Bon na laptop dla nauczyciela

Laptop dla Nauczyciela – zrealizuj bon edukacyjny z nami!

Program „Laptop dla Nauczyciela” to inicjatywa, która wpisuje się w te zmieniające się realia, oferując wsparcie edukatorom w dostępie do nowoczesnych technologii. Poprzez możliwość uzyskania dofinansowania, nauczyciele mają szansę wyposażyć się w sprzęt najwyższej klasy, który nie tylko ułatwi codzienną pracę, ale również poszerzy spektrum możliwości dydaktycznych. To doskonała okazja, aby zainwestować w rozwój swojej kariery zawodowej oraz podnieść jakość prowadzonych lekcji, korzystając z nowych, efektywnych narzędzi edukacyjnych

Bon na laptop dla nauczyciela to doskonała okazja, aby zaktualizować sprzęt, niezbędny do efektywnego prowadzenia lekcji. Nasz sklep z laptopami i komputerami oferuje szeroki wybór produktów. Zapewniamy, że każdy z nich to urządzenie najwyższej jakości, które spełni oczekiwania najbardziej wymagających klientów. Decydując się na współpracę z FIRIT zyskujesz możliwość wyboru spośród szerokiej gamy produktów, w tym laptopy Lenovo ThinkPad oraz Lenovo ThinkBook.

Jak otrzymać dofinansowanie na zakup laptopa? ​

Program laptop dla nauczyciela umożliwia uzyskanie dofinansowania na zakup sprzętu komputerowego. Nauczyciele, którzy spełniają określone kryteria, mogą skorzystać z bonu o wartości 2500 zł brutto. Aby otrzymać dofinansowanie na zakup laptopa w ramach programu, należy przestrzegać poniższych kroków:

 

 • sprawdzenie uprawnień – do skorzystania z programu uprawnieni są nauczyciele, wychowawcy i inni pracownicy pedagogiczni, którzy pozostają w stosunku pracy na dzień 30 września 2023 r. w odpowiednich typach szkół;
 • złożenie wniosku – organ prowadzący szkołę składa wniosek o dofinansowanie. Wniosek można złożyć od 30 września 2023. Wypełniony wniosek musi zawierać dane wszystkich uprawnionych nauczycieli, którzy chcą skorzystać z programu.

 • otrzymanie kodu bonu – po pozytywnym rozpatrzeniu wniosku, nauczyciel otrzyma indywidualny kod bonu na adres e-mail z domeny @powiadomienia.gov.pl. Kod ten umożliwia realizację dofinansowania;
 • wybór sprzętu i realizacja bonu – nauczyciel może dokonać zakupu laptopa w wybranych sklepach internetowych i stacjonarnych, które uczestniczą w programie, w tym także w FIRIT. Otrzymany bon można zrealizować do 31 grudnia 2025 r.;
 • dopłata do sprzętu (opcjonalnie) – jeżeli cena wybranego laptopa przekracza wartość bonu (2500 zł brutto), nauczyciel może dokonać dopłaty z własnych środków.

Jak zrealizować bon?

Wybierz sprzęt

Wybierz sprzęt

Nie wiesz jaki laptop wybrać? Nasz zespół ci pomoże! Pamiętaj, że do droższego laptopa masz możliwość dopłaty różnicy w cenie.

Dokonaj zakupu

Dokonaj zakupu

Zakupu możesz dokonać poprzez stronę internetową, lub kontaktując się z nami. Jako płatność wybierz
Bon dla nauczyciela, a kod świadczenia wpisz w wyznaczonym polu, bądź przekaż nam w wiadomości e-mail.

Ostatnia prosta

Ostatnia prosta

Po złożeniu zamówienia nasz zespół przed wysyłką towaru skontaktuje się z Tobą w celu otrzymania kodu SMS, a następnie otrzymasz potwierdzenie realizacji zamówienia.

Gdy dokonasz wyboru sprzętu, skontaktuj się z nami, a nasz zespół pomoże w realizacji bonu na wybrany sprzęt.

Kod bonu, który otrzymujesz jako nauczyciel w ramach programu dofinansowania, jest przeznaczony do jednorazowego wykorzystania. Jego unikatowy charakter gwarantuje możliwość zakupu wyłącznie jednego laptopa, co zapewnia uczciwość i transparentność procesu przyznawania środków. System nie przewiduje zwrotu różnicy pomiędzy wartością bonu a rzeczywistą ceną zakupionego laptopa.

Wybierając sprzęt komputerowy w FIRIT zyskujesz gwarancję, że będzie on w pełni odpowiadał Twoim potrzebom i oczekiwaniom, a jednocześnie wykorzystasz dostępne środki finansowe.

Proponowane modele

Sektor Publiczny

Edukacja
Projekty dla edukacji
 • Dedykowany sprzęt z Windows 11 PRO Edu
 • Dedykowany sprzęt z ChromeOS dla Edukacji
 • Dedykowane licencje Microsoft 365
 • Dedykowane licencje Office LTSC 2021
 • Pomoc przy opracowaniu dokumentacji
 • Indywidualne warunki handlowe
 • Wydłużony czas rezerwacji produktów
Napisz do nas