Evolve2 65 Link380a UC

Wyjątkowe rezultaty wymagają wyjątkowej jakości dźwięku podczas komunikacji. Profesjonalny, płynnie działający sprzęt audio ma tu kluczowe znaczenie. Udoskonaliliśmy dotychczasową niesamowitą jakość połączeń w naszej wiodącej serii Evolve, dodając trzy strategicznie rozmieszczone, profesjonalne mikrofony, nasz zaawansowany chipset oraz najnowszą technologię przetwarzania sygnału. Wszystko to zapewnia doskonałą jakość połączeń, za każdym razem. To więcej niż doskonałe połączenia. To nowy standard doskonałych połączeń.

Odizoluj się od hałasu.

Niezależnie od tego, czy jesteś w biurze, czy w drodze, odgłosy z otoczenia mogą utrudniać Ci pracę. Załóż zestaw Evolve2 65 i poczuj, jak hałas natychmiast znika dzięki owalnym poduszkom słuchawek z izolującej pianki oraz nowatorskim, wygiętym nausznikom, które skutecznie odizolują Cię od otoczenia, zapewniając pasywną redukcję hałasu, jakiej jeszcze nie zdarzyło Ci się doświadczyć. Poczujesz się tak, jakby Twoja głowa znalazła się w przenośnym wyciszonym pokoju.

Bateria na wiele dni.

Na spotkaniach i po ich zakończeniu, na korytarzach i podczas pracy zdalnej zawsze możesz mieć pewność, że Twój zestaw słuchawkowy sprawdzi się w każdej sytuacji. Nasza zaawansowana technologia optymalizacji wydajności baterii oraz niezwykły mały chipset pomogły nam uzyskać wiodący w branży wynik 37 godzin pracy. Jesteśmy jednak gotowi na każdą ewentualność, dlatego na wszelki wypadek oferujemy Ci także poręczną podstawkę ładującą.

Model

Evolve2 65 stereo

TCO Certified

Tak

Przeznaczenie

Telefonia internetowa

Konstrukcja

Z muszlami nausznymi

Technologie

Redukcja szumów

Użytkowanie

Komunikacja osobista

Komunikacja bezprzewodowa

Bluetooth

Złącza

1 x USB 2.0

Dźwięk

Stereo

Funkcje bluetooth

AVRCP (Sterowanie bezprzewodowe)

Pasmo przenoszenia (min.)

20

Pasmo przenoszenia (maks.)

20000

Czułość

117

Mikrofon

Tak

Zasięg

30

Kolor

Czarny

Waga

176.4

Akcesoria w zestawie

Adapter Jabra Link 380 BT, 1,2 m Kabel USB; Miękki pokrowiec, Gwarancja i ulotki bezpieczeństwa

Kod producenta

26599-989-999