Microsoft 365 Business Standard EEA (bez usługi Teams)

Platforma Microsoft 365 to kompleksowy zestaw narzędzi, który podnosi efektywność pracy. Obejmuje różnorodne aplikacje zaprojektowane specjalnie dla klientów indywidualnych, firm i organizacji o różnej skali działania, pomagając im usprawnić procesy, zwiększyć produktywność oraz ułatwić współpracę. Bez względu na wielkość przedsiębiorstwa, od małych i średnich firm po korporacje, czy to pracownicy pierwszej linii, czy też instytucje edukacyjne i organizacje non-profit — platforma Microsoft 365 dostarcza rozwiązania dopasowane do każdego z nich.

Zawartość pakietu

Aplikacje klasyczne, internetowe oraz mobilne i usługi w chmurze

Word
Excel
PowerPoint
Outlook
Exchange
SharePoint
OneDrive
Clipchamp
Loop

Funkcje pakietu

Poczta e-mail i kalendarze

Uzyskaj pocztę e-mail klasy biznesowej dzięki programowi Outlook ze skrzynką pocztową o rozmiarze 50 GB na użytkownika i wysyłaj załączniki o rozmiarze do 150 MB.

1 TB bezpiecznego magazynu w chmurze na użytkownika

Uzyskaj 1 TB magazynu w chmurze w usłudze OneDrive, aby edytować i udostępniać dokumenty, zdjęcia i inne pliki niezależnie od tego, gdzie przebywasz, i z dowolnego urządzenia.

Aplikacje Microsoft 365

Otrzymuj comiesięczne aktualizacje oraz najnowsze funkcje i możliwości dzięki pełnym, instalowanym i zawsze aktualnym wersjom programów Outlook, Word, Excel, PowerPoint i OneNote (funkcje są zróżnicowane) dla systemu Windows lub dla komputerów Mac oraz programów Access i Publisher (tylko dla komputerów PC).

Witryny intranetowe i witryny zespołów

Zadbaj o pełen dostęp do informacji i zaangażowanie w organizacji. Zapewnij pracownikom dostęp do zawartości, wiedzy i procesów za pomocą witryn zespołów w usłudze SharePoint. Prezentuj informacje za pomocą eleganckich i łatwych w użyciu witryn.

Praca na wielu urządzeniach

Uzyskaj pełne, instalowane aplikacje Microsoft 365 na wielu komputerach PC, komputerach Mac, tabletach i urządzeniach przenośnych (z systemami Windows, iOS i Android).

Narzędzia do edytowania filmów

Twórz i udostępniaj filmy o profesjonalnym wyglądzie przy użyciu edytora Microsoft Clipchamp.

Porządkowanie projektów i pomysłów

Myśl, planuj i twórz razem z innymi w obszarach roboczych do współpracy dzięki aplikacji Microsoft Loop.

Brakuje usługi Microsoft Teams?

Dobierz jako osobne rozwiązanie

Producent

Microsoft

Typ Licencji

Subskrypcja

Rodzaj Licencji

Elektroniczna ESD

Ilość stanowisk

1

Wersja Językowa

Polska