Jabra Evolve2 30 SE

Zaprojektowane z myślą o wydajności. Lekkie, przenośne, niezawodne, wygodne. Nadszedł czas na nowy standard profesjonalizmu. Od otwartego biura do przestrzennego mieszkania — Evolve2 30 zapewnia większy komfort, bezproblemową współpracę i natychmiastową koncentrację w dowolnym miejscu, niezależnie od tego, kim jesteś i jak pracujesz.

 

Wyraźne rozmowy biznesowe.

Pracując elastycznie, musisz mieć pewność, że inni mogą Cię świetnie słyszeć, gdziekolwiek jesteś. Zaawansowany system z 2 mikrofonami przechwytuje głos, jednocześnie analizując i redukując hałas wokół, dzięki czemu spełnia wymagania Microsoft Open Office. Idealny sposób komunikacji, dzięki któremu nawet najdrobniejsze niuanse nie zostaną utracone w przekazie.

 

 

 

Łatwe słuchanie.

Gdy czas jest na wagę złota, doskonała jakość dźwięku ma kluczowe znaczenie. Dzięki profesjonalnym głośnikom o średnicy 28 mm i zaawansowanemu chipsetowi, Evolve2 30 zapewniają wyjątkową jakość dźwięku. Niezależnie od tego, czy odbierasz ważne połączenie, czy słuchasz muzyki podczas pracy, możesz cieszyć się doskonałym dźwiękiem, który został zaprojektowany z myślą o potrzebach nowoczesnej pracy.

 

 

 

Wysoki komfort. Lekkość.

Aby wprowadzić ulepszenia, zmierzyliśmy rozmiary głów. A dokładniej setek głów. Na podstawie danych z pomiarów biometrycznych, opracowaliśmy idealną konstrukcję. Efektem naszej pracy jest ten ergonomicznie zaprojektowany zestaw słuchawkowy, który wywiera równomiernie rozłożony nacisk na ucho. Słuchawki skonstruowano z materiałów najwyższej jakości, a ich poduszki są wykonane z miękkiej plastycznej pianki, która dopasowuje się do kształtu uszu.

 

 

 

Ciiiii… pracujemy.

Szukasz sposobu, aby natychmiast uzyskać trochę ciszy i spokoju? Zestaw Evolve2 30 SE został stworzony z myślą o potrzebie koncentracji w dowolnym miejscu, co jest możliwe dzięki poduszkom słuchawek z plastyczną pianką i nowatorskim wygiętym nausznikom. Mając ten lekki zestaw słuchawkowy w swojej torbie, tylko sekunda dzieli Cię od usłyszenia swoich własnych myśli.

 

 

 

Przeznaczenie
 • Call center
 • Telefonia internetowa
Konstrukcja Nauszne
Technologie
 • Redukcja szumów
 • Tłumienie dźwięków z otoczenia
Komunikacja bezprzewodowa Nie
Złącza 1 x USB 2.0
Dźwięk Stereo
Kontrola dźwięku Regulacja głośności
Funkcje bluetooth Nie dotyczy
Pasmo przenoszenia (min.) 20 Hz
Pasmo przenoszenia (maks.) 20000 Hz
Czułość 115 dB
Mikrofon Na pałąku
Długość przewodu 1.5 m
Kolor Czarny
Waga 125 g
Akcesoria w zestawie
 • Zestaw słuchawkowy
 • Filcowe etui
 • Gwarancja i informacje ostrzegawcze
Pozostałe parametry
 • Temperatura pracy: -10°C do +55°C
 • Temperatura przechowywania -5°C do +55°C
 • Średnica 28 mm
 • Wymiary: 178.7 x 136.2 x 54.3 mm
Gwarancja 2 Lata
Producent

Jabra

Rodzaj

Przewodowe

Typ słuchawek

Nauszne

Łączność

USB-A

Mikrofon

Tak

Gwarancja

2 lata