Poznaj moc USB-C

USB-C to potęga portów. Ten koncentrator jest wyposażony w 4 bardzo wszechstronne porty USB-C w jednym kompaktowym opakowaniu port o mocy 65 W do zasilania laptopa, dwa porty do podłączenia i ładowania akcesoriów oraz drugi port do ładowania lub podłączenia do telewizora 4K wyświetlacz z pełną funkcjonalnością.

Maksymalna kompatybilność, minimum bałaganu

Gdziekolwiek się znajdziesz, ten superprzenośny, kompaktowy koncentrator będzie współpracował z tym, nad czym pracujesz. Wyposażony w obsługę wielu systemów operacyjnych dla systemów Windows, MacOS, Chrome OS, iOS i Android. Podłącz niemal dowolne urządzenie i zwiększ swoją produktywność, kiedykolwiek i gdziekolwiek tego potrzebujesz.

Kompaktowość spotyka się z uderzeniem

Zachwycająco zaprojektowany, z prostotą obsługi jednym kablem i wygodnym rozmieszczeniem portów. Jego minimalistyczne piękno nie tylko dobrze wygląda, ale zawiera 50% pokonsumenckich tworzyw sztucznych pochodzących z recyklingu, więc Ty też możesz się z tym dobrze czuć.

Porty we/wy

4 x USB 3.1 Type C

Dokowanie

Tak

Wymagania sprzętowe

Kompatybilne systemy operacyjne: Windows 10; Windows 11; System operacyjny Mac; System operacyjny Chrome; Android; iPadOS; Minimalne wymagania systemowe: USB Type-C (zasilanie USB, tryb alternatywny DisplayPort)

Kolor

Czarny

Wymiary

116 x 41,9 x 15,5 mm

Waga

120

Kod producenta

6G843AA