Wieloportowy adapter 6 w 1 USB-C Dell DA305
Wyposażony w szeroką gamę dostępnych portów adapter mobilny Dell USB-C jest najmniejszym i najlżejszym adapterem 6 w 1. DA305 zapewnia łączność wideo, sieciową, transmisję danych oraz możliwość przekazywania energii do notebooka o mocy do 90 W.

Wszechstronny adapter 6 w 1 z funkcją przekazywania energii podczas korzystania z urządzenia

  • Szeroka gama portów: urządzenie wyposażono w szeroką gamę portów, w tym 2 porty USB-A, 1 port USB-C, 1 HDMI, 1 złącze DisplayPort i 1 port RJ-45. Mobilny adapter zapewnia bezproblemową łączność z różnymi urządzeniami i akcesoriami, takimi jak monitoryi, projektory, zestawy słuchawkowe, klawiatury, myszy i dyski flash.
  • Wielofunkcyjny port USB-C: za pomocą portu USB-C typu downstream z funkcją ładowania urządzenia podczas korzystania z niego możesz podłączyć adapter do monitora nawet o rozdzielczości 4K przy częstotliwości odświeżania 30 Hz. Rozwiązanie to umożliwia niezwykle szybki transfer danych i jednoczesne przekazywanie energii z mocą 90 W i korzystanie z notebookai.
  • Wyraźna rozdzielczość 4K przy częstotliwości 60 Hz: możliwość podłączania wyświetlaczy o wysokiej rozdzielczości bez kompromisów w zakresie wydajności. Wystarczy podłączyć monitor lub projektor do komputera za pomocą portu DisplayPort lub HDMI 2.0 adaptera.
  • Błyskawiczny transfer danych: 2 porty USB-A i 1 port USB-C typu downstream umożliwiają podłączenie adaptera do innych obsługiwanych urządzeń peryferyjnych i szybką transmisję plików.

Innowacyjna, opatentowana konstrukcja

  • Elastyczne rozmieszczanie kabli: dzięki opatentowanej konstrukcji kabel jest bezpiecznie ukryty, gdy z niego nie korzystasz. Możesz łatwo wysunąć lub schować kabel USB-C, obracając górną i dolną pokrywę adaptera.

Łącz się z dowolnego miejsca

  • Lekkość i przenośność: to najmniejszy i najlżejszy adapter 6 w 1i o wielkości dłoni, więc nie zajmuje dużo miejsca i łatwo mieści się w kieszeni lub w torbie.
  • Stabilna łączność: okrągły kabel koncentryczny zapewnia lepszą jakość sygnału, żeby łączność była stabilna w każdych warunkach.

Wysoka niezawodność

  • Stała produktywność: funkcja Fast Role Swapi obsługiwana przez adapter wieloportowy gwarantuje nieprzerwaną łączność wideo i z siecią, nawet jeśli źródło mocy podłączone do portu USB-C zostanie odłączone od adaptera.
  • Uniwersalność: adapter działa z niemal każdym komputerem, ponieważ jest zgodny z szerokim zakresem systemów operacyjnych, w tym z Windows 10 w wersji 64-bitowej, MAC, Ubuntu, Chrome i RHEL.
Porty we/wy

1 x RJ-45 (LAN)

Pasuje do

Latitude 13 Rugged 7330 Extreme; Vostro 16 7000 (7620); XPS 13 (9315)

Akcesoria w zestawie

1 x kabel USB-C – zintegrowany – 12 cm

Kolor

Szary

Wymiary

Szerokość: 6.98 cm; Głębokość: 6.98 cm; Wysokość: 2.45 cm

Waga

83.9

Pozostałe parametry

Fast Role Swap, zasilanie do 90 W, obsługa HDR, ładowanie z obejściem; Zgodność z normami: Plug and Play; Wymagany system operacyjny: Apple MacOS, Red Hat Enterprise Linux, Ubuntu, Google Chrome OS, Windows 10 64-bit Edition, Windows 11

Kod producenta

470-AFKL