Zoptymalizuj organizację

Znajdź miejsce na wszystko w jednej świetnej, dużej, zorganizowanej torbie. Posiada dużą komorę główną na książki i inne rzeczy, dedykowaną wyściełaną przegrodę na laptopa 15,6 cala, dwie łatwo dostępne kieszenie na akcesoria, wewnętrzny piórnik i dwie boczne kieszenie na butelki z wodą. 17 litrów zorganizowanej pojemności na wszystko, czego potrzebujesz.

Chroń swoją technologię

Zabierz ze sobą swój cenny komputer i akcesoria w tej bezpiecznej torbie. Zablokuj laptopa w spokoju dzięki wyjątkowo wyściełanej, pływającej kieszeni na laptopa, zamykanemu zamkowi błyskawicznemu z podwójną cewką i materiałowi odpornemu na deszcz.

Wyglądaj dobrze, czuj się dobrze

Dzięki trzem dostępnym kolorom i jednemu nowoczesnemu, eleganckiemu wzornictwu możesz być zaskoczony, słysząc, że zawiera 50% materiałów pochodzących z recyklingu (19 plastikowych butelek) co za osiągnięcie.

Ten plecak mieści mnóstwo rzeczy

Jedna zorganizowana torba z kieszeniami i miejscami na wszystkie Twoje rzeczy, w tym dedykowaną przegrodą na laptopa 15,6 cala.

Zmniejsz swoje obciążenie

Z łatwością noś swój świat na ramionach. Te lekkie, wyściełane paski są gotowe do codziennego noszenia. Można również przypiąć do torby na kółkach za pomocą paska do wózka.

Wznieś się ponad nierówności

Wyściełana, pływająca kieszeń na laptopa jest uniesiona nad ziemię, co zapewnia dodatkową ochronę.

Zabezpiecz swoje rzeczy

Noś swoje życie pewnie w tej wyjątkowo bezpiecznej torbie z odporną na przebicie podwójną cewką i zamykanym zamkiem błyskawicznym oraz materiałem odpornym na deszcz.

Rodzaj

Plecak

Przekątna ekranu

15,6''

Uchwyt do ręki

Tak

Materiał

Pianka polietylenowa

Wymiary

295 x 185 x 435 mm

Waga

490

Kolor

Szary

Pasuje do

Większość laptopów o przekątnej 39,6 cm (15,6 cala)

Kod producenta

7K0E4AA