HP Travel

Prezentujemy plecak podróżny HP Renew 15,6 (39,62 cm). Wykonany z włókien ekologicznych. Uporządkuj zawartość dzięki wielu kieszeniom i zamocuj swój plecak za pomocą wygodnych pasków.

Ekologiczne wykonanie

Wywieraj pozytywny wpływ na planetę, dzięki plecakowi wykonanemu z materiałów pochodzących z recyklingu, co pomaga zmniejszyć zanieczyszczenie środowiska.

Najbardziej niezawodny towarzysz podróży w mieście

Podróżuj odpowiedzialnie. Regulowane paski ułatwiają wygodne przemieszczanie się, a liczne kieszenie pomagają uporządkować zawartość plecaka.

Rodzaj

Plecak

Przekątna ekranu

14.2''

Ilość komór

1

Uchwyt do ręki

Tak

Materiał

PVC

Wymiary

Wymiary (szer. x głęb. x wys.) 43 × 29 × 14 cm

Waga

0.65

Kolor

Szary

Pasuje do

Zapewniają odpowiednią ochronę laptopów o przekątnej ekranu 13,3, 14,2 i 15,6, a także akcesoriów i dokumentów

Pozostałe parametry

Łatwa mobilność; Z łatwością przemieszczaj się po lotnisku, podróżując z niezawodnym paskiem do wózka. Co więcej uwolnij swoje plecy od dodatkowego ciężaru. Mniejsze obciążenie ramion. Wygodne noszenie plecaka dzięki mocowaniu paska na klatce piersiowej. Paski naramienne pozostają na swoim miejscu, co ułatwia poruszanie się. Wygodne noszenie; Wyściełane paski na ramię i plecy oraz uchwyt czynią ten plecak komfortowym towarzyszem podróży.Stworzona z myślą o utrzymaniu suchości</b></p> <ul><li>Ten wodoodporny materiał stworzono z myślą o utrzymaniu suchości, dzięki czemu Twój komputer, dokumenty i rzeczy osobiste będą bezpieczne.</li> </ul><p><b>Właściwe miejsce na wszystko</b></p> <ul><li>Kieszenie zewnętrzne i wewnętrzne pomagają uporządkować całą zawartość. Zabezpiecz swój laptop za pomocą specjalnej kieszeni.

Kod producenta

6H2D9AA