Laptop dla nauczyciela Dell Vostro 3520 210-BECX-BK

Odkrywaj codzienne sukcesy
Ten notebook o przekątnej 15,6 cala umożliwia wykonanie każdego zadania. Ma wąskie obramowanie z 3 stron, dwie opcje pamięci masowej i opcjonalny procesor Intel Core dwunastej generacji.

Szybkość i wygoda pracy
Skup się na pracy dzięki wąskiej ramce z 3 stron. Duży touchpad i duże klawisze oraz unoszony zawias pozwalają na bardziej ergonomiczne ułożenie nadgarstków i dają lepszy przepływ powietrza, co zwiększa komfort pracy. Bogaty zestaw portów i gniazd ułatwia podłączanie potrzebnych urządzeń, a odporna na zalanie klawiatura zapobiega szkodom w razie niefortunnych przypadków. Dodatkowo ten notebook z certyfikatem TÜV Rheinland i oprogramowaniem Dell ComfortView pomaga ograniczyć szkodliwe emisje niebieskiego światła i zwiększyć komfort oczu przy dłuższej pracy przed ekranem.

Bądź zawsze zabezpieczony
Moduł Trusted Platform Module 2.0 to chip zabezpieczający klasy komercyjnej zainstalowany na płycie głównej, który tworzy i przechowuje hasła oraz klucze szyfrujące. Dzięki temu układowi masz pewność, że nikt nie manipulował komputerem przed rozruchem i dane są zabezpieczone przed atakami zewnętrznymi za pośrednictwem złośliwego oprogramowania. Możesz także łatwo i bezpiecznie logować się do systemu jednym dotknięciem, korzystając z opcjonalnego czytnika linii papilarnych i funkcji Windows Hello.

Ulepszone wrażenia
Opcjonalna unowocześniona obudowa z aluminium jest nie tylko elegancka, ale zapewnia także wiele funkcji. Będziesz prezentować się znakomicie dzięki nowej kamerze internetowej FHD zapewniającej szeroki zakres dynamiczny i tymczasową redukcję szumów, a dzięki dwóm wbudowanym mikrofonom z funkcją sztucznej inteligencji, która redukuje hałas w tle, dźwięk będzie tak wyraźny jak przy rozmowie telefonicznej. Ponadto głośniki i mikrofony z technologią Waves Maxx Audio optymalizują dźwięk, aby był wyraźny.

 

procesor Intel(R) Core(TM) i5-1235U
Kolor Czarny
Ekran 15,6 cala, FHD, 120 Hz, 250 nitów, LED
Pamięć ram 16 GB (2 × 8 GB) DDR4 2666 MHz
Dysk Dysk SSD NVMe PCIe M.2 – 512 GB
System Windows 11 Pro, National Academy
Gwarancja Podstawowy serwis u klienta 4 lata
Klawiatura Międzynarodowa klawiatura podświetlenia
Wi-Fi Karta bezprzewodowa 802.11ac 1×1 WiFi, Bluetooth(R).
Producent

Dell

Rodzina

Vostro

Rodzina Procesora

Intel® Core™ i5

Przekątna ekranu

15.6"

Rozdzielczość

Full HD (1920×1080)

Kolor

Czarny

Format obrazu

16:9

Zarządzanie zdalne

Brak

Pamięć RAM

16 GB

Pojemność Dysku

512 GB SSD

Grafika

Intel® Iris® Xᵉ

System Operacyjny

Windows 11 Pro EDU

Gwarancja

4 lata

Promocja

LAPTOP DLA NAUCZYCIELA