Pamięć flash USB typu C
Dysk flash USB-C on the go zapewniający większą pamięć i łatwe przesyłanie plików między smartfonami, tabletami, aparatami i komputerami.
Zaprojektowany z brelokiem na klucze, aby zapobiec zgubieniu. Wysoka wydajność z szybkością transferu do 400MB/s. Pamięć flash USB 3.1 typu C z kompatybilnością wsteczną (USB 3.0, USB 2.0) Ochrona przed wodą, ekstremalnymi temperaturami, wstrząsami, magnesami i promieniowaniem rentgenowskim.

Szybkie prędkości transferu
Zapewnia prędkość odczytu sekwencyjnego do 400 MB/s dzięki interfejsowi USB 3.2 Gen 1, przesyłając pliki o wielkości 4 GB w zaledwie 9 sekund.

Kompatybilność z USB-C
Wszechstronny ze smartfonami, tabletami i laptopami wyposażonymi w porty USB typu C, zapewniający bezproblemowe korzystanie z różnych urządzeń.

Wydajność połączona z szybkością
Nie ma potrzeby wybierać pomiędzy wydajnością a niezawodnością. Poznaj szybki i wydajny dysk flash, który przesyła pliki o pojemności 4 GB w zaledwie 9 sekund z prędkością odczytu USB 3.2 Gen 1 do 400 MB/s i jest wstecznie kompatybilny z USB 2.0.

Nowoczesność spotyka się z ikoną
Type-C wyróżnia się zarówno wydajnością, jak i stylem. Niezwykle elegancki i kompaktowy, mieści się w dłoni, a jego odwracalna orientacja wtyczki umożliwia bezproblemowe podłączenie do urządzeń za każdym razem. Dostępny w kolorze mistycznego błękitu i szarości, przesyłanie plików jest teraz równie stylowe, jak i łatwe.

Wszechstronna łączność
Kompatybilny z urządzeniami USB-C, w tym laptopami, tabletami, smartfonami i aparatami fotograficznymi, ten kieszonkowy dysk jest przydatny, gdziekolwiek jesteś. Niezależnie od tego, czy pracujesz, grasz czy tworzysz, Type-C gwarantuje bezpieczne przechowywanie plików i łatwy dostęp do nich na różnych urządzeniach.

Pojemność pamięci flash

512 GB

Interfejs

USB 3.1 Type C

Prędkość zapisu

400 MB/s

Szyfrowanie danych

Nie

Kolor

Granatowy

Wymiary

33,7 x 15,9 x 6,4 mm

Waga

3,4 g

Obsługiwane systemy operacyjne

Mac OS; Windows