Logitech Lift Vertical
Ergonomic Mouse for Business

Mysz

Lift dla biznesu to przystępna, kusząca i prosta w obsłudze mysz pionowa, idealna dla osób z mniejszymi dłońmi. Stworzono ją z myślą o wygodzie i dobrym samopoczuciu, aby osoby pracujące przy biurku czuły się lepiej. To idealny wybór dla profesjonalistów z działu IT, którzy poszukują bezpiecznej łączności bezprzewodowej i zdolności do zdalnego wdrażania i zarządzania DFU Logitech oraz Logi Options+, oraz użytkowników chcących używać pionowej, ergonomicznej myszy w celu ograniczenia ruchów nadgarstka i dłoni, aby mieć komfort przez cały dzień.

Logitech Lift Vertical Ergonomic

Naukowe podejście do komfortu

Nauka o ergonomii stanowi integralną część procesu tworzenia nowej myszy przez naszych projektantów i inżynierów. Myszy z serii Ergo zapewniają bardziej naturalną postawę, doskonałe właściwości ergonomiczne, mniejsze obciążenie ruchowe lub mięśniowe oraz efektowne kształty.

 

Mężczyzna wykonujący test ergonomicznej postawy ciała

 

Ustawia dłonie pod optymalnym kątem 57°

Specjaliści z dziedziny ergonomii wiedzą, że 57° to idealny kąt dla dłoni. Uniesienie i ułożenie dłoni w tym miejscu poprawia komfort i efektywność pracy. Poprawia to również doświadczenia i samopoczucie pracowników.

 

Pionowa mysz ergonomiczna Lift dla biznesu na stole

 

Pasuje do każdej dłoni

Zatwierdzona przez specjalistów ds. ergonomii mysz Lift dla biznesu ma rozmiar odpowiedni dla każdej dłoni – lewej lub prawej – poprawiając postawę i zmniejszając zmęczenie mięśni przedramienia. Lift dla biznesu została zaprojektowana, opracowana, przetestowana i zatwierdzona przez czołowych ergonomistów. Poprawia postawę, zmniejsza aktywność mięśni i łagodzi nacisk na nadgarstki. Organiczna sylwetka myszy Lift pasuje do dłoni jak ulał – zakrzywiony kształt został wyrzeźbiony tak, aby ułożyć dłoń pod optymalnym kątem 57°.

 

Użytkownik testujący ergonomiczną mysz

 

Szybkie kółko Smartwheel

Dzięki szybkości i precyzji przewijania mysz Lift dla biznesu z kółkiem SmartWheel oferuje szybkie przewijanie setek stron i precyzję przewijania linia po linii. Łatwe przełączanie trybów pracy za pomocą jednego dotknięcia kółka SmartWheel.

 

Zdjęcie z bliska pionowej myszy egonomicznej Lift dla biznesu z kółkiem SmartWheel

 

Dwa sposoby na podłączenie

Zgodność z każdą główną platformą. Dwie opcje połączenia, Bluetooth® i Logi Bolt, zaprojektowane dla większej wydajności, bezpiecznej łączności. Kompatybilna z niemal każdym OS i platformą, czyniąc ją łatwym standardem do wdrożenia.

 

Odbiornik Logi bolt USB podłączony do laptopa

 

Wykonana z tworzywa poddanego recyklingowi

Części plastikowe w myszy Lift dla biznesu zawierają tworzywa sztuczne pochodzące z recyklingu poużytkowego – 70% w przypadku grafitu i 54% w przypadku bieli – co daje drugie życie tworzywom sztucznym wycofanym z eksploatacji i pomaga zmniejszyć emisję dwutlenku węgla.

 

Pionowa mysz ergonomiczna Lift na stole

 

Stworzona by pasować

Dostępna na całym świecie i certyfikowana w ponad 100 krajach z dwuletnim ograniczeniem gwarancji na sprzęt. Pomoc techniczna dostępna dla specjalistów IT i użytkowników biznesowych dzięki naszej platformie wsparcia biznesowego.

 

Ludzie pracujący razem

 

Logi Options+

Administratorzy IT mogą zdalnie wdrażać i masowo zarządzać aktualizacjami oprogramowania sprzętowego urządzeń Logi Bolt (DFU) i Logi Options+. Obejmuje to centralne definiowanie ustawień oprogramowania i przesyłanie ich do systemów Windows i macOS. Ponadto Logi Options+ ma cztery konfigurowalne przyciski zwiększające wydajność pracy.

 

Mężczyzna pracujący na laptopie

 

Dodatkowe informacje

  • Ułożenie dłoni pod optymalnym, zapewniającym wygodę kątem 57°
  • Precyzja i szybkie przewijanie dzięki SmartWheel
  • Stworzona do wdrażania na wielką skalę – dostępność na całym świecie i certyfikaty w ponad 100 krajach; dwuletnia, ograniczona gwarancja na sprzęt; wsparcie dla profesjonalistów z działu IT oraz użytkowników biznesowych
  • Certyfikat Ergo – Lift zaprojektowano, stworzono, przetestowano i zatwierdzono według kryteriów nakreślonych przez wiodących ergonomistów
  • Cztery łatwo dostępne, programowalne przyciski boczne
  • Łączność bezprzewodowa z dwiema opcjami połączenia: odbiornik USB Logi Bolt, technologia łączności bezprzewodowej Bluetooth® Low Energy Logi Bolt zapewnia tryb bezpieczeństwa 1 o poziomie bezpieczeństwa 4, a odbiornik USB Logi Bolt jest wstępnie sparowany już po wyjęciu z pudełka
  • 24 miesiące pracy na jednej baterii AA3
Producent

Logitech

Łączność

Bezprzewodowa

Typ łączności

2.4 GHz, Bluetooth

Rozdzielczość myszy

4000 DPI

Waga

125 g

Długość

108 mm

Wysokość

71 mm

Głębokość

70 mm

Gwarancja

2 lata