Proste, solidne połączenia
Monitor HP E24u G5 FHD USB-C zaprojektowany z myślą o wyjątkowej ostrości obrazu i komforcie osobistym zmienia oblicze elastyczności i możliwości, aby użytkownik mógł bez przeszkód cieszyć się tym, co najlepsze. Ten stylowy monitor stworzony z myślą o naszej planecie doskonale sprawdzi się zarówno w biurze, jak i w domu.

Niezwykła jakość obrazu
Gdy różnica tkwi w szczegółach, ten monitor FHD o przekątnej 23,8 (60,5 cm) zapewni wymaganą przejrzystość obrazu, ułatwiając skoncentrowanie się na zadaniach do wykonania. Matryca w technologii IPS z głębią kolorów sRGB 99% pozwala cieszyć się wyrazistymi, żywymi kolorami nawet przy dużych kątach widzenia. Jeszcze większą produktywność uzyskasz po połączeniu z drugim monitorem.

Energia przez cały dzień
Jeśli czasami pracujesz w domu, a innym razem w biurze, zapomnij o plątaninie kabli na biurku i przy komputerze. Wystarczy podłączyć jeden kabel USB-C, który połączy monitor ze wszystkimi akcesoriami, od kamery internetowej po klawiaturę, a przy tym pozwoli ładować laptopa o mocy 65 W. Możliwość błyskawicznego uruchomienia wszystkich urządzeń za pomocą pojedynczego wyłącznika oraz bezpieczne i stabilne połączenie internetowe za pomocą złącza RJ-45 dodatkowo ułatwią pracę.

Komfort pracy
Gdy Twoje wyniki zależą od samopoczucia, dzięki możliwości 4-kierunkowej regulacji oraz szczegółowemu przewodnikowi po ergonomicznej konfiguracji, który pomoże dobrać optymalne ustawienie, będziesz czuć się komfortowo przez cały dzień. Daj odpocząć swoim oczom przy monitorze wyposażonym w technologię flicker-free, częstotliwość odświeżania 75 Hz oraz technologię HP Eye Ease, wbudowany, stale aktywny filtr ograniczający emisję światła niebieskiego.

Design, który inspiruje
Roznieć iskrę radości na swoim biurku i w otoczeniu z monitorem, który doskonale wykreuje Twoją przestrzeń. Elegancka, efektywna konstrukcja z ramką z mikrokrawędziami doda stylu wystrojowi biura i zmaksymalizuje przestrzeń. Monitor zawierający tworzywa sztuczne i metale pochodzące z recyklingu będzie nie tylko cieszył estetyką, ale i poprawi samopoczucie. Oferta zgodnych akcesoriów pozwoli Ci dostosować przestrzeń w sposób, który zapewni Ci maksymalną produktywność.

Przewodnik ergonomicznej konfiguracji
Osiągnij całodzienny komfort, gdy zastosujesz najlepsze praktyki z poradnika ergonomicznej konfiguracji.

Większy komfort oglądania dzięki technologii HP Eye Ease
Technologia HP Eye Ease, aktywny przez cały czas filtr ograniczający ilość emitowanego światła niebieskiego, zwiększa komfort wzrokowy w ciągu dnia, bez uszczerbku dla kolorów teraz w ulepszonym wydaniu z częstotliwością odświeżania 75 Hz.

Panel IPS
Bez względu na to, gdzie stoisz, technologia IPS zapewnia dokładność i spójność obrazu w szerokich, 178-stopniowych kątach widzenia w poziomie i w pionie.

Podłączanie drugiego monitora
Zobacz więcej, podłączając drugi monitor za pośrednictwem gniazda DisplayPort w sieć Daisy Chain, by uzyskać konfigurację złożoną z dwóch ekranów.

Przestrzeń kolorów 99% sRGB
Doskonałe odwzorowanie kolorów przy minimalnym wysiłku.

Nieograniczona regulacja
Mniejsze obciążenie podczas pracy, dzięki funkcji ergonomicznej regulacji 4-kierunkowej, aby kark, ramiona oraz plecy przez cały dzień znajdowały się w wygodnej pozycji. Możliwość dostosowania obrotu, nachylenia, wychylenia, a także regulacji wysokości w zakresie 150 mm pozwolą dostosować monitor do biurka oraz potrzeb użytkownika.

Model

E24u G5

Proporcje obrazu

16:9

Przekątna ekranu

23.8''

Typ matrycy

TFT IPS

Powierzchnia matrycy

Matowa

Ekran dotykowy

Nie

Technologia podświetlania

Diody LED

Obszar widzialny w pionie

296.5

Obszar widzialny w poziomie

527

Plamka matrycy

0.27

Rozdzielczość

1920 x 1080 (FHD 1080)

Czas reakcji

5

Jasność

250

Kontrast statyczny

1 000:1

Kontrast dynamiczny

8 000 000:1

Częstotliwość odświeżania

75

Częstotliwość pozioma min.

30

Częstotliwość pozioma max.

86

Częstotliwość pionowa min.

50

Częstotliwość pionowa max.

75

Kąt widzenia poziomy

178

Kąt widzenia pionowy

178

Ilość kolorów

16,7 mln

Gniazda we/wy

3 x USB 3.0

Bluetooth

Nie

WiFi

Nie

Wbudowane głośniki

Nie

Wbudowany tuner TV

Nie

Kamera internetowa

Brak

Pivot

Nie

Regulacja wysokości

Tak

Certyfikaty

TCO

Standard VESA

100 x 100

Pobór mocy

160

Klasa energetyczna

E

Kolor

Srebrny

Wysokość

322.6

Wysokość z podstawą

507

Szerokość

539.4

Głębokość

47

Głębokość z podstawą

211

Waga z podstawą

6

Kod producenta

6N4D0AA