Stacja robocza Precision 7780

Najpotężniejsza mobilna stacja robocza Dell z 17-calowym ekranem

Nasze wyjątkowo skalowane mobilne stacje robocze z ekranem o przekątnej 17,3″ o niesamowitej jakości obrazu i wydajności regulowanej dzięki programowi Dell Optimizer for Precision.

Zwiększ przestrzeń roboczą
Wyświetlacz 17,3″ o współczynniku proporcji 16:9 zapewnia doskonałą powierzchnię ekranu.

Skalowalna wydajność
Obsługa rzeczywistości wirtualnej i rozszerzonej oraz sztucznej inteligencji i uczenia maszynowego.

Zachwycająca grafika
W najlepszej konfiguracji ekran UHD 120 Hz o jasności 500 nitów, z obsługą 99% gamy barw DCI-P3.

Profesjonalna karta graficzna
NVIDIA RTX 5000 generacji Ada, 16 GB, GDDR6.

Wydajność i efektywność
W najlepszej konfiguracji procesory Intel Core i9 trzynastej generacji, z 24 rdzeniami (8 rdzeni P i 16 rdzeni E).

Zaawansowany system chłodzenia

Niska temperatura i cicha praca przez dłuższy czas dzięki wybieranym przez użytkownika parametrom termicznym, wentylatorom DOO i ciepłowodom.

Moc do realizacji Twoich pomysłów

 • Innowacje bez zakłóceń: W najlepszej konfiguracji z procesorami Intel Core i9 HX (55 W) trzynastej generacji, z 24 rdzeniami (8 rdzeni P i 16 rdzeni E).
 • Każdy element jest wyjątkowy: NVIDIA RTX 5000 generacji Ada, 16 GB, GDDR6.
 • Spokój i produktywność: Zoptymalizowana wydajność dzięki zaawansowanemu chłodzeniu przez dwa przeciwstawne wentylatory wyjściowe i możliwości wyboru parametrów termicznych przez użytkownika.
 • Żaden pomysł nie jest zbyt wielki: Pracuj bez obaw dzięki nawet 16 TB pamięci masowej i nawet 128 GB pamięci DDR5.

Wyjątkowy komfort każdego stylu pracy

 • Bezproblemowa współpraca: kamera FHD na podczerwień zapewnia płynne odtwarzanie filmów i wyrazisty obraz. Z opcjami wykrywania obecności i czujnika natężenia światła otoczenia.
 • Łatwość tworzenia: pracuj na dużym touchpadzie (bez przycisków) i podświetlanej, odpornej na zalanie klawiaturze.
 • Stała produktywność: wykorzystaj swoje twórcze możliwości dzięki opcjonalnej baterii o długim cyklu eksploatacji i mniejszemu zasilaczowi.
 • Komunikacja bez przeszkód: technologia Waves MaxxAudio Pro redukuje hałas w tle i optymalizuje głos użytkownika.
 • Elastycznie skalowalna pamięć masowa: drzwiczki szybkiego dostępu na spodzie obudowy umożliwiają dostęp do wymiennej pamięci masowej SSD M.2.
 • Błyskawiczne przesyłanie strumieniowe: karta Intel Wi-Fi 6/6E (w najlepszej konfiguracji do 6 GHz) AX211 2×2 z modułem Bluetooth Wireless (jeśli jest obsługiwany) zapewnia wysoką prędkość i płynność przesyłania strumieniowego.
 • Zaprojektowane z myślą o dobrym samopoczuciu: funkcja ComfortView Plus – wbudowana, stale włączona osłona – zmniejsza potencjalnie szkodliwe emisje światła niebieskiego bez wpływu na kolor.

Wbudowane zabezpieczenia i troska o środowisko

 • Spersonalizowane zabezpieczenia: kamera na podczerwień z obsługą funkcji Windows Hello i czujnikiem zbliżeniowym rozpoznaje użytkownika i automatycznie blokuje lub odblokowuje komputer, aby zapewnić większą prywatność i produktywność.
 • Solidne zabezpieczenia: czujnik naruszenia obudowy ostrzega o manipulacjach przy obudowie lub systemie BIOS.
 • Czytniki linii papilarnych: przycisk zasilania i opcjonalne czytniki linii papilarnych Full Scan FIPS.
 • Bezproblemowa prywatność: wystarczy zamknąć osłonę, gdy kamera nie jest używana.
 • Standardy dotyczące ochrony środowiska: monitor jest zgodny z najnowszymi przepisami i normami dotyczącymi ochrony środowiska, takimi jak Energy Star, TCO Certified Edge i EPEAT Gold.
 • Opakowania przyjazne dla środowiska: urządzenie jest dostarczane w opakowaniu w całości wykonanym z tektury pochodzącej z recyklingu.

Nowe pojęcie realizmu
Dzięki profesjonalnym kartom graficznym NVIDIA RTX i wydajności typowej dla stacji roboczych w obudowie typu tower możesz tworzyć realistyczne materiały rzeczywistości rozszerzonej (AR) i wirtualnej (VR).

Certyfikaty niezależnych dostawców oprogramowania (ISV)
Stacje robocze Precision są starannie testowane, aby zapewnić płynne działanie aplikacji, z których korzystasz na co dzień. Certyfikaty ISV uzyskane przez firmę Dell obejmują najpopularniejsze niezależne aplikacje.

Stacje robocze do obsługi danych z technologią sztucznej inteligencji
Najnowsze stacje robocze Precision dla specjalistów ds. danych wykorzystują technologię sztucznej inteligencji, aby dzięki precyzyjnemu dostrajaniu urządzeń umożliwić użytkownikom szybsze wykonywanie najważniejszych zadań w celu zoptymalizowania wydajności najczęściej używanych aplikacji.

Dell Optimizer for Precision

 • Inteligentne rozwiązanie dostosowane do potrzeb: Dell Optimizer to oprogramowanie optymalizujące oparte na sztucznej inteligencji, które uczy się sposobu pracy użytkownika i reaguje na niego, przeprowadza automatyczną personalizację oraz zwiększa wydajność komputera Precision i całego ekosystemu.
 • Spersonalizowana wydajność dzięki najbardziej inteligentnym komputerom PC na świecie: inteligencja i uczenie maszynowe zwiększają produktywność poprzez automatyzację funkcji wydajnościowych poza komputerem – w całym ekosystemie.
 • Inteligentna współpraca: w ramach jednego oprogramowania możesz korzystać z najinteligentniejszych na świecie możliwości współpracy dzięki funkcjom inteligentnych konferencji głosowych, łączności i zwiększania produktywności.
 • Bezpieczeństwo i łatwe zarządzanie: dzięki narzędziu Dell Optimizer funkcje sztucznej inteligencji i uczenia maszynowego gromadzą i analizują dane lokalnie w systemie. Wysyłane są tylko dane zdarzeń i puls usługi, które pomagają firmie Dell określić, czy aplikacja działa prawidłowo. Aplikacja obsługuje rygorystyczny proces optymalizacji i zbierania danych zapewniający prywatność i bezpieczeństwo, zaprojektowany w taki sposób, aby stale poprawiał komfort pracy na komputerze. Żadne dane osobowe nie są przesyłane ani wykorzystywane bez wyraźnej zgody użytkownika.
 • Analiza: generowanie raportów dotyczących użytkowników indywidualnych i analizowanie systemu w celu uzyskania spersonalizowanych informacji.

Niezawodność
Mobilne stacje robocze Precision mają certyfikaty ISV, co oznacza, że są przetestowane pod kątem obsługi najważniejszych aplikacji specjalistycznych. Mobilne stacje robocze z serii 7000 obsługują technologię Reliable Memory Technology Pro, która w przypadku modułów z funkcją ECC mapuje błędne sektory i ogranicza występowanie błędów związanych z pamięcią. Są również przetestowane i certyfikowane pod kątem zgodności z normą MIL-STD 810H w zakresie typowego zużycia podczas codziennego użytkowania.

Łatwe zarządzanie
Najłatwiejsze w zarządzaniu komercyjne komputery Dell są dostępne z bezpłatnym zestawem narzędzi Dell Client Command Suite, który umożliwia elastyczną automatyzację konfigurowania systemu BIOS i systemu operacyjnego. Opcjonalne rozszerzenia technologii vPro pozwalają zarządzać systemami poza pasmem.

Zabezpieczenia
Zaufane urządzenia firmy Dell to bezpieczna podstawa dla nowoczesnych pracowników mobilnych. Nasza kompleksowa oferta rozwiązań w zakresie bezpieczeństwa punktów końcowych współdziała w celu zabezpieczenia urządzenia zarówno powyżej, jak i poniżej systemu operacyjnego, dając działom IT, a użytkownikom końcowym umożliwiając utrzymanie produktywności.

*Opis dotyczy serii mobilnych stacji roboczych Precision 7780. Rzeczywiste cechy mogą się różnić w zależności od konfiguracji.

TCO Certified

Tak

Typ

Mobilne stacje robocze

Model

Precision 7780

Rodzina procesora

Intel Core i7

Taktowanie (Boost)

5.3

Generacja procesora

Trzynasta

Obsługa ECC

Tak

Liczba rdzeni

20

Liczba wątków

28

Cache L3

30 MB

Pozostałe informacje o procesorze

Intel Core i7-13850HX

Intel vPro

Tak

Przekątna ekranu

17''

Rozdzielczość

1920 x 1080 (FHD 1080)

Powierzchnia matrycy

Matowa

Jasność

500

Technologia podświetlania

Diody LED

Typ matrycy

TFT WVA

Ekran dotykowy

Nie

Model karty graficznej

NVIDIA RTX 3500 Ada

Producent chipsetu

NVIDIA

Wielkość pamięci VRAM

12

Zainstalowana pamięć RAM

32

Maks. wielkość pamięci

128

Rodzaj pamięci

CAMM DDR5

Częstotliwość szyny pamięci

5600 MHz

Typ dysku

SSD

Pojemność SSD

1

Format szerokości SSD

M.2 2280

Interfejs dysku SSD

PCI-Express

Napęd optyczny

Brak

Komunikacja

Bluetooth

Modem WWAN (3G) / LTE (4G) / 5G

Nie

Bluetooth

5.3

Gniazda rozszerzeń

Czytnik kart procesorowych (SmartCard)

Dokowanie

Thunderbolt 4

Porty USB

1 x USB 3.1 Type-C

Porty wideo

2 x Thunderbolt 4

Czytnik kart pamięci

Tak

Pozostałe porty we/wy

1 x RJ-45

Kamera internetowa

Tak

Podświetlana klawiatura

Tak

Czytnik linii papilarnych

Tak

Pojemność baterii

93

Liczba komór

6-komorowa

System operacyjny

Windows 11 Pro

Dodatkowe oprogramowanie

Microsoft Office 30-dniowa wersja próbna, wyklucza licencję pakietu Office

Kolor

Szary

Wysokość

26.7

Szerokość

398

Głębokość

265.02

Waga

3.02

Akcesoria w zestawie

Dokumentacja; Zasilacz 240W; Europejski przewód zasilający

Informacje o gwarancji

3 lata ProSupport

Kod producenta

N003P7780EMEA_VP