Lenovo ThinkCentre TIO24 G4 23.8″

Przemyślany projekt

Monitor TIO Gen 4 zapewnia większą moc obliczeniową dzięki ulepszonej konstrukcji zapewniającej skuteczne chłodzenie. Przeprojektowaliśmy tylną pokrywę termiczną, aby uzyskać lepsze odprowadzanie ciepła w przypadku użycia w połączeniu z komputerami typu Tiny. Dzięki temu użytkownicy mogą cieszyć się optymalną wydajnością i produktywnością.

 

 

TIO24

 

 

Nieustanne innowacje

Inspirują nas nasi Klienci oraz ich oczekiwania względem naszych urządzeń. Wyrazem tego jest nasza pionierska działalność w branży urządzeń TIO. To nowatorskie rozwiązanie umożliwia firmom oddzielne modernizowanie monitorów i komputerów, co z kolei pozwala oszczędzać pieniądze. Użytkownicy z kolei korzystają z przemyślanej konstrukcji, która zwiększa porządek i oszczędza miejsce na biurku.

 

 

TIO24

 

 

Jakość godna zaufania

Monitor TIO Gen 4 zaprojektowano z myślą o wydajności i trwałości w każdych warunkach. Monitory te są w stanie wytrzymać wibracje, upadki, wyładowania elektrostatyczne, wysoką temperatura, wilgotność i nie tylko.

 

 

TIO24

 

 

Efektywna modernizacja

TIO Gen 4 to idealny wybór dla dużych przedsiębiorstw, instytucji rządowych i edukacyjnych oraz dla sektora służby zdrowia — sprawdzi się wszędzie tam, gdzie stawia się na potężną wydajność komputerów stacjonarnych i możliwość wydajnego modernizowania systemów. Wybór TIO umożliwia oddzielny zakup komputerów i monitorów, co ułatwia okresowe modernizowanie sprzętu w miarę aktualnych możliwości budżetowych. Model TIO Gen 4 jest dostępny w różnych rozmiarach, w tym w wariantach o przekątnej 24″ i 22″, które współpracują z komputerami Tiny najnowszej generacji oraz wszystkimi komputerami Tiny od drugiej generacji. Instalacja jest łatwa. Wystarczy unieść pokrywę tylną, włożyć urządzenie Tiny i podłączyć kabel zasilający. Modernizacja przebiega równie szybko.

 

 

Zajmuje mniej miejsca

Dzięki konstrukcji mniejszej o 18% w stosunku do poprzedniej generacji model TIO Gen 4 zajmuje jeszcze mniej miejsca na biurku. TIO Gen 4, podobnie jak wszystkie inne modele z tej rodziny, eliminuje ryzyko bałaganu związanego z mnóstwem kabli — pod tym względem zdecydowanie przewyższa połączenie obudowy typu Tower/SFF z monitorami. W połączeniu z komputerem Tiny monitor TIO Gen 4 wykorzystuje tylko jeden kabel zasilający, podczas gdy większe komputery z oddzielnymi monitorami mogą wymagać zastosowania co najmniej dwóch kabli zasilających. Poza tym, TIO Gen 4 może służyć także jako drugi wyświetlacz pozwalający oszczędzać miejsce.

 

 

TIO24

 

 

Większy komfort użytkowania

Model TIO Gen 4 zaprojektowano z myślą o dopasowaniu do użytkownika. Nowa podstawka umożliwia regulację wysokości do 150 mm, co zapewnia lepszą ergonomię w przypadku wyższych użytkowników — zarówno na siedząco, jak i w pozycji stojącej. Opcjonalny wyświetlacz z 10-punktową funkcją wielodotyku zapewnia bardziej intuicyjną obsługę, natomiast certyfikat Eye Comfort Certification świadczy o tym, że korzystanie z monitora powoduje mniejsze zmęczenie oczu. W dzisiejszych czasach każdy lubi mieć telefon pod ręką, dlatego TIO Gen 4 ma zintegrowany z podstawą uchwyt na telefon komórkowy.

 

 

 

Model ThinkCentre TIO24Gen4
Proporcje obrazu 16:9
Przekątna ekranu 23.8”
Powierzchnia matrycy Matowa
Ekran dotykowy Nie
Technologia podświetlania Diody LED
Plamka matrycy 0.2745 mm
Rozdzielczość 1920 x 1080 (FHD 1080)
Czas reakcji 4 ms
Jasność 250 cd/m²
Kontrast statyczny 1 000:1
Kąt widzenia poziomy 178 °
Kąt widzenia pionowy 178 °
Ilość kolorów 16,7 mln
Gniazda we/wy
  • 1 x DisplayPort
  • 1 x USB 3.0 (Type B)
  • 1 x USB 3.0
Bluetooth Nie
WiFi Nie
Wbudowane głośniki Tak
Wbudowany tuner TV Nie
Kamera internetowa Tak
Pivot Nie
Pobór mocy 15 W
Klasa energetyczna D
Akcesoria w zestawie
  • Monitor
  • Nieodłączany kabel 3 w 1, osadzony w TIO, łączy się z wejściami/wyjściami Tiny (Złącze zasilania, USB [obsługuje USB 3.1 Gen 1 / USB 2.0], DisplayPort)
Kolor Czarny
Wysokość 367.6 mm
Wysokość z podstawą 446.9 mm
Szerokość 539.8 mm
Głębokość 65.3 mm
Głębokość z podstawą 230.4 mm
Waga 3.61 kg
Waga z podstawą 6.66 kg
Informacje o gwarancji 3 years Advanced Exchange Warranty
Producent

Lenovo

Rodzina

ThinkCentre

Seria

ThinkCentre TiO

Przekątna ekranu

23.8"

Rozdzielczość

Full HD (1920×1080)

Typ matrycy

LED

Format obrazu

16:9

Częstotliwość

60 Hz

Czas reakcji

4 ms

Cechy

Kamera Internetowa, Regulowana wysokość, Tiny Support, Uchwyt Vesa, Wbudowane Głośniki

Złącza

DisplayPort

Gwarancja

3 lata