Stworzone, aby budzić zachwyt
Dzięki specjalnej konstrukcji zapewniającej niezwykłe, immersyjne wrażenia i wyjątkową elastyczność zakrzywiony monitor DQHD HP E45c G5 poszerza granice możliwości, aby użytkownik otrzymał to, co najlepsze. Ten stylowy ultraszeroki monitor wykonany z myślą o zapewnieniu komfortu i dobru planety jest prawdziwym motorem napędowym produktywności.

Obraz przekraczający granice wyobraźni
Zamień dwa monitory QHD na ten jeden ogromny zakrzywiony monitor dualny QHD o przekątnej 44,5, zachowując możliwość korzystania z dwóch różnych ekranów. Dzięki funkcji Virtual Dual Display możesz podzielić monitor na dwa ekrany, aby móc udostępniać ekran z prezentacją na jednym i wchodzić w interakcje z odbiorcami lub zawartością na drugim. Ponadto możesz podłączyć 2 różne komputery i równocześnie przeglądać ich zawartość oraz na nich pracować, dzięki funkcji HP Device Bridge 2.0.

Komfort pracy
Gdy Twoje wyniki zależą od samopoczucia, komfort zyczny i wzrokowy jest bardzo ważny. Dzięki możliwości 3-kierunkowej regulacji oraz szczegółowemu przewodnikowi po ergonomicznej konfiguracji, który pomoże dobrać optymalne ustawienie, szybko znajdziesz wygodne rozwiązanie na cały dzień. Czujnik światła otoczenia, który automatycznie dostosowuje jasność ekranu do warunków otoczenia, pozwoli Ci wygodnie korzystać z monitora zarówno w dzień, jak i w nocy, a funkcja HP Eye Ease w połączeniu z częstotliwością odświeżania 165 Hz dodatkowo zwiększy wygodę.

Proste, solidne połączenia
Jeśli czasami pracujesz w domu, a innym razem w biurze, zapomnij o plątaninie kabli na biurku i przy komputerze. Wystarczy podłączyć jeden kabel USB-C, który połączy monitor ze wszystkimi akcesoriami, od kamery internetowej po klawiaturę, a przy tym pozwoli ładować laptopa o mocy do 100 W. Jeśli potrzebujesz podłączyć dwa urządzenia, dwa porty USB-C umożliwią rozdział mocy tak, aby jeden zasilał obydwa komputery mocą do 65 W albo jeden komputer mocą 100 W, a równocześnie tablet lub telefon o mocy 30 W.

Inspiracja na widoku
Roznieć iskrę radości na swoim biurku i w otoczeniu z monitorem, który doskonale wykreuje Twoją przestrzeń. Eleganckie wykonanie z wbudowanymi dwoma głośnikami 3 W zapewnią wysoką funkcjonalność przy jednoczesnej maksymalizacji przestrzeni. Monitor zawierający tworzywa sztuczne i metale pochodzące z recyklingu to nie tylko atrakcyjne urządzenie, lecz także źródło inspiracji. Ekosystem zgodnych akcesoriów pozwoli Ci dostosować przestrzeń w sposób, który zapewni Ci maksymalną produktywność.

Przewodnik ergonomicznej konfiguracji
Osiągnij całodzienny komfort, gdy zastosujesz najlepsze praktyki z poradnika ergonomicznej konfiguracji.

Doskonały odbiór wizualny z funkcją HP Eye Ease
Wygoda i wysokie parametry ekranu przekładają się na doskonały odbiór wizualny. Technologia HP Eye Ease, aktywny przez cały czas ltr ograniczający ilość emitowanego światła niebieskiego, zwiększa komfort wzrokowy w ciągu dnia, bez uszczerbku dla kolorów teraz w ulepszonym wydaniu z częstotliwością odświeżania 165 Hz.

Czujnik oświetlenia zewnętrznego
Automatycznie dostosowuje jasność ekranu do oświetlenia otoczenia tak, aby zapewnić komfort oglądania.

Funkcja Virtual Dual Display
Pozwala stworzyć dwie niepowtarzalne wirtualne przestrzenie pracy, działające jak dwa odrębne ekrany.

Rozdzielczość Dual QHD
Daj się zanurzyć w gąszczu pikseli odpowiadającym dwóm ekranom QHD, co zapewni oszałamiającą rozdzielczość.

Ultraszeroki, ultraproduktywny
Zwiększ swoją produktywność z tym świetnym ultraszerokim monitorem o przekątnej 44,5 cala o współczynniku proporcji 32:9.

TCO Certified

Tak

Model

E45c G5

Proporcje obrazu

32:9

Przekątna ekranu

44.5''

Typ matrycy

VA

Powierzchnia matrycy

Matowa

Ekran dotykowy

Nie

Technologia podświetlania

Diody LED

Obszar widzialny w pionie

305.9

Obszar widzialny w poziomie

1087.5

Plamka matrycy

0.21

Rozdzielczość

5120 x 1440

Czas reakcji

3

Jasność

400

Kontrast statyczny

3 000:1

Kontrast dynamiczny

8 000 000:1

Częstotliwość odświeżania

165

Kąt widzenia poziomy

178

Kąt widzenia pionowy

178

Ilość kolorów

16,7 mln

Gniazda we/wy

4 x USB 3.0

Bluetooth

Nie

WiFi

Nie

Wbudowane głośniki

Tak

Wbudowany tuner TV

Nie

Kamera internetowa

Brak

Pivot

Nie

Regulacja wysokości

Tak

Certyfikaty

KC

Standard VESA

100 x 100

Pobór mocy

275

Klasa energetyczna

G

Kolor

Srebrny

Wysokość

335.6

Wysokość z podstawą

521.8

Szerokość

1084.3

Głębokość

148.1

Głębokość z podstawą

307

Waga z podstawą

14.6

Kod producenta

6N4C1AA#ABB