iPad Pro 13 cali Wi-Fi

Poznaj go bliżej.
Smukły.
Głodny wyzwań.

Całkiem nowy iPad Pro mieści zdumiewającą ilość mocy w niewiarygodnie smukłej, lekkiej i przenośnej konstrukcji. Przesuwaj granice możliwości iPada z superprzenośnym modelem 11 cali i przestronnym modelem 13 cali, najsmuklejszym ze wszystkich urządzeń Apple.

Nasz zjawiskowo zaawansowany wyświetlacz.
Nowy wyświetlacz Ultra Retina XDR ma przełomową technologię tandemową OLED. Ekstremalny poziom jasności, niesamowicie precyzyjny kontrast i niezwykle zaawansowane rozwiązania takie jak ProMotion i True Tone sprawiają, że wrażenia wizualne są oszałamiające. A tryb referencyjny umożliwia pracę z wiernie odwzorowanymi kolorami.

Czip rakieta.
Przedstawiamy M4 – układ scalony Apple nowej generacji, z którym niebywale smukły i lekki iPad Pro staje się fenomenalnie wydajny. Całkiem nowy kontroler wyświetlacza sprawia, że obraz na ekranie jest odwzorowany z niezwykłą precyzją, niesamowicie barwny i jasny. Supermocne GPU ze sprzętowym przyspieszeniem ray tracingu zmienia zasady gry w kwestii grafiki. A wbudowany w M4 system Neural Engine wyposaża iPada Pro w potężne możliwości AI.

iPadOS i apki. Zawsze gotowe do pracy.
iPadOS zaprojektowaliśmy tak, żeby odhaczanie złożonych zadań, i w ogóle wszystko to, co najbardziej lubisz robić na iPadzie, było proste i wygodne. Możesz korzystać z profesjonalnych apek, grać w zaawansowane gry i realizować najambitniejsze projekty w najbardziej intuicyjny, naturalny sposób dotykiem.

Apple Pencil Pro.
Wolność twórcza wbudowana.

Z Apple Pencil rysowanie, malowanie, pisanie odręczne i robienie notatek jest dokładnie takie, jakie powinno być. Intuicyjne, precyzyjne, niemal magiczne. To zasługa dokładności co do piksela, śladowego opóźnienia, czułości na kąt pochylenia i siłę nacisku oraz technologii ignorującej dotyk dłoni. A całkiem nowy Apple Pencil Pro ma więcej fantastycznych cech i funkcji, dzięki którym nadasz swoim pomysłom jeszcze piękniejszą formę.

Klawiatura Magic Keyboard.
Dotyk innowacji.

Magic Keyboard to fantastyczne połączenie klawiatury i gładzika w nowej, smukłej i przenośnej konstrukcji z aluminiową podkładką pod dłoń. Klawiatura ma rząd klawiszy funkcyjnych i obszerniejszy szklany gładzik z sygnałami haptycznymi, idealny do zadań wymagających precyzji i korzystania z gestów Multi-Touch.

Mikrofony.
Kamera.
Akcja.

Filmuj, montuj i udostępniaj na jednym urządzeniu z systemem profesjonalnych aparatów ze skanerem LiDAR, mikrofonami jakości studyjnej i czterema głośnikami. Rejestruj wideo 4K ProRes, prowadź wideorozmowy za pomocą umieszczonego na dłuższym boku iPada nowego przedniego aparatu i rób skany dokumentów radykalnie ulepszone przez AI.

  • Aparat szerokokątny 12 MP z adaptacyjnym fleszem True Tone.
  • Aparat ultraszerokokątny 12 MP na dłuższym boku z funkcją Centrum uwagi.
  • Mikrofony jakości studyjnej do bezproblemowych wideorozmów.
  • System czterech głośników o bogatym brzmieniu.

Mierz wysoko.
Łącz się szybko.

Profesjonalne interfejsy przenoszą wszechstronność iPada Pro na jeszcze wyższy poziom. Do złącza Thunderbolt podepniesz monitory o wysokiej rozdzielczości – nawet 6K – i zewnętrzne pamięci masowe. A z ultraszybkim Wi-Fi 6E masz kontakt ze światem z każdego miejsca.

Zaprojektowany, żeby niejedno zmienić.
Co ważne dla Ciebie, jest ważne dla Apple. Od zwiększonego wykorzystania materiałów z recyklingu, żeby minimalizować wpływ na środowisko. Przez funkcje chroniące prywatność, które dają Ci większą kontrolę nad Twoimi danymi. Po wbudowane ułatwienia, dzięki którym iPad jest dostępny dla wszystkich.

  • Nowy iPad Pro ma wytrzymałą konstrukcję z obudową z aluminium pochodzącego w 100 procentach z recyklingu.
  • Prywatność jest podstawowym prawem człowieka. Dlatego nasze produkty i usługi projektujemy tak, żeby jej strzegły.
  • Najlepsza technologia działa dla każdego. Z tego powodu nasze produkty i usługi są tworzone z myślą o inkluzywności.
Model

iPad Pro

Przekątna ekranu

13"

Rozdzielczość

2752 x 2064

System operacyjny

iPadOS 17

Procesor

Deca Core

Rodzina procesora

Apple M4

Zainstalowana pamięć RAM

16

Pamięć wewnętrzna

2

Czytnik kart pamięci

Nie

Typ kart pamięci

Nie dotyczy

Standard pamięci SD / CF

Nie dotyczy

Aparat fotograficzny

Tak

Aparat - Przód

12

Aparat - Tył

12

Komunikacja

Bluetooth 5.3

Modem WWAN (3G) / LTE (4G) / 5G

Nie

Funkcja telefonu komórkowego

Nie

Karta SIM

Nie dotyczy

GPS

Nie

Gniazda we/wy

1 x Thunderbolt 4

Pojemność baterii

38.99

Typ ogniwa

Li-poly (bateria wewnętrzna)

Akcesoria w zestawie

iPad Pro; Przewód USB-C do ładowania (1 m)

Kolor

Czarny

Wysokość

281.6

Szerokość

215.5

Głębokość

5.1

Waga

0.579

Kod producenta

MVX83HC/A