Głośnik Jabra Speak2 40 UC

Jeśli głośnik bezproblemowo współpracuje z platformą spotkań wirtualnych, nie ma znaczenia, czy pracujesz przy kuchennym stole, biurku czy w domku na drzewie, bo możesz dołączać do spotkań z dowolnego miejsca. Speak2 40 ma certyfikaty wszystkich wiodących platform (co oznacza, że ​​optymalizuje ogólne wrażenia, za każdym razem oferując połączenia profesjonalnej jakości). Bez względu na to, czy wolisz Microsoft Teams, Google Meet czy Zoom, możesz polegać na bezproblemowej łączności typu plug-and-play i niezawodnych spotkaniach.

 

Pracuj na podłodze

Albo w salonie. Albo przy stoliku do kawy. Albo przy tym malutkim stoliku na oparciu siedzenia przed Tobą w pustym wagonie pociągu. Bez względu na to, gdzie akurat musisz dołączyć do spotkania, Speak2 40 jest do Twojej dyspozycji. Zaprojektowaliśmy następną generację naszych wiodących na świecie zestawów głośnomówiących z dźwiękiem z pełnym dupleksem, najnowocześniejszą technologią mikrofonową i zaawansowanymi głośnikami, aby pomóc Ci w pracy hybrydowej.

 

 

 

Zabierz głos

Kiedy rozmowa przestaje być rozmową? Gdy z zestawu głośnomówiącego wydobywa się jeden głos i nie wszyscy mogą na równi uczestniczyć w spotkaniu. Speak2 to nasza pierwsza linia specjalnie zaprojektowana z zastosowaniem dźwięku z pełnym dupleksem, by każdy mógł mówić i być słyszanym w tym samym czasie. Dzięki temu rozmowa przebiega naturalnie jak w przypadku spotkań twarzą w twarz, a wirtualna współpraca jest ogólnie łatwiejsza. Teraz do Ciebie należy decyzja, kiedy zabrać głos. Korzystaj z tej możliwości mądrze.

 

 

 

Tylko to, co najlepsze

Chcesz słyszeć, co mówią inni, a nie odgłosy skrzypiących krzeseł lub szum umierającego komputera kolegi. Właśnie dlatego produkty z następnej generacji wiodącej linii Speak mają więcej mikrofonów niż wcześniejsze modele. W sumie cztery. Te wysoce zaawansowane mikrofony z kształtowaniem wiązki i funkcją redukcji hałasu wychwytują dźwięk ze wszystkich kierunków i doskonale filtrują odgłosy skrzypiących krzeseł i szum komputerów, więc kiedy następnym razem Twój szef powie: „Świetna robota”, na pewno tego nie przegapisz.

 

 

 

Jakość przede wszystkim

Najnowszy produkt w naszej wiodącej linii Speak łamie wszelkie zasady, gdy mowa o osobistych zestawach głośnomówiących. Ten potężny zestaw głośnomówiący gwarantuje, że każdy szczegół tego, co mówisz, będzie brzmiał głośno i wyraźnie. Nasz pełnozakresowy głośnik 50 mm z szerokopasmowym dźwiękiem przechwytuje i odtwarza dźwięk w szerokim zakresie częstotliwości, zapewniając piękne, przestrzenne brzmienie, które przykuje uwagę każdego. Jedyne, co musisz zrobić, to skupić się na swoim przekazie.

 

 

 

Przeznaczenie
  • Muzyka
  • Telefonia internetowa
  • Telefonia komórkowa
Technologie Redukcja szumów
Komunikacja bezprzewodowa Nie
Złącza
  • 1 x USB
  • 1 x USB (Type C)
Kontrola dźwięku Regulacja głośności
Funkcje bluetooth Nie dotyczy
Pasmo przenoszenia (min.) 150 Hz
Pasmo przenoszenia (maks.) 7000 Hz
Czułość 83 dB
Mikrofon Tak
Długość przewodu 80 cm
Kolor Szary
Waga 245 g
Gwarancja 2 Lata
Producent

Jabra

Mikrofon

Tak

Złącza

USB 2.0

Łączność

Bezprzewodowa, Bluetooth