iPhone 15 Pro Max

iPhone.
Tytan w formie.

iPhone 15 Pro Max to pierwszy iPhone o konstrukcji z tytanu klasy lotniczej stosowanego w pojazdach misji kosmicznych na Marsa.

Tytan wśród metali.

 • Ma jeden z najlepszych współczynników wytrzymałości do masy, dzięki czemu iPhone Pro Max jest lżejszy niż kiedykolwiek. Odczujesz różnicę, gdy tylko weźmiesz go do ręki.
 • Piękne wykończenie delikatnie szczotkowanej faktury tytanowych obręczy iPhonea to efekt precyzyjnej obróbki, piaskowania i polerowania. Jego nowe, zaokrąglone krawędzie i smuklejsze niż kiedykolwiek ramki sprawiają, że jeszcze lepiej leży w dłoni.
 • Do zespolenia tytanowej obręczy z nową wewnętrzną ramą z aluminium wykorzystaliśmy metodę zgrzewania dyfuzyjnego. To innowacyjny, po raz pierwszy zastosowany w branży proces termomechaniczny, z niewiarygodną siłą łączący metale.
 • Wewnętrzną ramę wykonaliśmy z aluminium pochodzącego w 100% z recyklingu. Pozwoliło to zwiększyć ogólny udział materiałów odzyskanych w produktach Apple i zbliżyło nas do osiągnięcia celów klimatycznych na 2030 rok.

Do trzech razy twarda sztuka.
Solidna tytanowa obudowa. Ultrawytrzymałe szkło z tyłu. A z przodu supertwarda warstwa Ceramic Shield.

Odporny na wpływy.
iPhone jest niewrażliwy na zachlapania, wodę i pył. Uff.

Światły ekran.

 • iPhone 15 Pro Max ma zaawansowany wyświetlacz Super Retina XDR z technologią ProMotion, która podkręca częstotliwość odświeżania do 120 Hz, gdy grafika ma powalać jakością. A kiedy nie ma takiej potrzeby, automatycznie zwalnia, oszczędzając baterię.
 • Dzięki Dynamic Island nie przeoczysz alertów ani wydarzeń na żywo, nawet kiedy absorbuje Cię coś innego. Możesz na przykład namierzyć nadjeżdżającą pizzę albo sprawdzić status lotu lub minutnik. Jednym rzutem oka.
 • Na niegasnącym wyświetlaczu ogarniesz zawartość ekranu blokady jednym spojrzeniem. Nie ruszasz nawet palcem, a wszystko wiesz. Kiedy tylko odłożysz iPhonea ekranem w dół albo schowasz go do kieszeni, inteligentne algorytmy wyłączą wyświetlacz, żeby ograniczyć zużycie energii.

Tryb czuwania. Gotowość na poziomie.
W nowym trybie czuwania iPhone wyświetla informacje na pełnym ekranie, więc jednym spojrzeniem odczytasz je nawet z większej odległości. Wystarczy, że ustawisz ładowane urządzenie w poziomie, a zobaczysz na nim godzinę, ulubione zdjęcia i widżety. Ekran nie zgaśnie. Dopiero w nocy automatycznie przyciemni się, żeby nie zakłócać Twojego snu.

Czip A17 Pro.
Kolosalny bonus dla graczy.

 • Oto i on. Najradykalniej przeprojektowany układ graficzny w historii Apple. Czip A17 Pro jest klasą sam dla siebie. Dzięki niemu iPhone ma niespotykaną jak dotąd wydajność grafiki.
 • Gry mobilne wciągają bez reszty zdumiewająco szczegółowymi środowiskami i realniejszymi postaciami. A prędkość A17 Pro, najszybszego i najoszczędniejszego energetycznie czipa w branży, robi piorunujące wrażenie.
 • iPhone 15 Pro Max po raz pierwszy wykorzystuje sprzętowe przyspieszenie ray tracingu, nawet czterokrotnie szybsze od akceleracji opartej na oprogramowaniu. W efekcie grafika jest płynniejsza, a oświetlenie realistyczne.
 • Funkcja MetalFX Upscaling łączy możliwości GPU i systemu Neural Engine, które wspólnie pracują na wysoką rozdzielczość grafiki przy znacznie mniejszym zużyciu energii. Możesz więc grać, i grać, i grać.

Aparat, który w mig chwyta Twoje najśmielsze wizje.
Niebywałe możliwości najpotężniejszego systemu aparatów w historii iPhonea od wyjątkowo elastycznych opcji kadrowania po niezwykle wyrafinowane portrety są teraz na usługach Twojej wyobraźni.
W iPhonie 15 Pro Max masz do wyboru wiele ogniskowych. To jak siedem zawodowych obiektywów w Twojej kieszeni.

Aparat 48 MP. Megamoc.
Zaawansowana matryca w technologii czteropikselowej w pełni wykorzystuje możliwości 48 megapikseli. Dostosowuje się do tego, co fotografujesz, a Ty możesz robić fenomenalnie szczegółowe zdjęcia w słabym oświetleniu. Albo przybliżać fotografowane obiekty dodatkowym zoomem 2x.

Nowy Photonic Engine łączy
Nowy Photonic Engine łączy najwyższej jakości piksele ze zdjęcia o superwysokiej rozdzielczości z drugim obrazem zoptymalizowanym pod kątem światła. W rezultacie codzienne zdjęcia są bogatsze w detale i automatycznie rejestrowane w rozdzielczości 24 MP dwa razy wyższej niż dotychczas.

Kiedy zależy Ci na uchwyceniu szczegółów, masz do wyboru więcej zawodowych rozwiązań.
HEIF 48 MP daje Ci czterokrotnie wyższą niż wcześniej rozdzielczość w formacie gotowym do udostępniania. A ProRAW 48 MP precyzyjną kontrolę nad kolorem, detalami i zakresem dynamicznym.

Główny obiektyw? Subiektywna sprawa.
Możesz teraz wybrać domyślny obiektyw aparatu głównego, jaki Ci akurat pasuje 24 mm, 28 mm lub 35 mm. A jeśli zechcesz go zmienić, niepotrzebna Ci będzie torba ze sprzętem. Oto moc fotografii obliczeniowej.

Portrety podkręcone.
Photonic Engine wydobywa z portretów wszystko, co najlepsze. A konkretnie? Przepiękne detale i naturalne kolory przy zerowym opóźnieniu migawki i nawet dwukrotnie lepszej wydajności w słabym świetle.

 • Teraz możesz rozruszać portrety, zmieniając je w zdjęcia Live Photo.
 • W trybie Portret ciągłym zoomem płynnie przybliżać fotografowane obiekty.
 • A ostrość przenosić z jednego obiektu na drugi już po zrobieniu zdjęcia.

W ciemności
dzieje się magia.

 • Photonic Engine ulepsza nie tylko portrety. Teraz w trybie Noc obiekty fotografowane w ciemnym otoczeniu zobaczysz wyraźniej i w szerszym zakresie dynamicznym.
 • Kiedy światło jest intensywne lub nierównomierne, najnowszy Inteligentny HDR optymalizuje wygląd zarówno obiektów na pierwszym planie, jak i samego tła. W efekcie robisz zdjęcia o przepięknych kolorach i z naturalniejszymi odcieniami skóry.
 • Przedni aparat TrueDepth również korzysta z najnowszego Inteligentnego HDR, trybu nocnego i ulepszeń trybu portretowego. Dlatego na selfie wyjdziesz zjawiskowo.

Stabilizacja. Zbliżenie.
Przeostrzenie. Cięcie.

Tryb Filmowe automatycznie przenosi ostrość na najważniejszy obiekt w kadrze. A nowy 2-krotny zoom jakości optycznej to mistrz przyciągających uwagę zbliżeń. Aplauz gwarantowany. Natomiast tryb Akcja pozwala ustabilizować mocno poruszone ujęcia z ręki.

Pro wideo.
Teraz jeszcze bardziej.

 • Nowa funkcja kodowania Log poszerza możliwości formatu ProRes, zapewniając większą swobodę i elastyczność w tworzeniu efektów wizualnych oraz podczas gradingu kolorów w postprodukcji.
 • iPhone 15 Pro Max to także pierwszy smartfon obsługujący ACES Academy Color Encoding System stosowany na całym świecie standard zarządzania kolorem w dużych produkcjach. Do dzieła, filmowcy.

Rejestracja wideo przestrzennego debiutuje na iPhonie.

 • Nagrywaj wideo przestrzenne iPhonem 15 Pro Max i ponownie przeżywaj magiczne momenty na Apple Vision Pro.
 • Wideo przestrzenne ożywia wspomnienia. Utrwalisz je na wideo 3D zaawansowanym aparatem głównym lub ultraszerokokątnym iPhonea 15 Pro Max. A na Apple Vision Pro przeżyjesz je raz jeszcze.

Pro zoom 120 mm.Wyraźnie przybliża.
W kompaktowym systemie Pro aparatów iPhonea 15 Pro Max zmieściliśmy teleobiektyw 5x z najpotężniejszym zoomem optycznym w historii iPhonea. Możesz teraz robić ostrzejsze zbliżenia z większej odległości, na przykład ujęcia przyjaciół w spektakularnej scenerii albo goli strzelonych przez Twoją pociechę w szkolnym meczu.

Tetrapryzmat.
Przewodnik światła.

 • Pod obiektywem umieściliśmy tetrapryzmat ultranowoczesną, złożoną szklaną strukturę, która czterokrotnie odbija wiązkę światła. Dzięki temu pokonuje ono dłuższą drogę w tej samej przestrzeni, tworząc nową ogniskową do dalekosiężnych zbliżeń
 • Tetrapryzmat wspomaga pionierski, poruszający się we wszystkich trzech płaszczyznach moduł OIS 3D z automatyczną stabilizacją matrycy i autofokusem. To nasz najbardziej zaawansowany system stabilizujący, który wykonuje dwa razy więcej mikrokalibracji niż jego poprzednik.

Zbliżenia w szerszym kontekście.
Nowe, wykorzystujące inteligentną stabilizację obrazu okienko kontekstowe pomaga w lepszym kadrowaniu ujęć robionych przy użyciu zoomu. Dobrze się składa, bo masz teraz do dyspozycji nawet 25-krotny zoom cyfrowy.

Przycisk czynności. Wprowadza w czyn.

 • Nowy przycisk czynności prowadzi na skróty do Twojej ulubionej funkcji. Wybierz, co chcesz nim aktywować, a potem po prostu naciśnij i przytrzymaj, żeby zadziałał.
 • Przycisk czynności jest domyślnie ustawiony na przełączanie między dzwonkiem i wyciszeniem. Jeśli przypiszesz mu inną czynność, iPhonea wyciszysz w Centrum sterowania lub automatycznie ustawisz tryb cichy za pomocą filtrów trybu skupienia.
 • Przycisk czynności jest zawsze gotowy. Możesz włączyć nim aparat, żeby pstryknąć spontaniczne selfie. Nagrać szybką notatkę głosową. A nawet wybrać skrót, który uruchomi połączoną z nim apkę lub sekwencję poleceń, na przykład włączy światła w salonie, a zaraz potem muzykę.

Gigostradadla gigabitów.

 • iPhone 15 Pro Max to pierwszy iPhone obsługujący standard USB 3. Efekt? Ogromny skok prędkości transferu i większa niż kiedykolwiek wydajność podczas wykonywania profesjonalnych zadań.
 • Nowe złącze USBC pozwala ładować Maca lub iPada za pomocą tego samego przewodu, którym ładujesz iPhonea 15 Pro Max. Czas wyplątać się z kabli.
 • Nowe WiFi 6E nawet dwukrotnie przyspiesza transfer bezprzewodowy. Dlatego przesyłanie i pobieranie plików jest błyskawiczne.

Szukasz kogoś na zatłoczonym dworcu lub w parku pełnym ludzi?

 • Dzięki funkcji Znajdowanie dokładne w apce Znajdź nie musisz już wytężać wzroku.
 • Znajdowanie dokładne wykorzystuje możliwości nowego czipa ultraszerokopasmowego drugiej generacji i ma trzy razy większy zasięg, żeby pokierować Cię prosto do szukanej osoby.
 • Kiedy chcesz użyć Znajdowania dokładnego, wystarczy, że Twoi znajomi z iPhonem 15 lub iPhonem 15 Pro udostępnią Ci swoją lokalizację za pomocą apki Znajdź. Danymi o położeniu nie muszą dzielić się z nikim innym. To proste i bezpieczne.

USB-Cacy.

 • Możesz teraz podłączać sprzęt USBC, na przykład zewnętrzne napędy i pamięci masowe, wyświetlacze 4K czy mikrofony. A także ładować Apple Watch lub AirPods z baterii iPhonea.
 • Baterię naładujesz do 50% w około 30 minut sprzedawanym oddzielnie zasilaczem USB-C o mocy 20 W.

Wymieniaj dyski. I kręć dalej.
iPhone 15 Pro Max pozwala rejestrować wideo ProRes bezpośrednio na zewnętrznej pamięci masowej, a w razie potrzeby szybko zmienić dysk i płynnie kontynuować filmowanie. Marzą Ci się hollywoodzkie ujęcia w zwolnionym tempie? Teraz zarejestrujesz wideo ProRes 4K z częstością 60 kl./s na zewnętrznym dysku SSD.

Łączność bez kompromisów.

 • WiFi 6E to najszybsze WiFi dostępne w iPhonie. Odczujesz wyraźną różnicę.
 • eSIM to genialny kompan podróży. Wystarczy, że przed wyjazdem aktywujesz kartę eSIM dla kraju, który odwiedzasz. Możesz to też zrobić po dotarciu na miejsce.
 • 5G to ultraszybkość. Możesz więc prowadzić rozmowy FaceTime w wysokiej jakości, ekspresowo pobierać duże pliki lub prowadzić rozgrywki multiplayer w grach na żywo. Nawet w podróży.
 • iPhone 15 Pro Max ma protokół radiowy Thread, który umożliwia bezpośrednie sterowanie zgodnymi urządzeniami inteligentnego domu.

Bateria do Pro zadań.

 • Mimo całej masy nowych zaawansowanych funkcji bateria iPhonea 15 Pro Max wciąż zapewnia mu energię na cały dzień.
 • Nawet 29 godzin odtwarzania wideo na iPhonie 15 Pro Max
 • Do szybkiego, wygodnego ładowania bez przewodów użyj ładowarki MagSafe
 • iPhone 15 Pro Max odtwarza wideo nawet o 9 godzin dłużej niż iPhone 12 Pro Max

iPhone na pomoc.
Na iPhonie działa Wykrywanie wypadków, kluczowa funkcja bezpieczeństwa, która ratuje życie.

Wykrywanie wypadków.

 • Gdy jedziesz samochodem, iPhone potrafi rozpoznać poważne zderzenie i wezwać służby ratunkowe, gdy Ty nie możesz.
 • Wbudowane czujniki i zaawansowane algorytmy do analizy ruchu rozpoznają oznaki zderzenia, w tym nagłe zmiany prędkości i kierunku lub skoki ciśnienia we wnętrzu pojazdu po uruchomieniu poduszek powietrznych.
 • Następnie iPhone dzwoni pod 112 i powiadamia Twoje kontakty alarmowe. A precyzyjny GPS o podwójnej częstotliwości pozwala dokładnie namierzyć Twoje położenie.
 • iPhone wykrywa wypadki, opierając się na ponad milionie godzin danych z prawdziwej jazdy i zderzeń samochodowych.

Zaprojektowany,
żeby niejedno zmienić.

Co ważne dla Ciebie, jest ważne też dla Apple. Od funkcji chroniących prywatność, które dają Ci większą kontrolę nad Twoimi danymi. Przez zwiększone wykorzystanie materiałów z recyklingu, żeby minimalizować wpływ na środowisko. Po wbudowane ułatwienia, dzięki którym iPhone jest dostępny dla wszystkich.

 • Wewnętrzna rama strukturalna iPhonea 15 Pro Max jest wykonana z aluminium pochodzącego w 100% z recyklingu
 • Apka Zdrowie pozwala łatwo korzystać z informacji zdrowotnych i fitnessowych, a także bezpiecznie udostępniać je bliskim i lekarzom oraz w innych apkach.
 • Cyfrowe klucze są niepowtarzalne i mogą zastąpić hasła w aplikacjach i na stronach internetowych. Do uwierzytelnienia wystarczy Touch ID lub Face ID. To proste i bezpieczne.
 • Udoskonalone przeglądanie prywatne w Safari blokuje okna przeglądarki, jeśli nie są używane, uniemożliwia wczytywanie elementów śledzących i usuwa śledzące adresy URL.

Wielki krok po mały ślad.
iPhone 15 Pro Max zawiera więcej materiałów z recyklingu niż jakikolwiek iPhone w historii:

 • 100 procent kobaltu w baterii pochodzi z recyklingu
 • 100 procent złota użytego w złączu USB-C pochodzi z recyklingu
 • 100 procent folii miedzianej w ładowarce indukcyjnej MagSafe pochodzi z recyklingu
 • Opakowanie iPhonea jest teraz wykonane w 99 procentach z włókien, w tym z włókien drzewnych pochodzących w 100 procentach z recyklingu lub odpowiedzialnej gospodarki leśnej. I wciąż nie owijamy pudełka plastikiem.
 • Nasze sklepy, biura i centra przetwarzania danych osiągnęły już neutralność węglową. Do 2030 roku dotyczyć to będzie również naszych produktów. Używając ich, zmniejszysz więc także swój ślad węglowy.

iOS 17.
Podkoloruj.
Ponaklejaj. Podaj dalej.

 • Plakat kontaktu. Możesz przygotować plakat, który będzie pokazywać się Twoim kontaktom, kiedy do nich dzwonisz. Umieść w nim ulubiony obrazek lub Memoji, użyj najładniejszej czcionki. Tak powstanie Twoja spersonalizowana telefoniczna wizytówka.
 • NameDrop. Chcesz wymienić z kimś dane kontaktowe? Wystarczy, że przybliżysz iPhonea do iPhonea drugiej osoby. Obie strony mogą wybrać, co dokładnie chcą udostępnić, i natychmiast wymienić się informacjami.
 • Naklejki Live Stickers. Dotknij i przytrzymaj obiekt na zdjęciu, żeby wyciąć go z tła i utworzyć naklejkę, a potem dodaj efekty takie jak Puffy lub Połysk. Albo zmieniaj zdjęcia Live Photo w pełne energii animowane naklejki.

Zgodne pary.
iPhone i Mac

Na połączenia i wiadomości, które przychodzą na iPhonea, możesz reagować bezpośrednio z Maca. Jeśli masz koło siebie oba urządzenia, przekopiujesz obrazy, filmy i tekst z iPhonea i przekleisz je do innej apki na Macu. A z iCloud masz dostęp do ulubionych plików zarówno na iPhonie, jak i na Macu.

iPhone i Apple Watch

Nie możesz znaleźć iPhonea? Najnowsze modele Apple Watch pokażą Ci orientacyjny kierunek, w jakim należy pójść, żeby znaleźć urządzenie, i oszacują odległość, która Cię od niego dzieli. Jeśli chcesz zrobić iPhonem zdjęcie grupowe, dołącz do reszty osób i użyj Apple Watch jako wizjera, żeby cyknąć fotk. A jeśli odbierzesz połączenie za pomocą Apple Watch, możesz przenieść rozmowę na iPhonea stuknięciem w jego ekran.

iPhone i AirPods
AirPods i iPhonea połączysz w parę jednym stuknięciem. Uszy z kolei będą Ci wdzięczne za Dźwięk adaptacyjny. Funkcja ta przez cały dzień automatycznie dostraja stopień niwelowania hałasu do zmian otoczenia oraz Twoich interakcji.

Model

iPhone 15 Pro Max

Transmisja danych

UMTS

Sieć GSM

1900 MHz

Sieć UMTS

1700 MHz

Sieć LTE

1700 MHz

Obsługa 5G

Tak

Przekątna ekranu

6,7''

Rozdzielczość

2796 x 1290

Pozostałe parametry wyświetlacza

Dynamic Island; Niegasnący wyświetlacz; Technologia ProMotion z adaptacyjną częstotliwością odświeżania do 120 Hz; Technologia HDR; True Tone; Szeroka gama kolorów (P3); Haptic Touch; Kontrast 2 000 000:1 (typowo); Jasność maks. 1000 nitów (typowo); jasność szczytowa 1600 nitów (HDR); jasność szczytowa 2000 nitów (w plenerze); Powłoka oleofobowa odporna na odciski palców; Jednoczesne wyświetlanie informacji w wielu językach i zestawach znaków

System operacyjny

iOS 17

Pozostałe informacje o procesorze

Czip A17 Pro; Nowe 6rdzeniowe CPU z 2 rdzeniami zapewniającymi wydajność i 4 rdzeniami energooszczędnymi; Nowe 6rdzeniowe GPU; Nowy 16rdzeniowy system Neural Engine

Pamięć wewnętrzna

1

Czytnik kart pamięci

Nie

Typ kart pamięci

Nie dotyczy

Standard pamięci SD / CF

Nie dotyczy

Typ ogniwa

Li-ion (bateria wewnętrzna)

Aparat fotograficzny

Tak

Aparat - Przód

12

Aparat - Tył

48

Aparat - Tył 2

12

Aparat - Tył 3

12

Szczegółowe dane aparatu

System Pro aparatów: Główny 48 MP: 24 mm, przysłona /1,78, system OIS drugiej generacji z automatyczną stabilizacją matrycy, funkcja 100% Focus Pixels, obsługa zdjęć o ultrawysokiej rozdzielczości (24 MP i 48 MP); Ultraszerokokątny 12 MP: 13 mm, przysłona /2,2 i pole widzenia 120°, funkcja 100% Focus Pixels; Teleobiektyw 2x 12 MP (obsługiwany przez matrycę w technologii czteropikselowej): 48 mm, przysłona /1,78, system OIS drugiej generacji z automatyczną stabilizacją matrycy, funkcja 100% Focus Pixels; Teleobiektyw 5x 12 MP: 120 mm, przysłona /2,8, system OIS 3D z automatyczną stabilizacją matrycy i autofokusem, tetrapryzmat; 5x zoom optyczny (przybliżanie), 2x zoom optyczny (oddalanie), 10x zoom optyczny (pełny zakres); Maks. 25x zoom cyfrowy; Możliwość wyboru domyślnego obiektywu (aparat główny); Osłona obiektywu ze szkła szafirowego; Adaptacyjny flesz True Tone; Photonic Engine; Deep Fusion; Inteligentny HDR 5; Udoskonalone portrety z funkcją kontroli punktu i głębi ostrości; Oświetlenie portretowe z sześcioma efektami; Tryb Noc; Portrety w trybie Noc obsługiwane przez skaner LiDAR; Panorama (do 63 MP); Style fotograficzne; Fotografia makro; Apple ProRAW; Szeroka gama kolorów na zdjęciach i Live Photo; Korekta soczewki (obiektyw ultraszerokokątny); Zaawansowana redukcja efektu czerwonych oczu; Automatyczna stabilizacja obrazu; Tryb zdjęć seryjnych; Dodawanie geoznaczników do zdjęć; Zapisywane formaty zdjęć: HEIF, JPEG i DNG

Karta SIM

Nano

Dual SIM

Tak

GPS

Tak

Komunikacja bezprzewodowa

5G

Złącza

1 x USB (Type C)

Ładowanie indukcyjne

Tak

Akcesoria w zestawie

iPhone z systemem iOS 17; Przewód USB-C do ładowania (1 m); Dokumentacja

Kolor

Czarny

Wysokość

159.9

Szerokość

76.7

Głębokość

8.25

Waga

221

Pozostałe parametry

Face ID: przy użyciu technologii rozpoznawania twarzy w aparacie TrueDepth; Apple Pay: możliwość płacenia iPhonem w sklepach, aplikacjach i internecie za pomocą Face ID; zatwierdzanie transakcji Apple Pay na Macu

Kod producenta

MU7G3PX/A