Poly Voyager Surround 80

Pracuj, gdzie chcesz, i ciesz się najlepszym dźwiękiem dzięki nausznemu, bezwysięgnikowemu zestawowi słuchawkowemu Bluetooth. Zanurz się w bogatym dźwięku, zachowaj pełen komfort dzięki miękkim poduszkom nausznym i regulowanemu pałąkowi, a także utrzymuj koncentrację dzięki adaptacyjnej funkcji ANC.

Zaprojektowane tak, aby pracować tak ciężko jak Ty

Zmaksymalizuj swoją produktywność dzięki zestawowi słuchawkowemu zaprojektowanemu tak, aby pracować tak ciężko, jak Ty. Kontroluj swoje rozmowy dzięki czasowi rozmów do 21 godzin, łatwemu sterowaniu na uchu i inteligentnym czujnikom do automatycznego odbierania połączeń.

Skoncentruj się w prawdziwym komforcie

Zapomnisz, że masz na sobie zestaw słuchawkowy z elegancką konstrukcją z włókna węglowego, wyjątkowo miękkimi nausznikami i regulowanym pałąkiem zapewniającym lekkość. Poczuj długotrwały komfort, koncentrując się na pracy.

Odbierz połączenie gdziekolwiek

Dźwiękuj najlepiej tam, gdzie pracujesz, dzięki 6 wbudowanym mikrofonom zapewniającym czysty dźwięk transmitowany bez szumów - w konstrukcji bez wysięgnika.

Przeznaczenie

Telefonia komórkowa

Konstrukcja

Nauszne

Komunikacja bezprzewodowa

Bluetooth

Złącza

1 x USB (Type C)

Dźwięk

Stereo

Kontrola dźwięku

Odbieranie/Wyciszanie połączenia

Funkcje bluetooth

A2DP (Transmisja stereo)

Mikrofon

Tak

Zasięg

30

Kolor

Czarny

Waga

275

Pozostałe parametry

Żywotność baterii: Do 24 godzin (czas muzyki); Do 21 godzin (czas rozmów); Czas ładowania 1 godzina; Zgodne systemy operacyjne macOS; Android; iOS; Windows

Kod producenta

8G7U0AA