Microsoft Teams EEA (12 miesięcy) CFQ7TTC0MZJF:0004:P1Y:A

  • Seria produktu: Microsoft Teams
  • Rodzaj licencji: Czasowa (subskrypcja)
  • Typ licencji: CSP
  • Okres licencji: 1 rok
  • Liczba użytkowników: 1
  • Wersja językowa: Wielojęzyczna

468,00  (380,49  netto)

Oryginalny sprzęt z pewnego źródła Oficjalna dystrybucja • gwarancja producenta

Dostępny - wysyłka w 24h

Darmowa dostawa

dla wszystkich zamówień

5/5 Google

95 opinii klientów

5/5 Ceneo

167 opinii klientów

Microsoft
Autoryzowany Partner Microsoft

Jesteśmy oficjalnym partnerem Microsoft i zapewniamy pełne wsparcie producenta.

Faktura VAT

Wystawiamy faktury
dla firm i instytucji

Zakupy dla firm

Indywidualne oferty
i wsparcie doradców

Bezpieczne zakupy

Szyfrowane płatności
i ochrona danych

Co zyskujesz dzięki Microsoft Teams EEA (12 miesięcy) CFQ7TTC0MZJF:0004:P1Y:A

Microsoft Teams EEA (12 miesięcy) to roczna licencja do komunikacji, spotkań online i pracy na plikach w jednym miejscu. W praktyce Microsoft Teams porządkuje codzienny kontakt w firmie. Zamiast kilku narzędzi użytkownik ma jeden panel do rozmów, wiadomości i ustaleń. Microsoft Teams EEA na 12 miesięcy należy do rodziny Microsoft 365 i działa jako czasowa licencja CSP do zastosowań komercyjnych. Ten wariant Microsoft Teams przydaje się wtedy, gdy trzeba szybko zebrać zespół, porozmawiać z klientem albo wrócić do wcześniejszych ustaleń bez przekopywania poczty czy osobnych komunikatorów. Pamiętaj, że licencje Microsoft najbezpieczniej jest zamówić u oficjalnego partnera firmy Microsoft.

Grafika ukazuje pudełko od Microsoft Teams

Co zawiera Microsoft Teams EEA (12 miesięcy)

Pakiet Microsoft Teams obejmuje aplikację Teams oraz wersję przeglądarkową, nielimitowane czaty, nagrania i transkrypcje spotkań, a także planowanie rozmów online dla maksymalnie 1000 uczestników, nawet do 30 godzin. Subskrypcja Microsoft obejmuje też 10 GB miejsca w chmurze na użytkownika. Dzięki temu plik można wrzucić do rozmowy, omówić go na spotkaniu, a potem wrócić do niego później bez przesyłania kolejnych wersji tam i z powrotem.

Na zdjęciu widać człówieka pracującego na laptopie

Na ilu urządzeniach można korzystać z licencji Microsoft Teams EEA

Jedna osoba korzysta z jednego dostępu do Microsoft Teams, ale nie jest przywiązana do jednego sprzętu. Licencja obejmuje do 5 komputerów PC lub Mac, 5 smartfonów i 5 tabletów, więc przejście z laptopa na telefon nie rozbija dnia pracy. Licencja microsoft dla 1 użytkownika dobrze wypada tam, gdzie część spraw załatwia się przy biurku, a część w terenie albo między spotkaniami. To wygodne także wtedy, gdy wiadomości trzeba sprawdzić szybko, bez czekania na powrót do głównego komputera.

Zdjęcie ukazuje smartfon z aplikacjami Microsoftu

Czy Microsoft Teams EEA (12 miesięcy) CFQ7TTC0MZJF:0004:P1Y:A działa w przeglądarce?

Usługa Teams EEA współpracuje z Windows 10, Windows 11, macOS, Androidem i iOS, a gdy nie ma pod ręką aplikacji, zostaje jeszcze dostęp z przeglądarki. Microsoft Teams działa także w wersji web i to często rozwiązuje prosty problem, gdy trzeba wejść na spotkanie lub odpisać na wiadomość z innego urządzenia niż zwykle. Do tego dochodzi wielojęzyczna wersja językowa, co ułatwia codzienną pracę w zespołach, które nie zawsze działają na tym samym systemie i w tym samym układzie pracy.

Grafika pokazuje kolorowe aplikacje Microsoft

Ochrona danych w Microsoft Teams

W Microsoft Teams dane z czatów, rozmów, spotkań i plików są szyfrowane. W rozwiązaniu Microsoft 365 dla biznesu to ważne, ponieważ w komunikacji firmowej liczy się nie tylko wygoda, ale też pewność, że ustalenia i materiały nie krążą bez kontroli między różnymi kanałami. Microsoft Teams szyfruje czaty, rozmowy, spotkania i pliki, a w okresie obowiązywania licencji użytkownik otrzymuje bieżące aktualizacje usługi. Dzięki temu zyskujemy narzędzie, które działa stabilnie i pozwala na pracę bez przestojów.

Na grafice widać czarną kostkę z logo Microsoftu

Specyfikacja

Producent

Microsoft

Rodzina produktu

Microsoft 365

Seria produktu

Rodzaj licencji

Czasowa (subskrypcja)

Typ licencji

CSP

Przeznaczenie

Komercyjne

Okres licencji

1 rok

Liczba urządzeń

5 PC / Mac
5 smartfonów
5 tabletów

Liczba użytkowników

1

Maksymalna liczba użytkowników

Brak limitu

Aplikacje

Microsoft Teams
Microsoft Teams (wersja web)

Systemy operacyjne

Android
iOS
Mac OS
Windows 10
Windows 11

Wersja językowa

Wielojęzyczna

Podmiot odpowiedzialny:
Nazwa: Microsoft Ireland Operations Ltd
Adres: One Microsoft Place, South County Business Park, D18 P521 Dublin
Kontakt: supportmail@microsoft.com

Podobne produkty

Dziękujemy za zgłoszenie!

Dziękujemy za przesłanie zgłoszenia. Wkrótce odpowiemy na podany adres e-mail z informacją o najlepszej dostępnej ofercie.

Poproś o wycenę indywidualną

Microsoft Teams EEA (12 miesięcy) CFQ7TTC0MZJF:0004:P1Y:A

Podaj ilość oraz oczekiwaną cenę. Sprawdzimy, jaką najlepszą ofertę możemy dla Ciebie przygotować.