WD Red 1TB

Sprostaj ekstremalnym wymaganiom środowisk urządzeń NAS o ekstremalnym obciążeniu i wysokiej intensywności dzięki szybkiemu buforowaniu dysku SSD WD Red™ SN700 NVMe™. Ten potężny dysk sprawdza się w warunkach ciągłej pracy i jest zaprojektowany do kompatybilności ze stale działającymi aplikacjami przy zachowaniu najwyższej niezawodności i wytrzymałości. Krótki czas reakcji systemu i niezwykła wydajność wykonywania operacji wejścia/wyjścia sprawiają, że ten dysk jest idealny do wielozadaniowej pracy przy wielu użytkownikach. Pozwala to na okiełznanie najtrudniejszych projektów dla małych i średnich firm: od wirtualizacji, poprzez wspólną edycję, aż po przechowywanie dużej ilości danych w magazynie danych i wysokiej wydajności buforowanie – wszystko to przy jednoczesnym obniżeniu całkowitego kosztu posiadania. Przenieś swoją małą lub średnią firmę na wyższy poziom dzięki technologii NVMe, wysokim prędkościom i dużym pojemnościom dysku, który został przetestowany i stworzony z myślą o urządzeniach NAS. To jest moc WD Red.

Wejdź na wyższy poziom dzięki NVMe

Okiełznaj najtrudniejsze projekty dla małych i średnich firm – od wirtualizacji, poprzez wspólną edycję, aż po przechowywanie dużej ilości danych w magazynie danych i wysokiej wydajności buforowanie – dzięki magazynom danych pomagającym zyskać przewagę przy jednoczesnym obniżeniu całkowitego kosztu posiadania.

 

 

Stworzony z myślą o trwałości

Sprostaj wymaganiom środowisk urządzeń NAS o ciągłym obciążeniu dzięki niezawodności, oraz 5-letniej ograniczonej gwarancji.

 

 

 

Ogólne
Rodzaj urządzenia: SSD – wewnętrzny
Pojemność: 1 TB
Rodzaj obudowy: M.2 2280
Interfejs: PCIe 3.0 x4 (NVMe)
Cechy: Ciągła praca 24×7
Szerokość: 22 mm
Głębokość: 80 mm
Wysokość: 2.38 mm
Waga: 7.5 g
 Wydajność
Wytrzymałość SSD: 2000 TB
Szybkość wewnętrzna danych: 3430 MBps (odczyt) / 3000 MBps (zapis)
Maksymalny zapis losowy 4KB: 560000 IOPS
Maks. odczyt losowy 4KB: 515000 IOPS
 Niezawodność
MTBF: 1,750,000 godziny
Praca 24×7: Tak
 Rozszerzenie i łączność
Interfejsy: 1 x PCI Express 3.0 x4 (NVMe) – M.2 Card
Kompatybilna Wnęka: M.2 2280
 Zasilanie
Zużycie energii: 100 mW (aktywność przy niskiej mocy)
3.5 mW (stan uśpienia)
 Różne
Zgodność z normami: UL, TUV, VCCI, C-Tick, BSMI, FCC, KCC
 Gwarancja producenta
Obsługa i wsparcie: Gwarancja ograniczona – 5 lat
Producent

WD

Rodzaj Dysku

SSD

Interfejs

NVMe

Gwarancja

5 Lat