Plecak Alienware Horizon Commuter
Rozpocznij kolejną przygodę z najlepszym asystentem. Plecak Alienware Horizon Commuter ma specjalną konstrukcję i intuicyjny projekt. Został wykonany z najwyższej jakości materiałów przyjaznych środowisku i pomieści wszystko, czego potrzebujesz.

Zaprojektowany z myślą o wygodzie
Wygodnie przenoś plecak bez użycia rąk dzięki wyściełanym paskom na ramię w kształcie litery S. Amortyzowany tylny panel z pianki z zagłębieniem sprawia, że plecak jest bardzo wygodny w użyciu.

Pełna ochrona
W tym plecaku Twoje dane są bezpieczne, nawet jeśli przechowujesz portfel i paszport w łatwo dostępnym miejscu w górnej kieszeni RFID. Masz przy sobie mniejsze przedmioty? Wszystkie kieszenie wewnętrzne są intuicyjnie zaprojektowane z dwoma siateczkami i zamknięciem na zamek, aby zapewnić bezpieczeństwo. Plecak jest dodatkowo wyposażony w wewnętrzny pokrowiec z podszewką z materiału Nylex, który chroni urządzenia przed zarysowaniem.

Styl, który sprawdzi się w każdym miejscu
Ten model jest ozdobiony naszym kultowym ID z refrakcyjnymi logo umieszczonymi w widocznym miejscu, a dodatkowo ma logo Alienware wytłoczone w górnej części rączki i uchwyt przy wąskiej górnej kieszeni. Najważniejsze funkcje? Plecak jest wykonany z materiału Alienware GalaxyWeave przy użyciu rozwiązania Ecoloopemoji, które chroni urządzenia do gier w sposób przyjazny środowisku. Dzięki specjalnemu procesowi barwienia poliestru solution-dyeing można zmniejszyć zużycie wody nawet o 90%, emisję CO2 nawet o 62% i zużycie energii nawet o 29% w porównaniu z tradycyjnym procesem farbowania.

Rodzaj

Plecak

Przekątna ekranu

17''

Uchwyt do ręki

Tak

Materiał

Poliester

Wymiary

Szerokość: 32 cm x głębokość: 17 cm x wysokość: 47.5 cm

Waga

930

Kolor

Czarny

Pasuje do

Zgodne rozmiary notebooków do 17" (do 43,2 cm).

Pozostałe parametry

Pojemność – 24 litry; Dodatkowe przegrody – kieszeń z siatki; Materiał podszewki – nyleks, cushioned EVA

Kod producenta

460-BDIF