Rozwiązania IT

Kompleksowa obsługa twojej firmy​

Jesteśmy świadomi jak ważna jest kompleksowa obsługa naszych klientów, dlatego jako autoryzowany partner czołowych firm przygotowaliśmy szereg rozwiązań IT, które pozwolą twojej firmie działać w pełni.

Microsoft 365 - Niezbędnik w każdej firmie

Microsoft 365 to chmura z narzędziami do pracy biurowej, zaprojektowana po to, aby pomóc każdemu w osiąganiu tego, co ważne w pracy i w życiu, dzięki najlepszym w swojej klasie aplikacjom platformy Microsoft 365, inteligentnym usługom w chmurze i zaawansowanym zabezpieczeniom.

Zobacz więcej

CodeTwo - Jedyne certyfikowane zarządzanie podpisami

Rozwiązania CodeTwo pozwalają na tworzenie podpisów email, not prawnych, odpowiedzi automatycznych i kampanii marketingowych dla wszystkich użytkowników w Microsoft 365 oraz zarządzanie nimi. Jest to serwis chmurowy, który współpracuje ze wszystkimi klientami poczty email oraz urządzeniami (w tym Windows, Mac, smartfonami i tabletami).

Zobacz więcej

Veeam - Rozwiązania programowe do backupu i odzyskiwania danych

Rozwiązania Veeam to kompleksowe rozwiązania dedykowane backupowi, replikacji oraz zarządzaniu danymi w środowiskach wirtualnych i chmurowych. Umożliwia firmom skuteczną ochronę danych, zapewnienie ciągłości działania oraz efektywne zarządzanie infrastrukturą IT.

Zobacz więcej

Stormshield - Zabezpieczenia sieci od lidera branży

Stormshield to produkty lidera branży bezpieczeństwa IT, który oferuje rozwiązania typu UTM, łączące w sobie funkcje m.in. firewall, antywirus i filtr antyspamowy. Dzięki kompleksowemu podejściu połączonemu z prostą i intuicyjną obsługą zapewnia bezpieczeństwo każdej sieci, bez konieczności angażowania znacznych środków i specjalistycznej kadry.

Zobacz więcej