Jabra Perform 45

Zaprojektowany, aby ułatwić pracę na długich zmianach. Zoptymalizowaliśmy konstrukcję Perform 45, aby była bardzo prosta na początek i jeszcze łatwiejsza w dalszym użyciu. Minimalne korzystanie z przycisków oraz ich intuicyjne rozmieszczenie oznaczają, że nie musisz tracić czasu na szukanie odpowiedniego przycisku, gdy sprawa jest ważna. Z racji, że w sklepach jest mnóstwo bardzo często dotykanych powierzchni, takich jak wózki sklepowe i poręcze, zadbaliśmy o to, aby zestaw słuchawkowy można było łatwo dezynfekować w celu unikania zarazków i zapewnienia bezpieczeństwa. Ponadto jest trwały, ma zapewnioną ochronę przed pyłem i wodą stopnia IP54 oraz rozszerzoną gwarancję. Jedyne, co musisz zrobić, to używać go z przyjemnością. I to też ułatwiliśmy.

 

Efektywna współpraca w dziale sprzedaży

To pracownicy są najważniejszym elementem umożliwiającym funkcjonowanie sklepów. Brak w magazynie? Już się tym zajmujesz. Coś się wylało? Spokojnie. Ostatnia sztuka w rozmiarze 38 jest na manekinie? Nie na długo. Jesteście prawdziwymi bohaterami dla klientów. Naszym zadaniem jest tylko dostarczenie pomocnej technologii.

 

 

 

Obsługa z uśmiechem

Od sklepu, przez kasę po magazyn, ostatnią rzeczą, jakiej potrzebujesz, jest ciężki zestaw słuchawkowy, który Cię spowalnia. Perform 45 został zaprojektowany, aby był pod tym względem inny. Po pierwsze jest dyskretny i przylega idealnie do każdego ucha, dzięki czemu zawsze wyglądasz na otwartego na klientów. Dołączono do niego trzy rozmiary wkładek EarGels™, by zapewnić idealne dopasowanie, a dzięki temu, że waży zaledwie 18 g, ułatwi Ci pracę nawet na najdłuższych zmianach. Z Perform 45 zawsze jesteś w gotowości, by pomóc współpracownikom oraz klientom.

 

 

 

Wystarczy tylko raz

9 na 10 pracowników sklepów przyznaje, że nieustannie zmagają się z hałasem. Zaawansowany mikrofon z funkcją redukcji hałasu w Perform 45 usuwa do 80% hałasu otoczenia wokół Ciebie, dzięki czemu współpracownicy usłyszą Cię wyraźnie już za pierwszym razem, bez konieczności powtarzania. Aby komunikacja przebiegała sprawnie po obydwu stronach, głośnik został zoptymalizowany pod kątem zapewnienia wyraźnego dźwięku. Oznacza to, że Ty też usłyszysz rozmówców. To różnica pomiędzy „cztery paczki” a „cztery taczki”.

 

 

 

„Serwis sprzątający potrzebny w 5 alejce”

Nieprzewidziany popołudniowy tłum klientów. „Przepraszam, czy macie to w kolorze turkusowym?”. Małe dzieci z ograniczoną orientacją przestrzenną. Zapewne każdego dnia jest mnóstwo sytuacji wymagających natychmiastowego kontaktu ze współpracownikami.

 

 

 

W pełni skoncentruj się na kliencie

Wraz ze wzrostem oczekiwań w zakresie obsługi, pomaganie klientom może być wyzwaniem. Dlatego prawdopodobnie w niektórych sytuacjach nie chcesz, aby rozpraszały Cię wiadomości „Push-to-Talk” współpracowników. Aktywacja trybu Face2Face poprzez podniesienie wysięgnika mikrofonu w zestawie Perform 45 natychmiast wycisza wszystkie przychodzące dźwięki, więc możesz bez zakłóceń skoncentrować się na kliencie. A gdy skończysz i będziesz mógł ponownie słuchać współpracowników, wystarczy, że przesuniesz mikrofon z powrotem na dół.

 

 

 

Przeznaczenie Pozostałe
Konstrukcja Z zaczepami usznymi
Technologie
  • Redukcja szumów
  • Hands-free
Komunikacja bezprzewodowa Bluetooth
Złącza 1 x USB (Type C)
Dźwięk Mono
Kontrola dźwięku Brak
Funkcje bluetooth
  • A2DP (Transmisja stereo)
  • HFP (Hands-Free Profile)
  • HSP
Pasmo przenoszenia (min.) 20 Hz
Pasmo przenoszenia (maks.) 20 kHz
Czułość 42 dB
Mikrofon Na pałąku
Długość przewodu 1.2 m
Zasięg 100 m
Kolor Nie dotyczy
Waga 18 g
Akcesoria w zestawie
  • Zestaw słuchawkowy
  • Przewód USB-C na USB-A
  • Informacje dotyczące bezpieczeństwa i gwarancji
  • Wkładki EarGels w 3 rozmiarach
Gwarancja 2 Lata
Producent

Jabra

Rodzaj

Bezprzewodowe

Mikrofon

Tak

Gwarancja

2 lata