O nas

Czarno na białym, bez ukrytych gwiazdek.

FIRIT - Fabryka Innowacyjnych Rozwiązań IT

Debiutujemy na rynku z ambicją i wiarą w kolejne 30 lat i więcej.

Zespół ekspercki, zbudowany przez lata pracy w wielu firmach, w 2023 roku postanowił połączyć siły. 

Teraz oferujemy swoją wiedzę i doświadczenie w zakresie rozwiązań IT, takich jak Data Center, Cloud czy Security. Dzisiejsze firmy zdają sobie sprawę z potrzeby usprawnienia swoich procesów w zakresie dysponowania zasobami IT, a FIRIT jest właśnie odpowiednim miejscem, aby tę transformację cyfrową przeprowadzić.

Nasz zespół specjalistów w FIRIT jest gotowy, aby pomóc w realizacji każdego projektu.

Kompleksowe podejście

FIRIT.PL to jeden z nielicznych dostawców, którzy oferują klientom kompleksowe rozwiązania spełniające wszystkie wymagania.

Nasze podejście polega na współpracy z Tobą, aby określić pożądany wynik i zaproponować szereg rozwiązań. Przeprowadzamy Cię przez nie i wyjaśniamy, które z nich działa najlepiej.

Stosujemy to podejście do każdego zadania, niezależnie od tego, czy instalujesz pojedynczą stację roboczą, budujesz kompleksowe studio, czy wdrażasz rozwiązania Data Center z mediami udostępnianymi lokalnie lub na całym świecie.

Do czego dążymy?

Jesteśmy jak superbohaterowie IT, gotowi do walki z każdym wyzwaniem, jakie przynosi cyfrowy świat.

Nasza wizja to być rozpoznawanym jako mistrzowie technologiczni, których profesjonaliści wybierają jako swojego pierwszego partnera, gdy potrzebują precyzyjnie dopasowanych rozwiązań do tworzenia i zarządzania cennymi zasobami cyfrowymi.

Mamy na celu zapewnić niezawodne wsparcie, które przyniesie naszym klientom sukces i zadowolenie.

Jesteśmy autoryzowanym partnerem

Przy zamawianiu sprzętu i usług w naszej firmie masz pewność, że pochodzą one wyłącznie z oficjalnych źródeł, a także otrzymujesz pełne wsparcie i gwarancję.

Jako wiodący dostawca rozwiązań IT, mamy bliskie relacje z najważniejszymi światowymi producentami oprogramowania i sprzętu, takimi jak Dell, Lenovo, Microsoft i wieloma innymi.
Dzięki temu, nasza oferta obejmuje szeroką gamę technologii, co pozwala nam dostarczać najnowsze rozwiązania dopasowane do potrzeb klientów.

Współpracujemy z najlepszymi na rynku, aby zapewnić naszym klientom nie tylko doskonałe produkty, ale także profesjonalną obsługę i wsparcie techniczne.
Konsekwentnie stosujemy tę metodę w całym spektrum, ponieważ wiemy, że działa.

Zyskaliśmy zaufanie

Dzięki naszemu solidnemu doświadczeniu staliśmy się nie tylko dostawcą rozwiązań IT, lecz prawdziwym partnerem dla wielu naszych klientów.

Znajdziesz nas również na