Evolve2 75 Link380a MS Stand

Ten zestaw słuchawkowy został specjalnie zaprojektowany, aby zapewniać łączność i zwiększać produktywność, gdziekolwiek jesteś i przez cały dzień od pierwszego połączenia do ostatniego pociągu do domu. Jest gotowy na wszystko, co wydarzy się w ciągu dnia. Niezależnie od tego, czy wykonujesz połączenie z domu, wymieniasz się na stanowiskach pracy we wspólnej przestrzeni roboczej, czy próbujesz skoncentrować się w głośnym biurze, zestaw słuchawkowy Evolve2 75 jest idealnie dopasowany pod kątem Twoich potrzeb.

Poczuj się jak w domu

Gotowy na zupełnie nowy standard komfortu? Stworzyliśmy nową, rewolucyjną technologię dual-foam z ergonomiczną konstrukcją nauszników. Nowy rodzaj skóry syntetycznej w nausznikach słuchawek zapewnia lepszą wentylację i wygodę od pierwszej do ostatniej rozmowy. Nasi inżynierowie spędzili mnóstwo czasu sprawdzając różne wagi, konsystencje i gęstości plastycznej pianki, aby zoptymalizować jakość dźwięku. I w tym samym czasie dokonali niesamowitego przełomu w zakresie komfortu.

Zachowaj elastyczność. Bądź w kontakcie.

Czas na kawę. Dzięki doskonałej jakości połączeń bezprzewodowych w zasięgu 30 metrów możesz zrobić sobie kawę nawet podczas rozmowy (nie zapomnij tylko wyciszyć dźwięku). Dzięki elastycznej łączności możesz połączyć zestaw słuchawkowy zarówno z laptopem, jak i smartfonem. Możesz więc oddalić się od biurka, nie obawiając się, że połączenie zostanie przerwane. Evolve2 75 daje Ci swobodę elastycznego dnia pracy, której potrzebujesz.

Model

Evolve2 75

TCO Certified

Tak

Przeznaczenie

Telefonia komórkowa

Konstrukcja

Nauszne

Technologie

Hands-free

Użytkowanie

Komunikacja osobista

Komunikacja bezprzewodowa

Bluetooth

Złącza

Brak

Dźwięk

Stereo

Kontrola dźwięku

Odbieranie/Wyciszanie połączenia

Funkcje bluetooth

AVRCP (Sterowanie bezprzewodowe)

Pasmo przenoszenia (min.)

100

Pasmo przenoszenia (maks.)

8000

Czułość

35

Mikrofon

Na pałąku

Długość przewodu

1.2

Zasięg

30

Kolor

Czarny

Waga

197

Akcesoria w zestawie

Zestaw słuchawkowy; Adapter Bluetooth Jabra Link 380; Kabel USB 1,2 m; Pokrowiec; Dokumentacja użytkownika; Podstawka na biurko (zależnie od SKU)

Kod producenta

27599-999-989