43 4K UHD profesjonalny monitor Digital Signage 24/7 z systemem operacyjnym Android, trybem FailOver i gniazdem Intel SDM
Postaw na nieprzerwaną wysoką wydajność i niezawodność dzięki idealnemu rozwiązaniu all-in-one signage dla środowisk o krytycznym znaczeniu. LH4375UHS to doskonały wybór, który zapewni ci spokój w pracy. Ten wyświetlacz może pracować w orientacji poziomej lub pionowej w trybie 24/7 bez żadnych zakłóceń. Jego wszechstronność pozwala na dostosowanie do różnych potrzeb branżowych.

Dzięki wbudowanemu systemowi operacyjnemu Android 11 łatwo dostosujesz wyświetlacz do własnych potrzeb i zainstalujesz potrzebne aplikacje. Wbudowany system iiSignage (Content Management System) zapewnia całkowitą kontrolę nad komunikatami i reklamami w sposób zdalny i bezpieczny. Dodatkowo, gniazdo SDM umożliwia wbudowaną opcję komputera PC, co daje pełną elastyczność, bezpieczeństwo i kontrolę. Funkcja FailOver zapewnia, że zawartość jest zawsze aktywnie wyświetlana za pośrednictwem wybranych wejść. Wbudowany, wymienny moduł WiFi oznacza, że ta seria jest gotowa do zdalnego dostarczania treści za pośrednictwem sieci.

Aplikacja EShare-app ułatwia tworzenie pomysłów i efektywną współpracę w przedsiębiorstwie lub szkole. Bezprzewodowe udostępnianie jest teraz łatwiejsze niż kiedykolwiek wcześniej, dzięki czemu możesz szybko rozpocząć pracę nad projektem lub prezentacją

Model

ProLite LH4375UHS-B1AG

Proporcje obrazu

16:9

Przekątna ekranu

42.5''

Typ matrycy

TFT IPS

Powierzchnia matrycy

Matowa

Ekran dotykowy

Nie

Technologia podświetlania

Diody LED

Obszar widzialny w pionie

529

Obszar widzialny w poziomie

941

Plamka matrycy

0.245

Rozdzielczość

3840 x 2160

Czas reakcji

8

Jasność

500

Kontrast statyczny

1 200:1

Częstotliwość pozioma min.

28

Częstotliwość pozioma max.

160

Kąt widzenia poziomy

178

Kąt widzenia pionowy

178

Ilość kolorów

1,07 mld

Gniazda we/wy

1 x RS-232 (COM)

Bluetooth

Nie

WiFi

Tak

Wbudowane głośniki

Tak

Wbudowany tuner TV

Nie

Kamera internetowa

Brak

Pivot

Nie

Regulacja wysokości

Nie

Certyfikaty

RoHS

Standard VESA

200 x 200

Pobór mocy

104

Klasa energetyczna

G

Akcesoria w zestawie

Kable: zasilający, HDMI, RS-232c; Instrukcje: skrócona instrukcja obsługi, instrukcja bezpieczeństwa; Pozostałe: Naklejki na otwory montażowe, druciane klamry; Pilot: tak (baterie w zestawie)

Kolor

Czarny

Wysokość

557

Szerokość

968

Głębokość

54

Waga

8.9

Informacje o gwarancji

Gwarancja 3 lata (door to door)

Kod producenta

LH4375UHS-B1AG