BAR Plus USB 3.1 Flash Drive 512 GB

Szybkość w dobrym stylu
Nowoczesne podejście do klasyki. Dzięki nowej generacji BAR Plus pamięć flash staje się istotną częścią codziennego życia, oferując imponującą prędkość i efektowny wygląd. Wykonany na zamówienie metalowy unibody jest ucieleśnieniem minimalizmu w pendrive’ie, który umiejętnie łączy styl, szybkość i niezawodność.

Przenoś pliki w ciągu kilku sekund
Odzyskaj swój czas! Szybka i wygodna prędkość odczytu do 400 MB/s, najnowszy standard USB 3.1 daje więcej czasu na pracę, zabawę, oglądanie treści i tworzenie. Wyślij plik wideo 4K UHD o wielkości 3 GB z Bar Plus na swój komputer w zaledwie 10 sekund

Ogromne wyrafinowanie
Równie mocny, co stylowy. Solidna metalowa obudowa zapewnia bezpieczeństwo i nienaruszenie danych, a wbudowany brelok na klucze zapobiega przypadkowej utracie lub pomyłce. BAR Plus to idealne połączenie oszałamiającego designu i beztroskiej trwałości.

Trwałe i niezawodne
Twoje pliki będą bezpieczne, gdziekolwiek się udasz. Wiodąca pozycja Samsunga w dziedzinie pamięci flash sprawia, że FIT Plus jest niezawodnym urządzeniem do przechowywania cennych danych. Co więcej, jego konstrukcja jest wodoodporna, odporna na wstrząsy, odporna na temperaturę, odporna na magnesowanie i promieniowanie rentgenowskie.

Pojemność pamięci flash

512

Interfejs

USB 3.0/USB 3.1 gen 1/USB 3.2 gen 1

Prędkość odczytu

400

Kolor

Szampański

Wymiary

15,46 x 40,05 x 12,02 mm

Waga

10

Obsługiwane systemy operacyjne

Windows

Kod producenta

MUF-512BE3/APC