Zaprojektowany do wielkich rzeczy. Zdolny do ich wykonania.
Uchwyć swoją wizję lepiej niż w wyobraźni, dzięki 24-calowemu monitorowi HP z serii 7 Pro WUXGA USB-C. Zrób więcej dzięki proporcji ekranu 16:10 i rozdzielczości WUXGA, która pozwala wyświetlić więcej. Zaufaj też temu, co widzisz na ekranie, dziękidoskonałej precyzji kolorów, płynnej częstotliwości odświeżania i  zwiększonemu kontrastowi kolorów. Zrób to wszystko dzięki bezproblemowej łączności USB-C, która sprawia, że monitor staje się zaawansowanym koncentratorem poprawiającym wydajność.

Zobacz, czego możesz robić więcej.
Zobacz, jak Twoja praca nabiera zupełnie nowego wymiaru na dużym, gładkim ekranie z żywymi, dokładnymi kolorami. Zobacz każdy szczegół dzięki głębszym cieniom i jaśniejszemu podświetleniu, jakie zapewnia współczynnik kontrastu 1500:1. Ciesz się 99% pokryciem gamy kolorów sRGB i 85% pokryciem gamy Display P3 z fabryczną kalibracją kolorów zapewniającą niezwykłą, realistyczną dokładność kolorów, która pozostaje spójna na każdym ekranie. Ten ekran o proporcji 16:10 i rozdzielczości WUXGA zapewnia o 11% więcej miejsca do wyświetlania informacji, dzięki czemu możesz zobaczyć i zrobić więcej.

Komfort na każdym kroku. Obróć. I przechyl.
Zapewnij sobie komfort pracy, dzięki monitorowi, który pomoże Ci wykonać więcej w ciągu dnia. Zapewnij sobie komfort podczas pracy, dzięki częstotliwości odświeżania wynoszącej 100 Hz, która umożliwia szybkie, bezproblemowe przewijanie i płynne odtwarzanie materiałów wideo, jednocześnie poprawiając ostrość za sprawą wbudowanej technologii HP Eye Ease, redukującej emisję niebieskiego światła przy zachowaniu wiernej dokładności kolorów. Dostosuj swój komfort dzięki ergonomicznej regulacji w czterech kierunkach w komplecie z podstawą z regulacją wysokości w zakresie 150 mm oraz funkcją pochylania i obracania.

Pozbądź się bałaganu. Ciesz się mocą.
Ta pięknie wykonana, najwyższej jakości konstrukcja uprzyjemni Twoją pracę i podkreśli miejsce na biurku, dzięki smukłemu profilowi i usprawnionej łączności. Jeden kabel USB-C umożliwia przesyłanie wideo, danych oraz ładowanie sięgające 100 W, dzięki czemu możesz podłączyć akcesoria i ładować laptopa robiąc to wszystko za pośrednictwem tego koncentratora w formie monitora. Elegancka ramka z mikrokrawędziami i płynne łączenie łańcuchowe zapewniają więcej miejsca do pracy, dzięki możliwości wykorzystania kilku monitorów.

Zbudowany na lepsze jutro
Innowacyjne rozwiązanie stanowiące lepszy wybór. Monitor HP z serii 7 Pro został zaprojektowany z wykorzystaniem 85% materiałów pochodzących z recyklingu, 5% tworzyw sztucznych odzyskanych przed trafieniem do oceanów, a w podstawie wykorzystano 90% aluminium pochodzącego z recyklingu. Dzięki opakowaniu pochodzącemu w 100% ze zrównoważonych źródeł oraz konstrukcji posiadającej certyfikat TCO, zarejestrowanej w EPEAT i certyfikowanej przez ENERGY STAR możesz mieć pewność, że masz monitor, który robi dobre rzeczy dla planety i jednocześnie niesamowite rzeczy dla Ciebie.

Rozdzielczość 16:10 WUXGA
Uzyskaj o 11% większy ekran, wykorzystując rozdzielczość WUXGA (1920 × 1200) i proporcję 16:10.

Częstotliwość odświeżania 100 Hz
Doświadcz płynnego i szczegółowego obrazu, który odzwierciedla rzeczywistość.

Większy kontrast
Zobacz więcej szczegółów kolorów, cieni i świateł dzięki współczynnikowi kontrastu zwiększonemu do 1500:1.

99% pokrycie gamy kolorów sRGB i 85% pokrycie gamy Display P3
Zaufaj kolorom, które widzisz na ekranie, we wszystkich odcieniach i barwach, jakie zapewnia 99% pokrycie gamy sRGB i 85% pokrycie gamy Display P3.

Precyzyjne kolory bezpośrednio po podłączeniu
Każdy monitor HP Pro z serii 7 przechodzi ścisłą fabryczną kalibrację kolorów, aby zapewnić osiągnięcie w przypadku ponad 400 kolorów wartości Delta E mniejszej niż 2, dzięki czemu wszelkie różnice w kolorach są praktycznie nie do odróżnienia dla ludzkiego oka, co zapewnia doskonałą dokładność kolorów.

Technologia paneli IPS
Bez względu na to, gdzie stoisz, technologia IPS zapewnia dokładność i spójność obrazu przy szerokich kątach widzenia wynoszących 178 stopni w poziomie i w pionie.

Model

HP Series 7 Pro 724pu

Proporcje obrazu

16:10

Przekątna ekranu

24"

Typ matrycy

TFT IPS

Powierzchnia matrycy

Matowa

Ekran dotykowy

Nie

Technologia podświetlania

Diody LED

Obszar widzialny w pionie

324

Obszar widzialny w poziomie

518.4

Plamka matrycy

0.27

Rozdzielczość

1920 x 1200 (WUXGA)

Czas reakcji

5

Jasność

350

Kontrast statyczny

1 500:1

Kontrast dynamiczny

10 000 000:1

Częstotliwość odświeżania

100

Częstotliwość pozioma min.

30

Częstotliwość pozioma max.

75

Częstotliwość pionowa min.

50

Częstotliwość pionowa max.

100

Kąt widzenia poziomy

178

Kąt widzenia pionowy

178

Ilość kolorów

16,7 mln

Gniazda we/wy

2 x DisplayPort

Bluetooth

Nie

WiFi

Nie

Wbudowane głośniki

Nie

Wbudowany tuner TV

Nie

Kamera internetowa

Brak

Pivot

Nie

Regulacja wysokości

Tak

Certyfikaty

CCC

Standard VESA

100 x 100

Pobór mocy

160

Klasa energetyczna

E

Kolor

Czarny

Wysokość

342.9

Wysokość z podstawą

521.4

Szerokość

531.7

Głębokość

38.5

Głębokość z podstawą

195

Waga z podstawą

5.2

Kod producenta

8Y2F7AA