Pendrive USB Type C MUF-64DA/APC

Pamięć z portem USB-C
Ergonomicznie zaprojektowany i dostosowany do wszechobecnego portu USB typu C. Obsługiwany przez Samsung NAND flash, elegancka pamięć łączy w sobie niezawodną wydajność z elastycznością i mocą skalowania na wielu urządzeniach.

Wydajność i szybkość
Nie musisz wybierać między wydajnością a niezawodnością. Poznaj szybką i mocną pamięć zdolną do przeniesienia pliku o wielkości 4 GB w czasie zaledwie 11 sekund, czyli z prędkością odczytu 400 MB/s. Jest wykonana zgodnie ze standardem USB 3.1 , lecz jest wstecznie kompatybilna ze standardami USB 3.0 i 2.0. To pamięć flash NAND o jakości gwarantowanej przez firmę Samsung.

Kultowa nowoczesność
Ten moduł pamięci USB-C wygląda równie dobrze, jak działa. Już sama jego ultra-smukła, tajemniczo granatowa forma to manifest wyjątkowości. Dzięki odwracalnej orientacji wtyczki, Type-C wsuwa się bezproblemowo do Twoich urządzeń za każdym razem. Przerzucaj duże pliki łatwo i ze stylem.

Uniwersalność
Interfejsy USB-C są wszędzie, a Twój flash drive będzie Ci tam towarzyszył. To kieszonkowy gadżet kompatybilny ze wszystkim: laptopami, tabletami, smartfonami, kamerami… Jest poręczny i pozwala przenosić dane szybko i niezawodnie.

Wytrzymałość i niezawodność
Gdziekolwiek będziesz, pliki są bezpieczne. USB Type-C od firmy Samsung – lidera w pamięciach flash – jest godnym zaufania magazynem pamięci na cenne dane. Jejgo korpus jest odporny na wodę, wstrząsy, pola magnetyczne, temperaturę i promieniowanie Rtg, na co najlepszym dowodem jest 5-letni okres ograniczonej gwarancji.

Pojemność pamięci flash

64

Interfejs

USB 3.1 Type C

Prędkość zapisu

300

Szyfrowanie danych

Nie

Kolor

Granatowy

Wymiary

33,7 x 15,9 x 6,4 mm

Waga

3.4

Kod producenta

MUF-64DA/APC