Evolve2 65 Flex Link380c UC

Evolve2 65 Flex jest naprawdę poręczny. To najbardziej przenośny, profesjonalny zestaw słuchawkowy z elastycznymi funkcjami ułatwiającymi pracę, w tym najlepszą w tej klasie Hybrydową Aktywną Redukcją Hałasu (ANC), mikrofonami z funkcją redukcji hałasu i rewolucyjną technologią Jabra Air Comfort, która pomaga utrzymać koncentrację i gwarantuje wygodę wszędzie i przez cały czas. Czy może być jeszcze lepiej? Tak, gdyż dzięki rewolucyjnej składanej konstrukcji można go złożyć na płasko tak, by zajmował niewiele miejsca i łatwo chował się do futerału podróżnego. Ten zestaw słuchawkowy bez problemu zmieści się w torbie i idealnie pasuje do nomadycznego stylu pracy.

Twój głos w centrum uwagi

Specjalnie zaprojektowany algorytm cyfrowy, potężny chipset i mikrofony Jabra ClearVoice połączyły siły i zwyciężają w walce z hałasem w centrach handlowych, szczekaniem psów i dudnieniem robót drogowych, więc możesz spokojnie skoncentrować się na każdym słowie.

Nieograniczone możliwości

Dzięki konfiguracji plug-and-play możesz od razu zabrać się do pracy, a zasięg łączności bezprzewodowej do 30 m zapewnia jeszcze większą swobodę robienia rzeczy po swojemu. Ponadto podwójna łączność umożliwia przełączanie między urządzeniami, więc możesz z łatwością przejść od słuchania muzyki z telefonu do rozmowy wideo na laptopie, nie martwiąc się, że coś Cię ominie.

Przeznaczenie

Muzyka

Konstrukcja

Nauszne

Technologie

Redukcja szumów

Komunikacja bezprzewodowa

Bluetooth

Złącza

1 x USB (Type C)

Dźwięk

Stereo

Kontrola dźwięku

Odbieranie/Wyciszanie połączenia

Funkcje bluetooth

PBAP

Pasmo przenoszenia (min.)

150

Pasmo przenoszenia (maks.)

6800

Czułość

38

Mikrofon

Wbudowany

Długość przewodu

1.2

Zasięg

30

Kolor

Czarny

Waga

136

Akcesoria w zestawie

Zestaw słuchawkowy; Adapter Bluetooth Link 380; Przewód USB 1,2 m; Futerał podróżny Dokumentacja użytkownika

Wymagania środowiskowe

Temperatura pracy Od -5°C do 45°C; Temperatura przechowywania Od -10°C do +55°C

Pozostałe parametry

Dioda zajętości; Wskaźnik dokowania na stojaku biurkowym; Połączenie przychodzące; Certyfikat Unified Communication (UC)

Kod producenta

26699-989-899