o rozmiarze 50 GB na użytkownika i wysyłaj załączniki o rozmiarze do 150 MB.

Poczta e-mail i kalendarze

Uzyskaj pocztę e-mail klasy biznesowej dzięki programowi Outlook ze skrzynką pocztową o rozmiarze 50 GB na użytkownika i wysyłaj załączniki o rozmiarze do 150 MB.

1 TB bezpiecznego magazynu w chmurze na użytkownika

Uzyskaj 1 TB magazynu w chmurze w usłudze OneDrive, aby edytować i udostępniać dokumenty, zdjęcia i inne pliki niezależnie od tego, gdzie przebywasz, i z dowolnego urządzenia.

Osiągaj więcej za pomocą aplikacji platformy Microsoft 365

Uzyskaj najnowsze funkcje i możliwości, korzystając z pełnych instalacji i zawsze aktualnych wersji aplikacji Outlook, Word, Excel i PowerPoint dla systemu Windows lub dla komputerów Mac, OneNote (funkcje mogą się różnić) oraz Access i Publisher (tylko dla komputerów PC).

Witryny intranetowe i witryny zespołów

Zadbaj o pełen dostęp do informacji i zaangażowanie w organizacji. Zapewnij pracownikom dostęp do zawartości, wiedzy i procesów za pomocą witryn zespołów w usłudze SharePoint. Prezentuj informacje za pomocą eleganckich i łatwych w użyciu witryn.

Praca na wielu urządzeniach

Uzyskaj pełne, instalowane aplikacje Microsoft 365 na wielu komputerach PC, komputerach Mac, tabletach i urządzeniach przenośnych (z systemami Windows, iOS i Android).

Zarządzaj urządzeniami przenośnymi, tabletami i komputerami

Zarządzaj urządzeniami przenośnymi, tabletami i komputerami Stosuj zasady zabezpieczeń, aby łatwiej chronić dane służbowe na urządzeniach należących do firmy i pracowników. Utrzymuj dane firmy w zatwierdzonych aplikacjach. Usuwaj dane biznesowe z utraconych lub skradzionych urządzeń za pomocą usługi Microsoft Intune.

Ochrona przed cyberzagrożeniami

Aktywuj usługę Ochrona usługi Office 365 w usłudze Microsoft Defender, aby chronić firmę przed wirusami, spamem, niebezpiecznymi załącznikami, podejrzanymi linkami i atakami mającymi na celu wyłudzenie informacji.

Ułatwianie chronienia danych biznesowych

Szyfruj poufne wiadomości e-mail i ogranicz kopiowanie i przekazywanie dalej tajnych informacji biznesowych dzięki usłudze Azure Information Protection. Zapewnij możliwość nieograniczonego archiwizowania w chmurze.

Zabezpieczenia punktów końcowych klasy korporacyjnej dzięki Microsoft Defender

Uzyskaj zabezpieczenia punktów końcowych klasy korporacyjnej za pomocą rozwiązania Microsoft Defender dla Firm

Brakuje usługi Microsoft Teams?

Dobierz jako osobne rozwiązanie

Producent

Microsoft

Typ Licencji

Subskrypcja

Rodzaj Licencji

Elektroniczna ESD

Ilość stanowisk

1

Wersja Językowa

Polska