Lenovo ThinkVision T32p-20 31.5″

Na ekranie monitora z ramką NearEdgeless z trzech stron uzyskasz nieskazitelnie szczegółowy obraz w rozdzielczości 3840 x 2160. Dzięki czterokrotnie większej liczbie pikseli niż w przypadku tradycyjnej rozdzielczości Full-HD, panelowi IPS i kątom widzenia 178°/178° pracowici profesjonaliści mogą łatwo wykonywać codzienne zadania. Monitor ten ma certyfikat TÜV Rheinland Eye Comfort i szerszą przestrzeń barw z 99-procentową gamą sRGB, dlatego możesz cieszyć oczy realistycznymi kolorami i oszczędzać wzrok.

Nieprzerwana produktywność

Wyposażony w wiele opcji łączności, takich jak porty DisplayPort, HDMI 2.0 i koncentrator USB, monitor zapewnia nieprzerwane połączenia i wyraźny dźwięk podczas spotkań i prezentacji. Jednokablowe rozwiązanie USB Type-C w połączeniu z funkcją Smart Power intuicyjnie rozprowadza zasilanie o mocy do 75 W i zarządza ogólnym zużyciem energii w celu uzyskania wysokiej wydajności.

Nowy, sprawdzony i profesjonalny monitor

Wybierz mocowanie VESA lub ergonomiczną podstawkę, aby ustawić monitor tak, jak chcesz i wygodnie pracować. Ekran można dostosowywać do swoich potrzeb dzięki funkcji unoszenia, nachylania i obracania. Mniejsza podstawka z uchwytem na telefon i możliwością porządkowania kabli pozwala zachować porządek na biurku.

Zapewnienie wyjątkowego doświadczenia użytkownika

Wybierz monitor ThinkVision T32p-20, aby cieszyć się bezkonkurencyjną jakością obrazu w rozdzielczości 4K UHD. Do cech charakterystycznych tego monitora o przekątnej 32 cali należą panel IPS (In-Plane Switching), niezwykle wąskie ramki i gama kolorów sRGB. Ekran jest naprawdę szeroki, dzięki czemu ułatwia pracę z dużą ilością danych oraz projektowanie. Certyfikat TÜV Rheinland Eye Comfort gwarantuje zmniejszenie zmęczenia oczu, co umożliwia osiągnięcie maksymalnej produktywności. Ergonomiczna podstawka umożliwia przechylanie i podnoszenie monitora zgodnie z potrzebami, a uchwyt na telefon i system zarządzania kablami pozwalają utrzymać porządek na biurku. Rozwiązanie USB Type-C z jednym przewodem i funkcją Smart Power umożliwia szybsze przesyłanie danych, inteligentnie wykrywa całkowity pobór mocy i dynamicznie zarządza dostarczaniem energii do każdego urządzenia.

 

 

T32p-20

 

Model ThinkVision T32p-20
Proporcje obrazu 16:9
Przekątna ekranu 31.5”
Powierzchnia matrycy Matowa
Ekran dotykowy Nie
Technologia podświetlania Diody LED
Obszar widzialny w pionie 392.69 mm
Obszar widzialny w poziomie 698.11 mm
Plamka matrycy 0.1816 mm
Rozdzielczość 3840 x 2160
Czas reakcji 4 ms
Jasność 350 cd/m²
Kontrast statyczny 1 000:1
Kąt widzenia poziomy 178 °
Kąt widzenia pionowy 178 °
Ilość kolorów 1,07 mld
Gniazda we/wy
  • 1 x HDMI
  • 1 x DisplayPort
  • 1 x USB (Type C)
  • 4 x USB 3.0
Bluetooth Nie
WiFi Nie
Wbudowane głośniki Nie
Wbudowany tuner TV Nie
Kamera internetowa Brak
Pivot Nie
Certyfikaty
  • Energy Star
  • EPEAT
  • RoHS
  • TCO
Pobór mocy 39 W
Klasa energetyczna G
Kolor Czarny
Wysokość z podstawą 604.4 mm
Szerokość 714.6 mm
Głębokość z podstawą 235 mm
Waga z podstawą 9.85 kg
Informacje o gwarancji 3 years Advanced Exchange Warranty

 

Producent

Lenovo

Rodzina

ThinkVision

Seria

ThinkVision T

Przekątna ekranu

31.5"

Rozdzielczość

4K UHD (3840×2160)

Typ matrycy

IPS

Format obrazu

16:9

Częstotliwość

60 Hz

Czas reakcji

4 ms

Jasność

350 cd/m²

Cechy

Regulowana wysokość, Uchwyt Vesa

Złącza

DisplayPort, HDMI, USB-C

Gwarancja

3 lata