Voyager Focus 2

Pracuj, gdzie chcesz, i ciesz się najlepszym dźwiękiem dzięki nausznemu, bez wysięgnikowemu zestawowi słuchawkowemu Bluetooth. Zanurz się w bogatym dźwięku, zachowaj pełen komfort dzięki miękkim poduszkom nausznym i regulowanemu pałąkowi, a także utrzymuj koncentrację dzięki adaptacyjnej funkcji ANC.

Skup się dzięki wciągającemu dźwiękowi

Zajmij się tym, co ważne i unikaj rozpraszania dzięki zestawowi słuchawkowemu, który zapewnia bogaty, czysty dźwięk rozmów i muzyki. Pracuj, gdzie chcesz i brzmij jak najlepiej dzięki 6 wbudowanym mikrofonom bez wysięgnika i 4 dodatkowymom obsługującym adaptacyjną ANC.

Zaprojektowane tak, aby pracować tak ciężko jak Ty

Zmaksymalizuj swoją produktywność dzięki zestawowi słuchawkowemu zaprojektowanemu tak, aby pracować tak ciężko, jak Ty. Kontroluj swoje rozmowy dzięki czasowi rozmów do 21 godzin, łatwemu sterowaniu na uchu i inteligentnym czujnikom do automatycznego odbierania połączeń.

Certyfikowany dla Microsoft Teams

Pełna certyfikacja Microsoft Teams przenosi doświadczenie Microsoft Teams na wyższy poziom dzięki przyciskowi umożliwiającemu natychmiastowy dostęp do aplikacji i nie tylko. Ponadto ten zestaw słuchawkowy spełnia specyfikację mikrofonu premium Microsoft Teams Open Office.

Przeznaczenie

Telefonia komórkowa

Konstrukcja

Nauszne

Technologie

Tłumienie dźwięków z otoczenia

Komunikacja bezprzewodowa

Bluetooth

Złącza

1 x USB

Dźwięk

Stereo

Kontrola dźwięku

Odbieranie/Wyciszanie połączenia

Funkcje bluetooth

HSP

Mikrofon

Tak

Długość przewodu

1.5

Zasięg

50

Funkcje

Redukcja szumów wychodzącego dźwięku głosowego; Wiele połączeń; Regulowany pałąk; Regulowana aktywna redukcja szumów (ANC); Dwa wskaźniki LED na głośniku informujące o stanie połączenia

Kolor

Czarny

Waga

176

Pozostałe parametry

Żywotność baterii: Do 25 godzin (wyłączony czas rozmów, ANC i wskaźnik online); Do 20 godzin (włączony czas rozmów, ANC i wskaźnik online); Do 18 godzin (czas rozmów, wyłączona funkcja ANC i włączony wskaźnik online, ustawienie domyślne); Do 16 godzin (czas rozmów, włączona funkcja ANC i wskaźnik online, ustawienie domyślne); Do 40 godzin (czas muzyki, wyłączona funkcja ANC); Do 24 godzin (czas muzyki, włączona funkcja ANC); Do 30 dni (czas czuwania); Czas ładowania ok 2 godziny

Kod producenta

77Y85AA