Jabra Evolve2 30

Zaprojektowane z myślą o wydajności. Lekkie, przenośne, niezawodne, wygodne. Nadszedł czas na nowy standard profesjonalizmu. Od otwartego biura do przestrzennego mieszkania — Evolve2 30 zapewnia większy komfort, bezproblemową współpracę i natychmiastową koncentrację w dowolnym miejscu, niezależnie od tego, kim jesteś i jak pracujesz.

 

Wyraźne rozmowy biznesowe.

Pracując elastycznie, musisz mieć pewność, że inni mogą Cię świetnie słyszeć, gdziekolwiek jesteś. Zaawansowany system z 2 mikrofonami przechwytuje głos, jednocześnie analizując i redukując hałas wokół, dzięki czemu spełnia wymagania Microsoft Open Office. Idealny sposób komunikacji, dzięki któremu nawet najdrobniejsze niuanse nie zostaną utracone w przekazie.

 

 

 

Łatwe słuchanie.

Gdy czas jest na wagę złota, doskonała jakość dźwięku ma kluczowe znaczenie. Dzięki profesjonalnym głośnikom o średnicy 28 mm i zaawansowanemu chipsetowi, Evolve2 30 zapewniają wyjątkową jakość dźwięku. Niezależnie od tego, czy odbierasz ważne połączenie, czy słuchasz muzyki podczas pracy, możesz cieszyć się doskonałym dźwiękiem, który został zaprojektowany z myślą o potrzebach nowoczesnej pracy.

 

 

 

Wysoki komfort. Lekkość.

Aby wprowadzić ulepszenia, zmierzyliśmy rozmiary głów. A dokładniej setek głów. Na podstawie danych z pomiarów biometrycznych, opracowaliśmy idealną konstrukcję. Efektem naszej pracy jest ten ergonomicznie zaprojektowany zestaw słuchawkowy, który wywiera równomiernie rozłożony nacisk na ucho. Słuchawki skonstruowano z materiałów najwyższej jakości, a ich poduszki są wykonane z miękkiej plastycznej pianki, która dopasowuje się do kształtu uszu.

 

 

 

Ciiiii… pracujemy.

Szukasz sposobu, aby natychmiast uzyskać trochę ciszy i spokoju? Zestaw Evolve2 30 został stworzony z myślą o potrzebie koncentracji w dowolnym miejscu, co jest możliwe dzięki poduszkom słuchawek z plastyczną pianką i nowatorskim wygiętym nausznikom. Mając ten lekki zestaw słuchawkowy w swojej torbie, tylko sekunda dzieli Cię od usłyszenia swoich własnych myśli.

 

 

 

Model Evolve2 30 Stereo
Przeznaczenie Call center
Konstrukcja Nauszne
Użytkowanie Komunikacja osobista
Złącza
  • Brak
  • 1 x USB 2.0
Dźwięk Stereo
Kontrola dźwięku Regulacja głośności
Pasmo przenoszenia (min.) 20 Hz
Pasmo przenoszenia (maks.) 20000 Hz
Czułość 115 dB
Mikrofon Na pałąku
Długość przewodu 1.5 m
Kolor Czarny
Waga 125 g
Akcesoria w zestawie
  • Zestaw słuchawkowy
  • Filcowe etui
  • Gwarancja i ostrzeżenia
Pozostałe parametry
  • Temperatura pracy Od -10°C do +55°C
  • Temperatura przechowywania Od -5°C do +55°C
  • Stereo 178.7 x 136.2 x 54.3 mm / 7.03 x 5.4 x 2.1
Gwarancja</td 2 Lata
Producent

Jabra

Rodzaj

Przewodowe

Typ słuchawek

Nauszne

Łączność

USB-A

Mikrofon

Tak

Gwarancja

2 lata