Przewodowy zestaw słuchawkowy Dell WH3024
Niezakłócona komunikacja, produktywność i wygoda podczas całodziennego używania dzięki przewodowemu zestawowi słuchawkowemu wyposażonemu w mikrofon z redukcją szumów opartą na sztucznej inteligencji.

Usłysz różnicę
Usłysz różnicę między działaniem naszego przewodowego zestawu słuchawkowego Dell WH3024 z redukcją szumów opartą na sztucznej inteligencji a działaniem zestawów uchodzących za standard w branży. Nasz zestaw zapewnia wyraźną komunikację, niezawodnie wychwytując głos użytkownika i efektywnie eliminując szumy z tła.

Mikrofon z redukcją szumów opartą na sztucznej inteligencji
Dzięki opartemu na sztucznej inteligencji modelowi przetwarzania, redukcja szumów otoczenia działa inteligentniej, lepiej i dokładniej, odróżniając ludzkie głosy od dźwięków otoczenia.

Sterowanie w zasięgu ręki
Zestaw słuchawkowy ma łatwe w użyciu elementy sterujące na przewodzie i obrotowy mikrofon na wysięgniku, który można nosić po lewej lub prawej stronie. Aby mikrofon wyciszyć, obróć go w górę. Aby wyłączyć wyciszenie i odbierać połączenia, obróć go w dół.

Niezawodne połączenia
Podłącz i natychmiast rozpocznij korzystanie z tego zestawu słuchawkowego, który jest zgodny z popularnymi platformami UC i certyfikowany pod kątem programów Microsoft Teams (Open Office)
i Zoom.

Łatwa obsługa
Regulowany, lekki pałąk i wykonane ze sztucznej skóry wymienne
nauszniki z poduszkami z pianki z pamięcią kształtu umożliwiają całodzienną pracę i zapewniają komfort podczas połączeń konferencyjnych. Aby rozpocząć korzystanie z tego produktu, należy go podłączyć do portu USB-C lub USB-A.

Przeznaczenie

Muzyka

Konstrukcja

Nauszne

Technologie

Redukcja szumów

Komunikacja bezprzewodowa

Nie

Złącza

2 x USB

Kontrola dźwięku

Odbieranie/Wyciszanie połączenia

Pasmo przenoszenia (min.)

20

Pasmo przenoszenia (maks.)

20

Czułość

119

Mikrofon

Tak

Długość przewodu

2

Kolor

Czarny

Waga

110

Akcesoria w zestawie

Zestaw słuchawkowy Dell WH3024; Adapter USB-A; Dokumentacja dla użytkownika

Kod producenta

520-BBDH