Monitor HP Pro seria 7 4K Thunderbolt 4 732pk, 31,5 cala

Moc tworzenia rzeczywistości
Zobacz maksymalny potencjał, zanim stanie się rzeczywistością, dzięki niezwykle wydajnemu i zadziwiająco precyzyjnemu monitorowi HP Pro z serii 7 o przekątnej 31,5 cala i rozdzielczości 4K, który obsługuje protokół Thunderbolt 4. Dzięki imponującym możliwościom protokołu Thunderbolt 4 możesz cieszyć się swoimi dziełami z namacalnymi, realistycznymi szczegółami, które zapewniają technologia IPS Black i rozdzielczość 4K UHD.

Kolor, który konkuruje z rzeczywistością
Zobacz każdy szczegół tak, jak wygląda w rzeczywistości, dzięki urzekającemu kontrastowi kolorów na tym precyzyjnym monitorze o przekątnej 31,5 cala i rozdzielczości 4K. Dzięki przełomowej matrycy IPS Black możesz podziwiać głębsze cienie i bogatsze kolory o dwukrotnie lepszym kontraście niż w przypadku tradycyjnych paneli IPS. W połączeniu z technologią VESA DisplayHDR 400, szerokim, 98% pokryciem gamy kolorów Display P3 i doskonałą dokładnością kolorów to, co widzisz na ekranie, dorównuje rzeczywistości.

Uwolnij moc Thunderbolt 4
Zmień swoje biurko w centrum wydajności, dzięki temu monitorowi obsługującemu protokół Thunderbolt 4. Za pomocą jednego przewodu możesz uzyskać rozdzielczość 4K o częstotliwości 60 Hz, obsługę połączenia łańcuchowego drugiego monitora 4K, a także szybką transmisję danych i sieć Internet  osiągniesz to wszystko podczas ładowania urządzenia mocą sięgającą 100 W bez spowalniania.

Bezproblemowe sterowanie
Inteligentne funkcje sterowania umożliwiają szybką pracę i skuteczną realizację wielu zadań jednocześnie. Natychmiast wybudź monitor i komputer z trybu uśpienia, dzięki funkcji uruchamiania jednym przyciskiem . Natomiast gdy wykonujesz jednocześnie wiele zadań na dwóch urządzeniach, po prostu użyj wbudowanego przełącznika KVM, aby sterować każdym z nich za pomocą jednej klawiatury i myszy.

Nasze zaangażowanie na rzecz planety
Lepszy wybór w postaci innowacyjnego rozwiązania. Monitor HP Pro z serii 7 został zaprojektowany w 85% z materiałów pochodzących z recyklingu, w 5% z tworzyw sztucznych odzyskanych przed traeniem do oceanu , a jego podstawa składa się w 90% z aluminium pochodzącego z recyklingu. Dzięki opakowaniu pochodzącemu w 100% ze źródeł zrównoważonych oraz projektowi z rejestracją EPEAT i certykatami TCO oraz ENERGY STAR możesz mieć pewność, że masz monitor, który robi dobre rzeczy dla planety i jednocześnie niesamowite rzeczy dla Ciebie.

Model

8Y2K9AA

Proporcje obrazu

16:9

Przekątna ekranu

31.5''

Typ matrycy

TFT IPS

Powierzchnia matrycy

Matowa

Ekran dotykowy

Nie

Technologia podświetlania

Diody LED

Obszar widzialny w pionie

392

Obszar widzialny w poziomie

697

Rozdzielczość

3840 x 2160

Zakrzywienie ekranu

0

Czas reakcji

5

Jasność

400

Kontrast statyczny

2 000:1

Kontrast dynamiczny

10 000 000:1

Częstotliwość odświeżania

60

Częstotliwość pozioma min.

30

Częstotliwość pozioma max.

135

Częstotliwość pionowa min.

29

Częstotliwość pionowa max.

60

Kąt widzenia poziomy

178

Kąt widzenia pionowy

178

Ilość kolorów

1,07 mld

Gniazda we/wy

2 x DisplayPort

Bluetooth

Nie

WiFi

Nie

Wbudowane głośniki

Nie

Wbudowany tuner TV

Nie

Kamera internetowa

Brak

Pivot

Nie

Regulacja wysokości

Tak

Certyfikaty

Energy Star

Standard VESA

100 x 100

Pobór mocy

33

Klasa energetyczna

G

Akcesoria w zestawie

Monitor; Przewód Thunderbolt; Przewód DisplayPort; Przewód HDMI; Karta gwarancyjna; Przewód z USB-A na B; Instrukcja dla użytkownika; Przewód zasilania

Kolor

Czarny

Wysokość

415.9

Szerokość

713.5

Głębokość

47

Waga z podstawą

8.77

Kod producenta

8Y2K9AA