Lenovo ThinkStation P5

Najlepsze stacjonarne stacje robocze Lenovo

Przedstawiamy naszą najbardziej zaawansowaną technologicznie linię stacji roboczych w historii. Inżynierowie, twórcy i analitycy danych: prosiliście o większą moc, wydajność i szybkość, a my odpowiadamy, dostarczając Lenovo ThinkStation PX, P7 i P5. Dzięki całkowicie nowym, zoptymalizowanym termicznie projektom zainspirowanych przez firmę Aston Martin, możesz obsługiwać najcięższe zadania wydajniej niż kiedykolwiek wcześniej.

 

A line forming a circle around PX, P7 and P5 text

Moc obliczeniowa zoptymalizowana pod kątem zmieniających się obciążeń roboczych

Dzięki szerokiej gamie dostępnych konfiguracji o wysokiej wydajności możesz cieszyć się elastycznością dostosowywania Lenovo ThinkStation do dzisiejszych potrzeb związanych z obciążeniami. Jednocześnie, w każdym momencie, możesz w prosty sposób zmodernizować nasze urządzenia do zmieniającego się środowiska pracy i przyszłych potrzeb Twojej firmy.

 

 

P5 – Przyszłościowe rozwiązanie dla każdej branży

Lenovo ThinkStation P5, została zaprojektowany z myślą o maksymalnej wszechstronności dla profesjonalistów, którzy wymagają skalowalnych i przyszłościowych rozwiązań. Urządzenie zostało wyposażone w zupełnie nową konstrukcję obudowy stworzoną we współpracy z firmą Aston Martin. Możesz polegać na stacji P5, która zapewnia wystarczającą moc do wykonania każdego zadania w pracy, nawet w środowiskach o znaczeniu krytycznym.

 

 

Producent

Lenovo

Rodzina

ThinkStation

Seria

ThinkStation P5

Rodzina Procesora

Intel® Xeon® W3

Zarządzanie zdalne

Intel vPro

Pamięć RAM

32 GB

Pojemność Dysku

1 TB SSD

Grafika

NVIDIA® RTX™ A4000

Cechy

Czytnik Kart Pamięci, Wbudowane Głośniki, Wejście RJ-45

Obudowa

Tower

System Operacyjny

Windows 11 Pro

Gwarancja

Onsite + Premier Support