Poly Voyager Focus 2 MS

Stwórz wokół siebie strefę skupienia dzięki stereofonicznemu zestawowi słuchawkowemu Bluetooth Voyager Focus 2. Inteligentnie zaprojektowany z myślą o perfekcji dźwięku usłyszysz tylko swoje wołanie. Uwaga skupiona jest na Tobie, dokładnie tam, gdzie należy.

Twoja strefa skupienia

Poznaj doskonałość akustyczną Poly dzięki zestawowi słuchawkowemu Voyager Focus 2. Głośne i rozpraszające tło jest redukowane dzięki trzem poziomom zaawansowanej cyfrowej hybrydowej ANC. Będziesz gotowy do prowadzenia najbardziej krytycznych rozmów bez obaw.

Nie ma potrzeby martwić się o baterię

Trzymaj zestaw słuchawkowy w pełni naładowany, korzystając z dołączonej podstawki ładującej. Można także wydłużyć czas pracy baterii, korzystając z niej w trybie przewodowym i z dźwiękiem przez USB.

Przeznaczenie

Telefonia internetowa

Konstrukcja

Nauszne

Technologie

Tłumienie dźwięków z otoczenia

Komunikacja bezprzewodowa

Bluetooth

Złącza

1 x USB

Dźwięk

Stereo

Kontrola dźwięku

Odbieranie/Wyciszanie połączenia

Funkcje bluetooth

A2DP (Transmisja stereo)

Mikrofon

Tak

Długość przewodu

1.5

Zasięg

50

Funkcje

Redukcja szumów wychodzącego dźwięku głosowego; Wiele połączeń; Regulowany pałąk; Regulowana aktywna redukcja szumów (ANC); Dwa wskaźniki LED na głośniku informujące o stanie połączenia

Kolor

Czarny

Waga

176

Akcesoria w zestawie

Podstawka do ładowania

Pozostałe parametry

Żywotność baterii: Do 25 godzin (wyłączony czas rozmów, ANC i wskaźnik online); Do 20 godzin (włączony czas rozmów, ANC i wskaźnik online); Do 18 godzin (czas rozmów, wyłączona funkcja ANC i włączony wskaźnik online, ustawienie domyślne); Do 16 godzin (czas rozmów, włączona funkcja ANC i wskaźnik online, ustawienie domyślne); Do 40 godzin (czas muzyki, wyłączona funkcja ANC); Do 24 godzin (czas muzyki, włączona funkcja ANC); Do 30 dni (czas czuwania); Czas ładowania ok 2 godziny

Kod producenta

77Y87AA