Zakrzywiony monitor HP Z34c G3 WQHD (30A19AA)

Realizuj swoje pomysły.
Stwórz przestrzeń do rozwijania swoich kreatywnych pomysłów, dzięki precyzyjnie zaprojektowanemu, ultraszerokiemu i zakrzywionemu ekranowi QHD Z34c, który ożywi Twoją pracę za sprawą bardzo wyraźnych detali i niesamowitego odwzorowania kolorów. Prezentuj dumnie swoje projekty na monitorze z certyfikatem Zoom i wbudowaną kamerą internetową 5 Mpx wyposażoną w dwa mikrofony, a także skierowanym do przodu głośnikom.

Zobacz więcej. Rób więcej.
Zwiększ swoją wydajność dzięki możliwości wyświetlania wszystkich swoich projektów na niezwykle szczegółowym, ultraszerokim, zakrzywionym ekranie QHD o przekątnej 34 cali. Dzięki rozwiązaniu HP Display Center możesz bezproblemowo dostosować podział ekranu do swoich potrzeb.

Każdy szczegół i kolor doskonale widoczne.
Miej pewność, że kolory widoczne na ekranie odpowiadają tym, które widzisz na żywo, dzięki paletom barw sRGB 99% i DCI-P3 85% oraz fabrycznej kalibracji, które sprawiają, że ludzkie oko nie dostrzeże żadnej różnicy między rzeczywistym a wyświetlanym kolorem.

Pokaż się z najlepszej strony.
Zachowaj pewność podczas każdej wideokonferencji dzięki monitorowi z certyfikatem Zoom, który przechodzi ponad 200
rygorystycznych testów audio i wideo, aby zapewnić użytkownikom jak najlepsze wrażenia podczas rozmów. Niech Twoja twarz będzie zawsze w centrum uwagi, a Twój głos dobrze słyszalny, dzięki wysuwanej i odchylanej kamerze internetowej 5 Mpx wyposażonej we wbudowane mikrofony z funkcją tłumienia hałasów, a także skierowanym do przodu głośnikom dostarczającym bogate i czyste brzmienie.

Kolory skalibrowane do perfekcji
Każdy monitor HP Z przechodzi fabryczną kalibrację kolorów oraz testy pozwalające uzyskać odwzorowanie kolorów o wartości Delta E mniejszej niż 2, co czyni je nie do odróżnienia od rzeczywistych przez ludzkie oko.

Certyfikat Zoom.
Ponieważ HP spełniło, a nawet przekroczyło standardy jakości Zoom, możesz mieć pewność, że nasze urządzenie współpracuje bezproblemowo z oprogramowaniem Zoom, zapewniając niezrównane działanie podczas każdej konferencji.

Dziel się tylko wtedy, kiedy chcesz
Wbudowana kamera internetowa wysuwa się, gdy jest potrzebna, po czym można ją schować, wyłączając obraz i dźwięk i zapewniając użytkownikowi całkowitą prywatność.

Kamera internetowa z obsługą Windows Hello
Wbudowana kamera internetowa jest wyposażona w usprawniony czujnik IR, dzięki czemu logowanie się z użyciem twarzy za pomocą funkcji Windows Hello jeszcze nigdy nie było takie proste.

Konfiguracja kamery i dźwięku dopasowana do Twoich preferencji
Dostosuj ustawienia kamery internetowej i dźwięku za pomocą prostych funkcji HP Display Center. Przycinaj i dopasowuj jasność, ekspozycję i głośność, korzystając z łatwych w obsłudze suwaków.

Model

30A19AA

Proporcje obrazu

21:9

Przekątna ekranu

34''

Typ matrycy

TFT IPS

Ekran dotykowy

Nie

Technologia podświetlania

Diody LED

Zakrzywienie ekranu

1900

Obszar widzialny w pionie

33.48

Obszar widzialny w poziomie

79.98

Plamka matrycy

0.2325

Rozdzielczość

3440 x 1440

Czas reakcji

6

Jasność

350

Kontrast statyczny

1 000:1

Częstotliwość odświeżania

60

Częstotliwość pozioma min.

88

Częstotliwość pozioma max.

90

Częstotliwość pionowa min.

59

Częstotliwość pionowa max.

61

Kąt widzenia poziomy

178

Kąt widzenia pionowy

178

Ilość kolorów

1,07 mld

Gniazda we/wy

1 x USB (Type C)

Bluetooth

Nie

WiFi

Nie

Wbudowane głośniki

Tak

Wbudowany tuner TV

Nie

Kamera internetowa

5,0 MPix

Pivot

Nie

Certyfikaty

KC

Standard VESA

100 x 100

Pobór mocy

250

Klasa energetyczna

G

Akcesoria w zestawie
Kolor

Czarny

Wysokość

38.92

Wysokość z podstawą

58.52

Szerokość

81.38

Głębokość

10.5

Głębokość z podstawą

27.25

Waga z podstawą

11.1

Kod producenta

30A19AA