Security Key C NFC by Yubico

Klucz sprzętowy

Security Key od Yubico to sprzętowe rozwiązanie uwierzytelniające, które zapewnia doskonałą ochronę przed phishingiem, eliminuje przejęcia kont i spełnia wymagania zgodności z silnym uwierzytelnianiem. Seria  oferuje wsparcie dla FIDO U2F i FIDO 2.

Security Key C NFC by Yubico Front

Silne uwierzytelnianie

Seria kluczy bezpieczeństwa od Yubico pomaga organizacjom przyspieszyć wdrożyć przyszłość bez haseł, zapewniając wsparcie dla protokołu FIDO2. FIDO2 nie tylko obsługuje dwuskładnikową autoryzację używającą dzisiejszych metod, ale także otwiera drogę do wyeliminowania słabej autoryzacji opartej na hasłach na rzecz silnej autoryzacji opartej na sprzęcie.

 

SecurityKeycNFCbyYubico

 

Łatwość, szybkość i niezawodność

Security Key by Yubico zapewnia prostą i intuicyjną autoryzację, której użytkownicy uznają za łatwą w użyciu, co zapewnia szybkie przyjęcie i bezpieczeństwo organizacji. Klucze bezpieczeństwa autoryzują nawet 4 razy szybciej niż autoryzacja oparta na OTP lub SMS, nie wymagają baterii ani połączenia z siecią, co zapewnia zawsze dostępność autoryzacji.

 

SecurityKeycNFCbyYubico

 

Zmniejszenie kosztów operacyjnych IT

Prostota użytkowania i niezawodność kluczy bezpieczeństwa udowodniła, że zmniejsza incydenty związane z obsługą haseł o 92%. Zostało to udokumentowane w badaniu przeprowadzonym przez Google, opisującym wdrożenie kluczy bezpieczeństwa wśród pracowników Google w ponad 70 krajach.

SecurityKeycNFCbyYubico

Nowoczesne uwierzytelnianie od lidera branży

Klucz bezpieczeństwa NFC od Yubico upraszcza logowanie i zabezpiecza twoje konto na setkach usług, takich jak Gmail, Facebook, Skype, Outlook, Dashlane i wiele innych. Nazwy użytkowników i hasła to za mało, aby chronić twoje konta. Używanie klucza bezpieczeństwa jako metody dwuskładnikowej autoryzacji to prosty i sprawdzony sposób na zabezpieczenie twoich kont. Yubico jest zaufanym i bezpiecznym wyborem autoryzacji dla największych firm technologicznych, finansowych i handlowych na świecie. W tym 9 z 10 największych firm technologicznych, 4 z 10 największych banków w USA i 2 z 3 największych detalicznych firm globalnych. Firmy, takie jak Google, Facebook, Salesforce i tysiące innych, ufają Yubico w ochronie dostępu do kont komputerów, sieci i usług online.

SecurityKeycNFCbyYubico

Złącze USB-C
NFC Tak
Zabezpieczenia WebAuthn, FIDO2 CTAP1, FIDO2 CTAP2
Metody kryptografii ECC p256
Certyfikaty FIDO Universal 2nd Factor (U2F), FIDO2, IP68, FIDO L2
Kompatybilność YubiKey Manager
Kompatybilność managerów haseł Keeper®, 1Password, Bitwarden Premium
Współpracuje z usługami Google, Facebook, Dropbox, Twitter, LastPass, Dashlane i wiele innych
Cechy Odporny na zgniatanie, Pyłoodporny, Wodoodporny (IP68), Nie wymaga zasilania, Brak ruchliwych części
Producent

Yubico

Seria

Yubi Security Keys

Łączność

NFC, USB-C

Waga

4 g

Wymiary

18mm x 45mm x 3.5mm

Cechy

Bez baterii, Odporny na zgniatanie, Pyłoodporny, Wodoodporny