Lenovo ThinkPad L14 G4

Potężna wydajność zawsze, gdy jej potrzebujesz

Zasilany przez Intel vPro® z procesorami Intel® Core™ serii U 13. generacji i niezwykłą grafiką, laptop ThinkPad L14 Gen 4 zainspiruje produktywność. Ponadto, dzięki opcjonalnym opcjom baterii do 57 Whr zapewniającym prawdziwą moc przez cały dzień, urządzenie to jest wydajnym partnerem dla pracowników pracujących z dowolnego miejsca.

Łączność w każdym miejscu

Jeśli chodzi o produktywność i łączność w podróży, laptop ThinkPad L14 Gen 4 nie ma sobie równych. Wiele portów, w tym USB-C i HDMI, umożliwia podłączenie do urządzeń i danych niezbędnych do pracy. Co więcej, opcjonalna łączność Wi-Fi 6E* i 4G LTE WWAN** zapewniająca szybki dostęp do Internetu w dowolnym miejscu.

*Działanie WiFi 6E wymaga systemu Windows 11 Pro oraz zależy od obsługi systemu operacyjnego, routerów / punktów dostępu / bramek obsługujących WiFi 6E, a także od regionalnych certyfikatów regulacyjnych oraz zasięgu.

**Opcjonalna dostępność WWAN zależy od regionu i musi zostać skonfigurowana w chwili zakupu, wymagany jest ponadto dostawca usług sieciowych.

 

Lenovo ThinkPad L14 Gen 4 (14” Intel) laptop—front view, lid open, with Settings menu on the display

 

 

Wiele warstw zabezpieczeń

Chroniony od środka laptop ThinkPad L14 Gen 4 ma dodatkowe zabezpieczenia Microsoft 11 Secured-core PC służące do bezpieczniejszego rozruchu. Urządzenie ma rozwiązanie ThinkShield, w tym opcjonalną hybrydową kamerę FHD + na podczerwień (IR), która umożliwia logowanie za poośrednictwem twarzy, wbudowny w przycisk zasilania czytnik linii papilarnych zapewniający natychmiastowy dostęp. Dostępna jest również fizyczna przesłona kamery, która gwarantuje prywatność.

 

 

Lenovo ThinkPad L14 Gen 4 (14” Intel) laptop—front view, from above, lid open 180 degrees, with photo-editing app on the display

 

 

Wyjątkowo niezawodny i trwały

Korzystamy ze standardów MIL-STD 810H Departamentu Obrony Stanów Zjednoczonych, aby uzyskać idealną równowagę między wartością a trwałością naszych laptopów ThinkPad. Urządzenia są testowane pod kątem 12 standardów wojskowych i ponad 200 testów kontroli jakości, aby zapewnić ich działanie w ekstremalnych warunkach – od arktycznej dziczy po pustynne burze piaskowe. Testy te obejmują surowe zmienne środowiskowe, w tym testy temperatury, ciśnienia, kurzu, wilgotności i wibracji.

 

 

Lenovo ThinkPad L14 Gen 4 (14” AMD) laptop – rear-right view, lid mostly open

 

 

Wykonany w sposób zrównoważony, w ekologicznym opakowaniu

Każde urządzenie Lenovo jest produkowane przy użyciu niskotemperaturowego procesu lutowania w celu zmniejszenia emisji. Do 2025 roku zobowiązujemy się do pozyskiwania 90% energii elektrycznej z naszych globalnych inwestycji ze źródeł odnawialnych, co przełoży się na usunięcie miliona ton emisji gazów cieplarnianych z naszego łańcucha dostaw. Tymczasem ten laptop jest dostarczany w ekologicznym opakowaniu bez platiku, które w 90% składa się z materiałów pochodzących z recyklingu.

 

Lenovo ThinkPad L14 Gen 4 (14” AMD) laptop – right view, lid slightly open

 

 

 

Producent

Lenovo

Rodzina

ThinkPad

Seria

ThinkPad L

Rodzina Procesora

Intel® Core™ i5

Przekątna ekranu

14"

Rozdzielczość

Full HD (1920×1080)

Format obrazu

16:9

Pamięć RAM

Pojemność Dysku

512 GB SSD

Grafika

Intel® Iris® Xᵉ

Cechy

Czytnik Kart Pamięci, Czytnik Linii Papilarnych, Karta WWAN, Podświetlana Klawiatura, Smart Card Reader, Wejście RJ-45

Bateria

Li-Ion 57 Wh (4 cell)

System Operacyjny

Windows 11 Pro

Gwarancja

Onsite + Premier Support